KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo baš čitam naslov jednog članka u pripremi za sutrašnji dan ..

"HFP objavljuje natječaje za Kaštelanske staklenike"

[wink]

Biće show opet već ovaj tjedan … Ali proliveno se mlijeko više ne može vratiti deco moja [wink] [bye] [cry]

Kressho

I da ne zaboravimo, blizinu aerodroma, vojarne i močvare.
Stvarno prekrasno, idelano mjesto za Picket Fences… [kiss]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

još 18 do 4000kn i sad recite da vam nismo dali šansu [cry] [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

A to ti već imaš i članke koji još nisu ni izišli….golemo….kakvih ovdje likova ima ….majko moja….

Ovo je još gore smeće jer Ingra i ima šansu ako im posao padne s neba (jer drukčije ne može).
Ovo je špekulacija o vrijednosti trećerazrednog zemljišta, u trenutku kad je građevina, stanogradnja u banani i kad još nisu rašćišćeni ni stari "genijalni projekti", a bilo kakva nekretnina nije dostupna ni hrvatskom "srednjem sloju".
Da ne govorimo o prenamjeni zeljišta u GUP u ultra-mega-preizgrađenom području, bez osnovne infrastrukture, kao što je npr. kanalizacija.

Ej Hugchino ti bi silom da poništiš natječaj a? [wink]

Pa što nas ovdje daviš, ne možemo ga mi poništiti, ako ti ne pašu uvjeti a misliš da ćeš moći konkurirati Rajiću, Todoriću, Podravki ili nekom od američkih fondova koji su zainteresirani za Resnik, odi pa se javi u HFP – pitaj nek smanje cijenu u natječaju na 2 kn po dionici da i HUGO može sudjelovati [wink]
Ti im reci "Nemam para al cu zadržati proizvodnju rajčica i rikule do 2030. !"

Kressho






Vi stvarno mislite da ono zemljište vrijedi 796 miljončeka kuna, izuzimajući plastiku koje ga pokriva?

Pa tko je lud dati preko 100 milja eura za tu prašinu, kraj zračne luke, bez kanalizacije, okruženo tisućama nabacanih kućeraka.

Ovo nije poziv na prodaju, već na razum. [thumbsup]

Ala si neinformisan

neko je stavil nest o prenamjeni a ja kaj da velim

http://www.ppdiv.hr/vijesti/index.php?vijest=208
[/quote]

Ne znam odakle ste kolega, ali ja barem par puta tjedno gledam na taj krajolik i znam kako izgleda, a izgleda strašno…
[/quote]

Vrati se na Ingru
[/quote]

Ovo je još gore smeće jer Ingra i ima šansu ako im posao padne s neba (jer drukčije ne može).
Ovo je špekulacija o vrijednosti trećerazrednog zemljišta, u trenutku kad je građevina, stanogradnja u banani i kad još nisu rašćišćeni ni stari "genijalni projekti", a bilo kakva nekretnina nije dostupna ni hrvatskom "srednjem sloju".
Da ne govorimo o prenamjeni zeljišta u GUP u ultra-mega-preizgrađenom području, bez osnovne infrastrukture, kao što je npr. kanalizacija.

Ali nikad se ne zna, možda uleti neki neinformirani Rus, Arap ili neka domaća lopina koja treba pročistiti lovu.
[/quote]
Većinski paket ADPL se mogao dobiti za 109 kuna po dionici firma koja je uspješna i koja ima svijetlu budućnost i nitko se uopće nije javio na natječaj a netko će za makiju dati 7000 kuna po dionici, to samo onome Čobankoviću može pasti na pamet.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Ovo je još gore smeće jer Ingra i ima šansu ako im posao padne s neba (jer drukčije ne može).
Ovo je špekulacija o vrijednosti trećerazrednog zemljišta, u trenutku kad je građevina, stanogradnja u banani i kad još nisu rašćišćeni ni stari "genijalni projekti", a bilo kakva nekretnina nije dostupna ni hrvatskom "srednjem sloju".
Da ne govorimo o prenamjeni zeljišta u GUP u ultra-mega-preizgrađenom području, bez osnovne infrastrukture, kao što je npr. kanalizacija.

