KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kol.to mu je u cilju ,,,,,zavist itd .Opasna bolest a vidi potpisa trebo bi otič i vidit šta su kukumari od 2 li 4inča…polako oni mene ni naj manje ne tangiraju dok nepišu ništa uvredljivo.A i vi im trebate demantirat netočne navode .Kao što smo do sad radom i skokom dionice koji oni sebi nemogu zamislit [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

17.02.2011. 09 54 Smart i Spiderman još jednom Vam se zahvaljujem na pravodobnim i točnim informacijama, a ujedno Vam se ispričavam ako sam Vas bilo kojim komentarom uvridija, tek sad shvaćam da Vam nije niti malo lako, pošteno ste odradili velik posa, a kupnja i prodaja dionica je stvar odluke svakog pojedinca…
—————————————————————————————————————————-

nakon ovoga ispisano 30 stranica komentara…
koliko ih je samo koji bi jeftino kupili…a ne fali ni onih koji lagano prodaju…
čini mi se da je ipak najviše onih koji ne znaju šta bi…
u danima sretnim , u danima tužnim , ja ne mogu drugo osim da je… [kiss]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


To sve skupa daje bv od 2.349 kuna po dionici a koje Rajić ne misli platiti jer mu ne treba svih sto posto nego samo 51%. A što ćete onda vi imati od toga pitam se…
I dajte malo prosurfajte tko je sve ubilježen na te čestice gdje će se možda moći graditi……
Ostaje vam samo zemljetina na kojoj će se moći saditi mrkvica i tako godinu za godinom, a u tom slučaju ksst vrijedi 500 kuna po doinici tako dugo dok se poslovanje ne popravi…i to dramatično

evo još jednog koji nije na vrijeme uspio uči.
miki nije ti još kasno,samo zarada je puno manja,ali opet ogromna


Pa dobro vam je čovjek rekao, Toda je 185.000.000 kvadrata zemljišta u Baranji platio jednu kunu a vi bi za dvjesto puta manje zemljište 600 miljona.
Neće moći [lol]

isto tako je hubert plačao ove dionice po 1000 kn,a u petak ih je mogao prodati po 4900 kn
[rolleyes]


i mislim da nikad nije bilo upitno tko će ovo kupiti,a i cijena je već onda dogovorena…natječaj je reda radi…

http://www.poslovni.hr/vijesti/rajic-s-premijerkom-razgovarao-o-kupnji-kastelanskih-staklenika-152788.aspx


dajte si još jednom pročitajte malo,pa povežite konce
lp

Bio sam poslovno odsutan neko vrijeme, vidim da ima puno novih koji su jako zabrinuti za naše dionice! Ne želim ih uopće komentirati, Bože oprosti im, ne znaju što govore! Ja ću za sada samo izdvojiti četri činjenice, jer samo tako volim pisati, a vi nastavite niz negativnih postova!

1) …Dobra je stvar da u ovom slučaju postoji investitor koji nudi 5,5 milijuna eura, a to su AD Brodovi, koji bi kupili 35.000 četvornih metara i izmjestili proizvodnju iz Solina na prostor Adriachema… 1m2 = 157 eura

2) …Vijećnici su ovlastili gradonačelnika Berketa da s tvrtkom Kaštelanska rivijera sklopi ugovor o kupoprodaji zemljišta, poznatijeg kao Plavi Jadran, a po kojem bi grad za 300 eura po kvadratnom metru

3) …Naime, Hrvatske ceste uopće nisu otkupile potrebna zemljišta na području Kaštel Starog…
…Prema našim informacijama, tamošnji vlasnici dobivali su i do 75 eura, a bilo je i pojedinaca kojima se raznim nagodbama isplaćivalo i po 125 eura po kvadratu, dok su im se, isto tako, po posebnim cijenama plaćale i poljoprivredne kulture, poput maslina i voćki…

4) …Inače, cijene poljoprivrednog zemljišta sjeverno od Zračne luke Split iznose oko 30 eura po kvadratu, a južno oko 80 eura.

Ima još konkretnih primjera, ali mi se neda više tražiti! Eto, vi samo sanjajte o cijenama m2 od 30 ili 5 eura! Pa, nije vam ovo Slavonija i njihove njive! Neću uopće pokušati objasniti vrijednost prenamjenjenog dijela!!!


