KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




prodaja raste kao gljive poslije kiše….moguće da ćemo pred kraj dana gledati spektatukalarno iskrcavanje iz KSST [thumbsup]

Cekaj a ti tocno dizes palac iz razloga A-zato jer uzivas vidjet kad netko gubi novac, B-ljubomoran si
pa bi i ti htio se nekako ukrcat al nemas love,ili C-jednostvno nemas kaj pametnije za rtadit pa drobis gluposti?
[/quote]

d) volim spektakle (kad razotkrijemo vas drukere) [thumbsup]
[/quote]
Drukere?? Buraz ja sam ovdje uletio izmedju 1700-2000 a nisam nigdje napisao da savjetujem nekome da kupi ako na kraju ja ispadnem glup bit ce to iskljucivo moja odluka nicija osim moja.
Kako to da si se ti tek sad ukljucio pa di si bio kad smo trgovali u posebnom rezimu?


d) volim spektakle (kad razotkrijemo vas drukere) [thumbsup]

Đejms Bond! [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ova prodaja je već davno viđena stvar,jedan naš poznati investitor se igra market markera i tako pokušava zaraditi i dokupiti jer mu je rizik kupnje na ovim razinama nikakav.

U svakom slučaju slabo mu ide, kupuje po 4900 , prodaje po 4600…. [wink]

Hoce li mi netko objasniti gdje je tu zarada ?
[/quote]

Kupuje po 4600 prodaje po 4.800 [wink]
Kad će istiskivanje…..



Ova prodaja je već davno viđena stvar,jedan naš poznati investitor se igra market markera i tako pokušava zaraditi i dokupiti jer mu je rizik kupnje na ovim razinama nikakav.

Malo je zakasnio rekao bi

U svakom slučaju slabo mu ide, kupuje po 4900 , prodaje po 4600…. [wink]

Hoce li mi netko objasniti gdje je tu zarada ?

Stvarno mi ne ide u glavu [lol] [undecid] [shocked] [lol]
[/quote]

Ima ulaz na nižim razinama i stalno dokupljuje i cilj mu je kupiti jako puno.To mu je jedini način da napravi paniku među malima.Kako ti misliš da drukčije može dokupiti 3-5 milijuna kuna.




Ova prodaja je već davno viđena stvar,jedan naš poznati investitor se igra market markera i tako pokušava zaraditi i dokupiti jer mu je rizik kupnje na ovim razinama nikakav.

U svakom slučaju slabo mu ide, kupuje po 4900 , prodaje po 4600…. [wink]

Hoce li mi netko objasniti gdje je tu zarada ?
[/quote]

Kupuje po 4600 prodaje po 4.800 [wink]
Kad će istiskivanje…..
[/quote]

Jesi li siguran da kupac i prodavatelj nisu jedna osoba sa dva skrbnička računa?




Ova prodaja je već davno viđena stvar,jedan naš poznati investitor se igra market markera i tako pokušava zaraditi i dokupiti jer mu je rizik kupnje na ovim razinama nikakav.

Malo je zakasnio rekao bi

U svakom slučaju slabo mu ide, kupuje po 4900 , prodaje po 4600…. [wink]

Hoce li mi netko objasniti gdje je tu zarada ?

Stvarno mi ne ide u glavu [lol] [undecid] [shocked] [lol]
[/quote]

Ima ulaz na nižim razinama i stalno dokupljuje i cilj mu je kupiti jako puno.To mu je jedini način da napravi paniku među malima.Kako ti misliš da drukčije može dokupiti 3-5 milijuna kuna.
[/quote]

Papigice – ponavljaš moju teoriju od ranije popodne . Odvrti si malo post-ove da vidiš tko je to prvi napisao ovdje danas
[wink]

Kressho

izgleda da još dugo KSST neće preko 5000 kn…a ništa, treba se spremti za obranu kote na 4000 kn [cool]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

Ajde, prospite sada sve što imate po kupnji!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)





Ova prodaja je već davno viđena stvar,jedan naš poznati investitor se igra market markera i tako pokušava zaraditi i dokupiti jer mu je rizik kupnje na ovim razinama nikakav.

U svakom slučaju slabo mu ide, kupuje po 4900 , prodaje po 4600…. [wink]

Hoce li mi netko objasniti gdje je tu zarada ?
[/quote]

Kupuje po 4600 prodaje po 4.800 [wink]
Kad će istiskivanje…..
[/quote]

Jesi li siguran da kupac i prodavatelj nisu jedna osoba sa dva skrbnička računa?
[/quote]

pa to ti je cisti minus i na dionici i kod brokera

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

lanjska vijest u svezi plana investicija Rajića… shvatite istu kako kome ista odgovara…
http://www.vecernji.hr/biznis/luka-rajic-ralu-logistiku-ulaze-200-milijuna-kuna-clanak-81295


lanjska vijest u svezi plana investicija Rajića… shvatite istu kako kome ista odgovara…
http://www.vecernji.hr/biznis/luka-rajic-ralu-logistiku-ulaze-200-milijuna-kuna-clanak-81295

DOSADNI SMO VISE SA CITIRANJEM CLANAKA KO STA KUPUJE – KAŠTELANSKI STAKLENICI IMAJU KUPCA VEĆ DULJE VRIJEME, i TO SVI ZNAJU KOJI SMO PRISUTNI NA OVOJ TEMI DUŽE OD MJESEC , DVA.

Zar zaista mislite da će se Rajić ili Todorić javno hvaliti kako kupuje Kaštelanske po 7000 pred objavu natječaja ?

Pa gdje vi živite ljudi moji ? ?

Ne bih se čudio da se pojavi i poneki strani fond na natječaju, ipak je riječ o strateški pa i politički važnom komadu zemlje koji okružuju AERODROM …

THINK PEOPLE, just let your mind flow and you will get it all on time [wink]

Kressho

Skinuti 4 komada pred samo zatvaranje sa ASK-a iznad zadnje postignute u padu – PA TO MOŽE SAMO POČETNIK…

Sad može samo sanjati kupnju ispod današnjeg prosjeka sutra – sve i da povuče sve naloge do 1000 nitko mu više neće htjeti prodati ispod 5000 jer je svima jasno šta znači manji promet uz rast cijene od 8 % u odnosu na petak , a još nije ni objavljen natječaj – TO ZNAČI DA JE SVE MANJE PRODAVATELJA VOLJNO PUSTITI SVOJE UDJELE ISPOD 5000, A KUPAC (jedan ili par njih jačih investitora, teško da obični građani kupuju sad po 4600 nadalje) – JE SVE OZBILJNIJI U NAMJERAMA DA POČISTI ŠTO VIŠE DIONICA PRED OBJAVU NATJEČAJA JAVNO – PUTEM GLASILA – JER OČEKUJE DA ĆE TA OBJAVA DODATNO UČVRSTITI POZICIJE MALIH DIONIČARA DA SVOJE UDJELE ZADRŽE DO KRAJA SLUČAJA.
DAKLE – SUTRA SMO ILI NA 4900 PROSJEČNE CIJENE ILI ĆE DOĆI DO OZBILJNOG PADA PROMETA…

Moguće ovo drugo, ovisno koji info imaju kupci. Ali očito je da ga imaju jer inače – ne bi kupovali po 4500 pored ovakvih novinskih napisa …

Navečer ću vam svima objaviti i jednu poslasticu ovdje koja dokazuje da sam u pravu [wink]

Kressho

New Report

Close