KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




prodaja raste kao gljive poslije kiše….moguće da ćemo pred kraj dana gledati spektatukalarno iskrcavanje iz KSST [thumbsup]

Cekaj a ti tocno dizes palac iz razloga A-zato jer uzivas vidjet kad netko gubi novac, B-ljubomoran si pa bi i ti htio se nekako ukrcat al nemas love,ili C-jednostvno nemas kaj pametnije za rtadit pa drobis gluposti?
[/quote]

d) volim spektakle (kad razotkrijemo vas drukere) [thumbsup]
[/quote]
kao prvo molim moderatora da pusti ovaj post…

evo napokon ste nas razotkrili,a tako nam je dobro išlo
nas desetak smo pisanjem(drukanjem) na forumu digli cijenu za 500 %???
da li je netko iz HFP i vlade isto ovo čitao,a mi smo tako dobro drukali,da smo i njih uvjerili da raspišu natječaj po 7000 kn za dionicu???
dajte ljudi molim vas…

imam i pitanje za kolege spidera,matrixa,doktora,altaya,osma,jamesa,sectora,zgsleepera zašto više pišete ovdje kad ionako nema smisla?svako malo javljaju se neki novi likovi sa hrpom istih gluposti i laži.svi znamo zašto se pišu takve stvari i koji su motivi autora tih tekstova(bit će tu još svakakvih trikova radi mogučeg rušenja cijene i jeftinijeg dokupa).ja baš ne vjerujem da netko kupuje ili prodaje dionice zbog nečeg što je pročitao na forumu,ali neka pokušavaju.(možda bih i ja pisao takvo što da još imam slobodnog keša,iako je kupnja i na ovim razinama odlična)
mi smo svoje odavno kupili i siguran sam da nitko od nas neće prodati do završetka natječaja,tako da nas se ovo ne tiče…

koja je svrha nas na ovom forumu,osim da nas pune jedinicama?
smart i golub su odustali,pa odustajem i ja.
vračam se pisanju na 6500 kn,a do tada POZDRAV

http://www.poslovni.hr/vijesti/dionica-s-rastom-od-560-posto-172705.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/dionica-s-rastom-od-560-posto-172705.aspx


Hmm? jeli vlada i HFP uopće znaju što i kolko imaju te po kolko točno misle prodat KSST??
jeli traže 6380 Kn po dionici ili je tražena cijena paketa 660 milijuna kuna, a ne 601,4 milijuna kuna??
Tko koga ovdje hebe…?

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 21.02.2011 .

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 94.256 82,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 4.051 3,57 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HZMO 3.235 2,85 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT 1.992 1,75 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
5. URLIĆ MARIO 389 0,34 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
6. MITROVIĆ MILIVOJ 200 0,18 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 183 0,16 –
Ukupno: 91,82

Ja također ne vidim elemente zbog kojih bi Hanfa zaustavila trgovanje dionicom! Situacija nije ni približna onoj iz 11/2009.g. sada je sve kristalno jasno, potvrđeno od člana UO, Matijaševića, a odluku Vlade RH svi također imaju na uvid. Dakle, ako netko ne vjeruje svemu što je do sada objavljeno, neka jednostavno zatvori oči i makne ticker KSST sa popisa dionica! Sa ovakvim bombastičnim naslovima, samo će se navući još kupaca!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Ja također ne vidim elemente zbog kojih bi Hanfa zaustavila trgovanje dionicom! Situacija nije ni približna onoj iz 11/2009.g. sada je sve kristalno jasno, potvrđeno od člana UO, Matijaševića, a odluku Vlade RH svi također imaju na uvid. Dakle, ako netko ne vjeruje svemu što je do sada objavljeno, neka jednostavno zatvori oči i makne ticker KSST sa popisa dionica! Sa ovakvim bombastičnim naslovima, samo će se navući još kupaca!

Kolega, ali baš zbog moga prethodno navedenog tj. da HFP nema 75,6%, koji se spominju za paket, već da ima 83% dionica, netko od down drukera bi mogao opravdano poslat HANF/ZSEI upit za blokadom dok se ne utvrdi pravo činjenično stanje u svezi točne početne cijene po dionici (6380 kn ili 7000 kn) te točne početnea cijena paketa 601,4 ili 660 milijuna kn?


Hmm? jeli vlada i HFP uopće znaju što i kolko imaju te po kolko točno misle prodat KSST??
jeli traže 6380 Kn po dionici ili je tražena cijena paketa 660 milijuna kuna, a ne 601,4 milijuna kuna??
Tko koga ovdje hebe…?

Meni se čini, da ti sam sebe hebeš! Jer, tek sam sada primjetio da se ne blamiraš samo na ovoj temi, imaš ti i svojih bisera na temi ERNT! Što se tiče cijene, ne znam odakle si izvukao ovu od 6.380 kn? To vjerojatno samo ti znaš!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Hmm? jeli vlada i HFP uopće znaju što i kolko imaju te po kolko točno misle prodat KSST??
jeli traže 6380 Kn po dionici ili je tražena cijena paketa 660 milijuna kuna, a ne 601,4 milijuna kuna??
Tko koga ovdje hebe…?