…a koje Rajić ne misli platiti jer mu ne treba svih sto posto nego samo 51%. A što ćete onda vi imati od toga pitam se…

Ovo mi je između ostalog upalo u oko! Zaista je interesantno koliko ljudi uopće ne znaju o čemu se ovdje radi, koliki se udio prodaje, a da ne govorim kako nemaju pojma o zakonu o tržišitu kapitala, te zakonu o preuzimanju trgovačkih društava! Zaista je zapanjujuće, zašto se na ovaj način uopće javljaju i blamiraju na temi! Ovaj očito još uvijek živi u vrijeme kauboja i indijanaca!? E, Clinte, Clinte!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Uvidom u top ten je vidljivo da ovu akciju vode isti oni koji su vam govorili kako Tnsa ima vrijedne nekretnine i koje će dioničarima omogućiti da se na njima obogate.I tamo su vam isto govorili što sad govore na Kaštelanskim staklenicima. Opet vrijedne nekretnine, opet nesposobno rukovodstvo koji kad smijenimo teći će nam med i mlijeko. Pa su se našli u vikendici, pa su se ponapili, pa su se posvađali i na kraju za dioničare nije ostalo ništa osim mrvica.

Nadam se da neće priča opet isto završiti?

Ćao mileni

Dokazano je, kako “ne možete vi toliko loše pisati o ovoj dionici, koliko ona može rasti!” To vam je još jedna činjenica, a vi samo nastavite!


Uvidom u top ten je vidljivo da ovu akciju vode isti oni koji su vam govorili kako Tnsa ima vrijedne nekretnine i koje će dioničarima omogućiti da se na njima obogate.

Hm, imaš pravo, da uprava nije pokrala novce tvrtke, tj. od dioničara i tamo bi se lijepo obogatili! Ovako su osiromašeni samo oni koji su tamo krali, a dioničari su se izvukli na vrijeme!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Članak 7.

(1) Stjecatelj nije obvezan objaviti ponudu za preuzimanje ako:

1) stekne dionice izdavatelja nasljeđivanjem,

2) stekne dionice izdavatelja diobom bračne stečevine,

3) stekne dionice izdavatelja prigodom povećanja temeljnog kapitala ulozima izdavanjem dionica privatnom ponudom, a glavna skupština izdavatelja, prije upisa dionica, odobri da određeni stjecatelj može steći više od 25% ukupnog broja dionica s pravom glasa bez obveze objavljivanja ponude za preuzimanje,

4) stekne dionice izdavatelja kao stečajnog dužnika u stečajnom postupku,

5) stekne dionice izdavatelja u postupku pripajanja trgovač­kih društava, ali isključivo onda kada samo jedno od trgovačkih društava koja sudjeluju u postupku pripajanja ima dionice izdavatelja,

6) stekne dionice promjenom pravnog oblika trgovačkog druš­tva,

mintauro,
Ne treba tebi zamjerati, jer ne vjerujem da si zločest čovjek, nego jednostavno nemaš pojma o čemu pišeš!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Članak 7.

(1) Stjecatelj nije obvezan objaviti ponudu za preuzimanje ako:

1) stekne dionice izdavatelja nasljeđivanjem,

2) stekne dionice izdavatelja diobom bračne stečevine,

3) stekne dionice izdavatelja prigodom povećanja temeljnog kapitala ulozima izdavanjem dionica privatnom ponudom, a glavna skupština izdavatelja, prije upisa dionica, odobri da određeni stjecatelj može steći više od 25% ukupnog broja dionica s pravom glasa bez obveze objavljivanja ponude za preuzimanje,

4) stekne dionice izdavatelja kao stečajnog dužnika u stečajnom postupku,

5) stekne dionice izdavatelja u postupku pripajanja trgovač­kih društava, ali isključivo onda kada samo jedno od trgovačkih društava koja sudjeluju u postupku pripajanja ima dionice izdavatelja,

6) stekne dionice promjenom pravnog oblika trgovačkog druš­tva,

Nije stečajni postupak, don’t worry.

Naišao sam na zanimljiv članak, koji nije toliko bitan za Staklenike, ali je zaista zanimljiv ( ako ste ga vec prije stavili, ispričavam se)

http://www.kastela.org/content/view/2371/2

spiderman
Ne treba ni tebi ništa zamjeriti, jer ne vjerujem da si zločest čovjek, nego jedostavno imaš robe za utrapiti a znaš da joj može naglo pasti cijena! jer ne vrijedi novce po kojima se trži!
***obrisano***
Ja imam dvadest pozicija na zse, siguran sam da su podcijenjene i naravno uopće nemam potrebe tebe i ostale uvjeravati da su super!

New Report

Close