Ej Hugchino ti bi silom da poništiš natječaj a? [wink]

Pa što nas ovdje daviš, ne možemo ga mi poništiti, ako ti ne pašu uvjeti a misliš da ćeš moći konkurirati Rajiću, Todoriću, Podravki ili nekom od američkih fondova koji su zainteresirani za Resnik, odi pa se javi u HFP – pitaj nek smanje cijenu u natječaju na 2 kn po dionici da i HUGO može sudjelovati [wink]
Ti im reci "Nemam para al cu zadržati proizvodnju rajčica i rikule do 2030. !"
[/quote]

Opet kažem, nikad se ne zna. Bit će sreće za vas ako netko plati preko 100 milja eura, za tu prašinu.
Ja sam debeli skeptik u tom pogledu, inače bi kupovao za 1500-2000. Meni više vrijedi zemlja u Dugopolju od ove.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Plejboj mi je na ignore listi, džabe kad ga citirate.
Al’ već kad sam ga pročitao…


@plejboj

molio bi link na članak gdje se spominju američki fondovi zainteresiranini za kupnju dionica ksst

http://www.kapital.tv/content/show/ContentId/12479

I Rajiću sudeći po ovom prilogu [wink]

Kressho

tu je negdje donja granica oko 4.100…za danas [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vidim da se javljaju novi (multinickovi) na ovoj temi. Nije to loše,ali kada pogledaš kada su se javili i u kojoj situaciji je sam proces, onda ti je jasno da su to ALTRUISTI.

Uostalom zašto se javljas?

Ne razumijem, ako već nemas nesto konkretno i materijal, onda je bolje šutjeti, zar ne?

P.S. Zanimljivo je kako u roku od min nick koji negativno napiše post na ovoj temi dobije 100 dok onaj koji iole nešto afimrativno kaze dobije keca? [lol] [lol]

Mislim dječji vrtić, a ovaj što sa 60-ak kom rascjepkanih "plaši " male zna da istovremeno ima postavljene naloge na 4000kn, ali opet… dječja posla



Ovo je još gore smeće jer Ingra i ima šansu ako im posao padne s neba (jer drukčije ne može).
Ovo je špekulacija o vrijednosti trećerazrednog zemljišta, u trenutku kad je građevina, stanogradnja u banani i kad još nisu rašćišćeni ni stari "genijalni projekti", a bilo kakva nekretnina nije dostupna ni hrvatskom "srednjem sloju".
Da ne govorimo o prenamjeni zeljišta u GUP u ultra-mega-preizgrađenom području, bez osnovne infrastrukture, kao što je npr. kanalizacija.

Ej Hugchino ti bi silom da poništiš natječaj a? [wink]

Pa što nas ovdje daviš, ne možemo ga mi poništiti, ako ti ne pašu uvjeti a misliš da ćeš moći konkurirati Rajiću, Todoriću, Podravki ili nekom od američkih fondova koji su zainteresirani za Resnik, odi pa se javi u HFP – pitaj nek smanje cijenu u natječaju na 2 kn po dionici da i HUGO može sudjelovati [wink]
Ti im reci "Nemam para al cu zadržati proizvodnju rajčica i rikule do 2030. !"
[/quote]

Opet kažem, nikad se ne zna. Bit će sreće za vas ako netko plati preko 100 milja eura, za tu prašinu.
Ja sam debeli skeptik u tom pogledu, inače bi kupovao za 1500-2000. Meni više vrijedi zemlja u Dugopolju od ove.
[/quote]

Ali tko je tebe šta pitao uopće ?

Kažeš skeptik ?

[lol] [lol] [lol]

A Insajderi kupuju ovdje vec tjednima od 1000 nadalje , pa i sada, i samo se pune i pune, jer znaju da je kupnja vec riješena stvar.

60 dana rok pitam se zašto. A za Medenu i preko 90 dana, koja je 10 puta jeftinija [wink]

Kressho

New Report

Close