KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@matrix90

Kolega – oni koji su out nemaju brige… slijedi 60 dana up down like a YO-YO…

Isitna da slijedi to je igra koju prakticiraju svugdje, samo je rizik prevelik za male dok velikima ostavlja prostora da razrijeđuju male… uništavajući im ulog, ali prvenstveno živce. [proud]

Al znamo da će netko umjesto 100- 200 kom sada imati na kraju predviđenog roka recimo 300 da ne pretjerujem i opet zaradio 100 iljada eura na čiscenju malih, eto…. i tata bi sine [wink]
[/quote]

Varaš se Matrix, sutra ce se nastaviti pad i to još ozbiljnije nego danas, posebno za sve one koji su kupovali prethodnih par dana [undecid]

Jedno je kada brod zapljusne veliki val nošen olujom naših strahova i sumnji, a sasvim nešto drugo je kada brod upadne u pijavicu…
Sad smo svi na istom brodu, kojem po ovome što je danas viđeno i na ekranu i na Markovom Trgu slijedi brodolom, a igrom slučaja ironija će htjeti da se spase baš ovi koji su danas ovako uplašeno ispali u otvoreno more…
Jer oni možda i doplivaju do nekog otočića, možda čak i kroz naftovod a mi koji ostajemo tonemo – ravno ka dnu [wink]

Kressho


Eto da se i ja malo uključim, nije da ću napisati išta pametnoga ipak sam ja gusterčić za Vas mahere. Uzeo sam i ja par dionica po gotovo najvećoj cijeni, ali nakon što sam uzeo dao sam si oduška pročitati ovaj KSST post od 35 stranice pa do kraja i moram reći jednu stvar. Nevjerojatno i fascinantno koliko se drukera pojavilo u ovom dijelu foruma čim je firma i dionica došla u žižu interesiranja. Nikog nije bilo tako reći osim onih koji znaju u što su uložili. Dajte prvo kad već išta napišete na ovoj temi, barem pogledajte malo kako se to odvijalo, a ne da pročitate samo zadnji dan i na temelju svojih fantazija komentirate ovdje.
Da nisam pročitao šta ovdje sve piše tako reći od početka i ja bih mahnito prodavao (početničke greške, ipak nisam još ni mjesec dana na burzi, ali moj je princip da ću najbolje naučiti praksom a ne knjigama (što ne znači da i njih ne čitam, mozak ostaje mlad učenjem uvijek nečeg novog)), ali kad znam stanje stvari živo me zabole koliko će to padati, ja svoje dionice nedam ispod 6999 ^_^.
Baš se pitam koliko će ovo padati, ako bude do 1000 da prodam BLJE i preselim se ovdje ^_^.

Lijepo si počeo ako tako nastaviš nećemo se dugo družiti.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Evo da i ja nešto napišem. Još sam novi ali mislim da imam pravo reći svoje mišljenje jer je ovo forum.
Ide to dolje –

Razlog je jer nitko neće kuće kupiti firmu koja ima tolike dugove za dvije i po nominale

Meni nije jasno zašto se ne javlja Smart!

Kad je raslo pisao je nonstop, a gdje je sad!??

Staklenici su kladionica u kojoj je koeficijent na Vladu RH (na cijeni 4.000 kn po dionici) 1.75. Čobanković je na audio zapisu sjednice VladeRH ne samo spomenuo da postoje zainteresirani kupci, već i da će se u KSST proizvoditi deficitarni proizvodi za izvoz koji će poboljšati vanjskotrgovinsku bilancu. Ili se napio pokvarenog jogurta kada je to govorio, ili ima neke informacije kojima javnost ne raspolaže. U svakom slučaju, što je cijena dionice KSST niža, to je koef na Vladu veći.
Danas su prodavali oni koji nisu znali zašto su prošlog petka kupovali. Ističem da na ZSE postoje ulagači koji i dalje kupuju DKVS.


Evo da i ja nešto napišem. Još sam novi ali mislim da imam pravo reći svoje mišljenje jer je ovo forum.
Ide to dolje –

Razlog je jer nitko neće kuće kupiti firmu koja ima tolike dugove za dvije i po nominale


Nisu to dugovi, to su gubici. Budućem vlasniku oni predstavljaju poreznu olakšicu.

ja ne shvačam zasto vas se ovdje nekolicina odlucila govoriti nesto o tome kako Kaštelanski Staklenici i njihova zemlja u vlasnistvu nisu vrijedni tih novci po kojima se nudi preuzimanje ?

zasto neko nebi to kupio prosirio proizvodnju , prodavao jos vise u zemlji i jos vise izvozio?

zasto nebi to preuzeo neko ko je sposoban gospodarstvenik ?

i nemojte opet samo kako je to neprofitabilno i ostalo….

ako neko imam dobar plan i ideju neka preuzme i pomogne Kaštelanskim Staklenicima i ljudima koji tamo rade i koji bi tek mogli tamo raditi , a i zasto nebi doprinjeo hrvatskom gospodarstvu

najbolje da se sve u hrvatskoj zatvori i posalje na burzu nevjerojatno

izgleda kao da se protiv toga da ide na bolje, jednostavno sebicno

pozdrav

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

ako sam dobro shvatio, ovdje je ključno pitanje: vjerujete li vi čobankoviću i vladi jadranke kosor?
If yes – then buy.
If not – then bye.

hate red


ako sam dobro shvatio, ovdje je ključno pitanje: vjerujete li vi čobankoviću i vladi jadranke kosor?
If yes – then buy.
If not – then bye.

Ovdje je ključno pitanje – jesi li dovoljno hrabar da kupiš barem sada po ovih 4000 i čekaš 7000 kao i svi ostali ovdje, možda i više ako bude borba na natječaju a mogla bi biti za takvo zemljište spremno za gradnju nakon 12 mjeseci – po cijeni od samo 140 eura m2.
Uz more, pored aerodroma, direktni letovi iz U.S. odnedavno.
Pa ti vidi …

Kressho

Vidi li netko ovdje analaogiju sa Liburnijom ?


Evo da i ja nešto napišem. Još sam novi ali mislim da imam pravo reći svoje mišljenje jer je ovo forum.
Ide to dolje –

Razlog je jer nitko neće kuće kupiti firmu koja ima tolike dugove za dvije i po nominale


Koje dugove, kaj ima neke dugove za koje neznamo, ja sam cuo da ima gubitke, ali ne i dugove sto nije jedno te isto.

Rusitelj vlade ^_^.


zasto neko nebi to kupio prosirio proizvodnju , prodavao jos vise u zemlji i jos vise izvozio?

zasto nebi to preuzeo neko ko je sposoban gospodarstvenik ?

i nemojte opet samo kako je to neprofitabilno i ostalo….

ako neko imam dobar plan i ideju neka preuzme i pomogne Kaštelanskim Staklenicima i ljudima koji tamo rade i koji bi tek mogli tamo raditi , a i zasto nebi doprinjeo hrvatskom gospodarstvu

pozdrav

ako gledaš poslovanje i proizvodnju povrća onda se ne isplati zemlju platiti više od 70 kuna po kvadratu a to onda nije ni blizu ovoj špekulativnoj cijeni dionice na koju se ljude navlači
u tome i jeste stvar

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

New Report

Close