KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam nakon tolikih skokova i dobiti očekivao stabilizaciju,,,svima čestitam na zaradama ali ipak ostajem pri svom i svaki dan cijena ksst za mene raste znači več nalog ide na cca7500 evo vidim da bi na ini mogao izvjesit zbog stručnjaka i analitičara i sjetih se izreka,,,,,svaka mudrost mudraca je prazna,,,,
Pozdrav prijateljima prvih 10. [thumbsup] [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



zasto neko nebi to kupio prosirio proizvodnju , prodavao jos vise u zemlji i jos vise izvozio?

zasto nebi to preuzeo neko ko je sposoban gospodarstvenik ?

i nemojte opet samo kako je to neprofitabilno i ostalo….

ako neko imam dobar plan i ideju neka preuzme i pomogne Kaštelanskim Staklenicima i ljudima koji tamo rade i koji bi tek mogli tamo raditi , a i zasto nebi doprinjeo hrvatskom gospodarstvu

pozdrav

ako gledaš poslovanje i proizvodnju povrća onda se ne isplati zemlju platiti više od 70 kuna po kvadratu a to onda nije ni blizu ovoj špekulativnoj cijeni dionice na koju se ljude navlači
u tome i jeste stvar
[/quote]

Zato će predati i poslovni plan za idućih 5 godina

Nadalje, Sindikat PPDIV-a od potencijalnih kupaca traži da ponude poslovni plan Društva za idućih 5 godina, uključujući i petogodišnji investicijski plan.

http://www.ppdiv.hr/vijesti/index.php?vijest=208


Eto da se i ja malo uključim, nije da ću napisati išta pametnoga ipak sam ja gusterčić za Vas mahere. Uzeo sam i ja par dionica po gotovo najvećoj cijeni, ali nakon što sam uzeo dao sam si oduška pročitati ovaj KSST post od 35 stranice pa do kraja i moram reći jednu stvar. Nevjerojatno i fascinantno koliko se drukera pojavilo u ovom dijelu foruma čim je firma i dionica došla u žižu interesiranja. Nikog nije bilo tako reći osim onih koji znaju u što su uložili. Dajte prvo kad već išta napišete na ovoj temi, barem pogledajte malo kako se to odvijalo, a ne da pročitate samo zadnji dan i na temelju svojih fantazija komentirate ovdje.
Da nisam pročitao šta ovdje sve piše tako reći od početka i ja bih mahnito prodavao (početničke greške, ipak nisam još ni mjesec dana na burzi, ali moj je princip da ću najbolje naučiti praksom a ne knjigama (što ne znači da i njih ne čitam, mozak ostaje mlad učenjem uvijek nečeg novog)), ali kad znam stanje stvari živo me zabole koliko će to padati, ja svoje dionice nedam ispod 6999 ^_^.
Baš se pitam koliko će ovo padati, ako bude do 1000 da prodam BLJE i preselim se ovdje ^_^.

Izvrstan potez kolega [thumbsup]

Srdačan pozdrav


Staklenici su kladionica u kojoj je koeficijent na Vladu RH (na cijeni 4.000 kn po dionici) 1.75. Čobanković je na audio zapisu sjednice VladeRH ne samo spomenuo da postoje zainteresirani kupci, već i da će se u KSST proizvoditi deficitarni proizvodi za izvoz koji će poboljšati vanjskotrgovinsku bilancu. Ili se napio pokvarenog jogurta kada je to govorio, ili ima neke informacije kojima javnost ne raspolaže. U svakom slučaju, što je cijena dionice KSST niža, to je koef na Vladu veći.
Danas su prodavali oni koji nisu znali zašto su prošlog petka kupovali. Ističem da na ZSE postoje ulagači koji i dalje kupuju DKVS.

Istina jer u samom glasu čuješ da je to gotova stvar,a ovo radi formalnosti.



zasto neko nebi to kupio prosirio proizvodnju , prodavao jos vise u zemlji i jos vise izvozio?

zasto nebi to preuzeo neko ko je sposoban gospodarstvenik ?

i nemojte opet samo kako je to neprofitabilno i ostalo….

ako neko imam dobar plan i ideju neka preuzme i pomogne Kaštelanskim Staklenicima i ljudima koji tamo rade i koji bi tek mogli tamo raditi , a i zasto nebi doprinjeo hrvatskom gospodarstvu

pozdrav

ako gledaš poslovanje i proizvodnju povrća onda se ne isplati zemlju platiti više od 70 kuna po kvadratu a to onda nije ni blizu ovoj špekulativnoj cijeni dionice na koju se ljude navlači
u tome i jeste stvar
[/quote]