Meni se čini, da ti sam sebe hebeš! Jer, tek sam sada primjetio da se ne blamiraš samo na ovoj temi, imaš ti i svojih bisera na temi ERNT! Što se tiče cijene, ne znam odakle si izvukao ovu od 6.380 kn? To vjerojatno samo ti znaš!?
[/quote]

Da znam,jer ti ne znaš! 601.400.000 Kn : 94.256 dionica u vlasništvu HFP = ? koliko 7000 ili 6380 KN?!
A uostalome nije mi jasno što se toliko pjeniš – kad je tebi sve kristalno jasno. Uživaj na miru čekajući javnu ponudu…




Hmm? jeli vlada i HFP uopće znaju što i kolko imaju te po kolko točno misle prodat KSST??
jeli traže 6380 Kn po dionici ili je tražena cijena paketa 660 milijuna kuna, a ne 601,4 milijuna kuna??
Tko koga ovdje hebe…?

Kolega, gdje piše da će HFP prodati sve svoje dionice?

Meni se čini, da ti sam sebe hebeš! Jer, tek sam sada primjetio da se ne blamiraš samo na ovoj temi, imaš ti i svojih bisera na temi ERNT! Što se tiče cijene, ne znam odakle si izvukao ovu od 6.380 kn? To vjerojatno samo ti znaš!?
[/quote]

Da znam,jer ti ne znaš! 601.400.000 Kn : 94.256 dionica u vlasništvu HFP = ? koliko 7000 ili 6380 KN?!
A uostalome nije mi jasno što se toliko pjeniš – kad je tebi sve kristalno jasno. Uživaj na miru čekajući javnu ponudu…
[/quote]



Ja također ne vidim elemente zbog kojih bi Hanfa zaustavila trgovanje dionicom! Situacija nije ni približna onoj iz 11/2009.g. sada je sve kristalno jasno, potvrđeno od člana UO, Matijaševića, a odluku Vlade RH svi također imaju na uvid. Dakle, ako netko ne vjeruje svemu što je do sada objavljeno, neka jednostavno zatvori oči i makne ticker KSST sa popisa dionica! Sa ovakvim bombastičnim naslovima, samo će se navući još kupaca!

Kolega, ali baš zbog moga prethodno navedenog tj. da HFP nema 75,6%, koji se spominju za paket, već da ima 83% dionica, netko od down drukera bi mogao opravdano poslat HANF/ZSEI upit za blokadom dok se ne utvrdi pravo činjenično stanje u svezi točne početne cijene po dionici (6380 kn ili 7000 kn) te točne početnea cijena paketa 601,4 ili 660 milijuna kn?

[/quote]

HFP JE ODLUČIO PRODATI SAMO 75,6% OVE FIRME iMAJU ONI VIŠE TOGA ALI PRODAJU samo 75,6%…IMAJU 83% a prodaju samo 75,6%…..IMAJU 83% a prodaju SAAMMOOOO 75,6%….HALLOOOU ZZTOP 8KAJ GOD TO ZNAČILO) …ONI IMAJU 83% A PRODAJU SAAMMOOOO .75,6%…..ZATO CIJENA 7000…..KUŽIŠŠŠŠ?? ,,,,75,6% …evo ja mislim da sam ti pomogao [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Ja također ne vidim elemente zbog kojih bi Hanfa zaustavila trgovanje dionicom! Situacija nije ni približna onoj iz 11/2009.g. sada je sve kristalno jasno, potvrđeno od člana UO, Matijaševića, a odluku Vlade RH svi također imaju na uvid. Dakle, ako netko ne vjeruje svemu što je do sada objavljeno, neka jednostavno zatvori oči i makne ticker KSST sa popisa dionica! Sa ovakvim bombastičnim naslovima, samo će se navući još kupaca!

Kolega, ali baš zbog moga prethodno navedenog tj. da HFP nema 75,6%, koji se spominju za paket, već da ima 83% dionica, netko od down drukera bi mogao opravdano poslat HANF/ZSEI upit za blokadom dok se ne utvrdi pravo činjenično stanje u svezi točne početne cijene po dionici (6380 kn ili 7000 kn) te točne početnea cijena paketa 601,4 ili 660 milijuna kn?

[/quote]

HFP JE ODLUČIO PRODATI SAMO 75,6% OVE FIRME iMAJU ONI VIŠE TOGA ALI PRODAJU samo 75,6%…IMAJU 83% a prodaju samo 75,6%…..IMAJU 83% a prodaju SAAMMOOOO 75,6%….HALLOOOU ZZTOP 8KAJ GOD TO ZNAČILO) …ONI IMAJU 83% A PRODAJU SAAMMOOOO .75,6%…..ZATO CIJENA 7000…..KUŽIŠŠŠŠ?? ,,,,75,6% …evo ja mislim da sam ti pomogao [smiley]
[/quote]

Aha… znači 6,6% ostavljaju za eventualni squeeze-out… po 5.000 ili 10.000 Kn… jer po 7.000 Kn KSST najvjerovatnije neće biti prodani…


Aha… znači 6,6% ostavljaju za eventualni squeeze-out… po 5.000 ili 10.000 Kn… jer po 7.000 Kn KSST najvjerovatnije neće biti prodani…

Te dionice ostavljaju, jer su rezervirane za vlasnike konficirane imovine, ali ti ionako ne znaš što to znači! Tješi se za ovih 7.000, ako ti je tako lakše!? [cool]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

@spiderman
pojasni – koliko su dužni vlasnicima konfiscirane imovine?

New Report

Close