KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipak nema ovo veze sa KSST, sve se prosipalo u zadnjih dva sata, nitko nije pitao za cijenu! Čude me ovako veliki nalozi na prodaji, lijepo su sve izrokali! A, to je naša burza, ništa čudno!


Znači pad je zakonit i pravilan…. ili?

Pa, zašto nije! Ako je moglo jako rasti isto tako može i padati! Nisam prodao, pa šta bude!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Lijepa igra danas, nema šta! Sva čast momci! [thumbsup]

…a Hanfa kaže kako promatra cijelu situaciju. “Agencija kontinuirano provodi nadzor trgovanja dionicama na Zagrebačkoj burzi te će tako dionica Kaštelanskih staklenika i dalje biti u fokusu promatranja Agencije koja će reagirati na pojavu bilo kakvih nezakonitosti i nepravilnosti!

Hahahah, nema problema!


Znači pad je zakonit i pravilan…. ili?
[/quote]

O čemu pričaš kakv zakonit i pravilan [lol] [lol] [lol]

Da skratim na početku danas lepi je ošinuo paketić po 34 kom + nekoliko manjih po 4 500, a zatim dokupio sada na kraju dana po 4 000 kn.

Očito da radi u dogovru s nekin i tu razliku psremljenu u pesnicu prebacio je u KSST i tako će raditi dokle god moze ili dokle god ga netko ne spriječi

Al tu mu ni skrbnički niti ista drugo ne moze pomoc…oni koji cvrsto drze dionice nemju brige [smiley] [thumbsup]



Većinski paket ADPL se mogao dobiti za 109 kuna po dionici firma koja je uspješna i koja ima svijetlu budućnost i nitko se uopće nije javio na natječaj a netko će za makiju dati 7000 kuna po dionici, to samo onome Čobankoviću može pasti na pamet.

Hahahahah, najjača fora na forumu! Nisam izdržao! [lol] Ahahahahahah!
[/quote]
Šta je to tako smiješno ili se iz očaja smiješ.

Šta sam napisao što nije istina, ispravi me ako sam nešto pogriješio.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ma kakvog očaja? Pa sinko, nemaš pojma o čemu pišeš! Kakve veze ima cijena ADPL i KSST? Ajde ti pojasni što si htio reći!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@matrix90
Kolega – oni koji su out nemaju brige… slijedi 60 dana up down like a YO-YO…




Lijepa igra danas, nema šta! Sva čast momci! [thumbsup]

…a Hanfa kaže kako promatra cijelu situaciju. “Agencija kontinuirano provodi nadzor trgovanja dionicama na Zagrebačkoj burzi te će tako dionica Kaštelanskih staklenika i dalje biti u fokusu promatranja Agencije koja će reagirati na pojavu bilo kakvih nezakonitosti i nepravilnosti!

Hahahah, nema problema!


Znači pad je zakonit i pravilan…. ili?
[/quote]

O čemu pričaš kakv zakonit i pravilan [lol] [lol] [lol]

Da skratim na početku danas lepi je ošinuo paketić po 34 kom + nekoliko manjih po 4 500, a zatim dokupio sada na kraju dana po 4 000 kn.

Očito da radi u dogovru s nekin i tu razliku psremljenu u pesnicu prebacio je u KSST i tako će raditi dokle god moze ili dokle god ga netko ne spriječi

Al tu mu ni skrbnički niti ista drugo ne moze pomoc…oni koji cvrsto drze dionice nemju brige [smiley] [thumbsup]
[/quote]

[wink]

Mudro, mudro , nema šta … Ali sve je bilo po knjigama prema tome … Ni oni koji su se sada rastrgali na 4000, a ja ne znam iskreno tko bi ti ljudi mogli biti, ne mogu biti sigurni da sutra nece pasti i na 3000 ako se ovako nastavi …

Prema tome, ne vidim ništa loše u tome da se prati struja uzvodno i nizvodno zar ne ?

POZDRAV EKIPICO, IDEM PO BUREK [wink]

A ovaj Zimzelen, ja ne znam čovječe kakav ti Internet imaš kući da si tako brutalno brz ?

Kressho


Ma kakvog očaja? Pa sinko, nemaš pojma o čemu pišeš! Kakve veze ima cijena ADPL i KSST? Ajde ti pojasni što si htio reći!

Pa htio sam reći da nijedna ta ponuda koju HFP organizira nikada ne prođe, TISAK, ADPL, KSST već prije i da dalje ne nabrajam dalje, pa svakome je jasno da će to oni prodati nakon 5-6 ponuda za 5 puta manju cijenu e to sam htio reći.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



@matrix90

Kolega – oni koji su out nemaju brige… slijedi 60 dana up down like a YO-YO…

Isitna da slijedi to je igra koju prakticiraju svugdje, samo je rizik prevelik za male dok velikima ostavlja prostora da razrijeđuju male… uništavajući im ulog, ali prvenstveno živce. [proud]

Al znamo da će netko umjesto 100- 200 kom sada imati na kraju predviđenog roka recimo 300 da ne pretjerujem i opet zaradio 100 iljada eura na čiscenju malih, eto…. i tata bi sine [wink]


Zašto cijena pada??

Jel možda zbog jajeta??

Možda je zbog lošeg tiska?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Kako ste dečki , danas ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dobro da sam bio oprezan s ovime, jučer je KSST bio na 4970, danas na 3990. 1000 kn razlika po komadu!
No, ovaj puta ću se pripremiti za 2. krug i na vrijeme se opskrbiti dionicama, danas sam sitno uzeo na 4000 kn, sutra nastavljam, pa čekam drugi krug pumpanja [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Eto da se i ja malo uključim, nije da ću napisati išta pametnoga ipak sam ja gusterčić za Vas mahere. Uzeo sam i ja par dionica po gotovo najvećoj cijeni, ali nakon što sam uzeo dao sam si oduška pročitati ovaj KSST post od 35 stranice pa do kraja i moram reći jednu stvar. Nevjerojatno i fascinantno koliko se drukera pojavilo u ovom dijelu foruma čim je firma i dionica došla u žižu interesiranja. Nikog nije bilo tako reći osim onih koji znaju u što su uložili. Dajte prvo kad već išta napišete na ovoj temi, barem pogledajte malo kako se to odvijalo, a ne da pročitate samo zadnji dan i na temelju svojih fantazija komentirate ovdje.
Da nisam pročitao šta ovdje sve piše tako reći od početka i ja bih mahnito prodavao (početničke greške, ipak nisam još ni mjesec dana na burzi, ali moj je princip da ću najbolje naučiti praksom a ne knjigama (što ne znači da i njih ne čitam, mozak ostaje mlad učenjem uvijek nečeg novog)), ali kad znam stanje stvari živo me zabole koliko će to padati, ja svoje dionice nedam ispod 6999 ^_^.
Baš se pitam koliko će ovo padati, ako bude do 1000 da prodam BLJE i preselim se ovdje ^_^.

Rusitelj vlade ^_^.

New Report

Close