Dovoljno je vratiti se malo unazad , pogledati sta sam ja pisao ovdje kad sam bio frisko uclanjen, a gdje je cijena isla – suprotno mojem tadasnjem pisanju i bit će vam sve jasno –

KADA GOMILA NOVIH NICKOVA SVIM SILAMA DRUKA PAD A BEZ IJEDNOG ARGUMENTA ( ja sam barem dobro koristio postojece informacije) – TO ZNACI DA DIONICU SMATRAJU ZICEROM I POKUŠAVAJU POŠTO POTO UĆI U NJOJ , PO MOGUĆNOSTI NA RAČUN POSTOJEĆIH MALIH DIONIČARA…

Ali ovdje ima jedna caka – potrošen je free float na dionici KSST-R-A..
Ostalo još možda par stotina komada za prodaju od ekipe koja je kupovala na 2800 do 3200 a ne zna cijelu priču ovdje…

Ako mi ne vjerujete na skdd.hr imate TOP 10, dobro zbrojite podatke, dodajte jos 10ak nas odavdje po 100 dionica pa računajte…

Ovih na grupnom računu ne smijem pisati koliko ih ima, ali mnogo ih je više nego postotak govori

[wink]

Kressho

Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

[lol] [lol] [cool]

Nazivaš sam sebe ovčicom … Kako ćemo te lijepo ošišati danas [wink]
[/quote]

i kolega plejboj, tko je onda danas šišao, a tko je ošišan? ti koji si od mene kupovao po 4500 kn, pa mi prodavao na 4000 kn (kao što sam i rekao da će biti), ili obratno? [proud]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Izbjegavaš istinu, a to boli.

Usotalom koji ti je razlog pisanja ako si toliko siguran da ne vrijedi ? [rolleyes] [lol]



Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Izbjegavaš istinu, a to boli.

Usotalom koji ti je razlog pisanja ako si toliko siguran da ne vrijedi ? [rolleyes] [lol]
[/quote]

Nemam pojma, možda ne volim urbanizam Kaštela, Vira i sličnih mjesta na Jadranu.
Ne volim kad se čopor novaka navuče i oguli.

Uostalom gdje je "pametni" nestao?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Po drugi put danas postavljam pitanje.

Vi stavrno mislite da ono prašine i plastike u najneelitnijem dijelu srednjeg Jadrana uz močvaru, vojarnu presječeno zračnom pistom vrijedi preko 100 milja Eura.
I da bi Toda dao toliko za par tona pomidora godišnje, ili Donalda Trump za Empire Kaštela Building?

Izbjegavaš istinu, a to boli.

Usotalom koji ti je razlog pisanja ako si toliko siguran da ne vrijedi ? [rolleyes] [lol]
[/quote]

Nemam pojma, možda ne volim urbanizam Kaštela, Vira i sličnih mjesta na Jadranu.
Ne volim kad se čopor novaka navuče i ogule.

Uostalom gdje je "pametni" nestao?
[/quote]

Navukli su te na Ingru, jer da te nisu navukli ne bi čekao sudnji dan [proud]

Dao si dovoljno dobar argument, zato cu ti prodati sutra [smiley]

Srdačan pozdrav




nema više dileme, KSST idu nazad na 4000 kn, ovčice su nakrcane na 4500-4990 i sad slijedi pad [cool]

[lol] [lol] [cool]

Nazivaš sam sebe ovčicom … Kako ćemo te lijepo ošišati danas [wink]
[/quote]

i kolega plejboj, tko je onda danas šišao, a tko je ošišan? ti koji si od mene kupovao po 4500 kn, pa mi prodavao na 4000 kn (kao što sam i rekao da će biti), ili obratno? [proud]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]

Početniče, sutra ćeš mi to sve lijepo vraćati u bijegu ka 3000 [wink]

Tek da ti pokažem kako izgleda kada prvo lijepo primiš jedno gratis šišanje a onda oštrigaš svojeg bricu do gole kože [lol] [cool]

Kressho

@Plejboj
"Fly flot" dionica ima još ko u priči… točnije cca 9000 kom ispod top 6. … dakle day trade miliončeka nimalo neće falit narednih 60+ dana…

New Report

Close