KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bolje bi volio prodat ovo nekom našem čovjeku ili firmi ,ako nebudu htjeli ,moračemo prodat po 2000eura po dionici strancima.Pozdrav ekipi iz prvi 10. [cool]

neverovatno…..pozdrav ekipi iz prvih 10
kak se bogami,bogati sa bogatima samo druze…….
pofuk





Ja naprosto ne mogu da verujem da vi fakat mislite da će netko kupiti ovo smeće za 600 milijuna kuna… [shocked]

normalno da se neće prodati u 1. krugu, nitko u to ne vjeruje jer bi već jučer cijena probila 5000 kn. svima je jasno da će biti drugog, možda i trećeg kruga, a u svakom će cijena po 20% dolje.kad je HFP nešto prodao po početnoj cijeni!?!?
za ove koji su kupovali po 500-1000 kn nema problema, ali svi koji kupuju iznad 4000 kn mogli bi na kraju biti jako neugodno iznenađeni! [sad]
[/quote]
…a ako se nitko ne javi na natječaj nakon trečeg kruga,bit će đabe…donoljno će biti nazvati HFP i reči "ja preuzimam staklenike"

[/quote]

ne kažem da će biti džabe, po nekoj cijeni uvijek će se naći kupac, npr. Todorić će kupiti samo što on nikad ne plaća skupo, on je cijelo Belje kupio za 1 kn!!!!…a vi sad vjerujete da će iskeširati 600 milijuna kuna za nekakve Kaštelanske staklenike!??! [lol]

ljudi, pa čak i da svo to zemljište prenamjene u građevinsko (što nema šanse), i da kupac krene tamo graditi 10.000 stanova, KOME će on te stanove prodati?! tko je lud tamo ići živjeti!? pa pogledajte kolika se masa stanova prodaje (neuspješno) u oklici na odličnim pozicijama!

gradite čardake na nebu s tim bajkama o 7000 kn po dionici, a to je samo procjena maksimalne cijene koju država može dobiti!!… kad se nitko ne javi, ide skidanje početne cijene od -20%…pa ako se opet nitko ne javi, opet se skida cijena dok ne dođe kupac.

ja sam uvjeren da kupca za 7000 kn (!!!!!) po dionici neće biti, a vi slobodno kupujte u ponedjeljak po 4500-5000 ako vjerujete da hoće!
[/quote]

sjajno,
ovdje se javljaju sve veci znalci
7000 kn procjena maksimalne cijene koju drzava moze dobiti???
radi usporedbe navedeno BELJE???
10.000 stanova,kome ce ih prodati???
ovaj forum postaje sve interesantniji…puno je upucenih u situaciju oko ksst

svakoga dana u svakom pogledu...

BLJE ima Broj izdanih : 8.215.487 dionica Temeljni kapital : 821.548.700,00 kn

KSST ima Broj izdanih : 113.593 dionica Temeljni kapital : 283.982.500,00 kn
U cemu je razlika ?

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Hvala kolegama na ponovljenim postovima puko sam od [lol] [lol] [lol] [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Pa dobro vam je čovjek rekao, Toda je 185.000.000 kvadrata zemljišta u Baranji platio jednu kunu a vi bi za dvjesto puta manje zemljište 600 miljona.
Neće moći [lol]

Nesto mi nije jasno,ako netko ovo kupi u prvom krugu,dali je taj duzan dati javnu ponudu za otkup dionica od malih dioničara po istoj cijeni?

Da , ide ponuda po cijeni stjecanja.


normalno da se neće prodati u 1. krugu, nitko u to ne vjeruje jer bi već jučer cijena probila 5000 kn. svima je jasno da će biti drugog, možda i trećeg kruga, a u svakom će cijena po 20% dolje.kad je HFP nešto prodao po početnoj cijeni!?!?

[/quote]
evo jedan od primjera
http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.vecernji.hr%2Fbiznis%2Fsladorana-zupanja-postaje-novi-vlasnik-slavonija-nove-clanak-249385&ei=6jZgTZO6CImDOvimic0N&usg=AFQjCNFI8f_YshNbeePIOsj0IEHL4imHFg
nije pocetna,nego 14% visa

svakoga dana u svakom pogledu...

ma rajić to kupuje, dogovoril se s jacom još u ljeto prošle godine… prva privatizacija je trebala ić s 5500kn. Jaca je rekla daj ti 10000kn, a on njoj; ma kaj si luda za to da dam 10000kn?? daj prenamjeni dio u građevinsko pa ti dam 7000kn… ali ak uleti todorić on bu dal i više… samo bu frka ak se svi predomisle pa bu daj kaj daš, a to bi moglo bit malo manje od ciljanih 7000kn 🙂
imam čak jednu dionicu, pa se nadam da bu cijena što viša i svi sretni i zadovoljni

Kol atraktivno zemljište uz more ,staklenici. Međ postoji i ostalo zemljište koje može biti građ. zona ,samo još jednom vlada je pogriješila što recimo bez obzira na blizinu mora nije stavila priobalni pojas bar800m od mora i to svako zemljište prodavala pod obalno kao recimo na floridi,kao što rekoh ako nekupe naši ,stranci neče imati obzira prema sindikatima i mogu proči kao sa Zlomrexom. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode




realna šansa je da po tako visokoj cijeni dionice neće doći niti jedna ponuda! da su todorić i rajić kupovali firme po početnim cijenama,danas bi bili socijalni slučajevi!
kad u drugom krugu prepolove cijenu na 3500 kn, možda bude došla 1 ponuda, ali i to je upitno….

Kakav stručnjak!? Ajde malo obrazloži ovako veliku razliku između prve i druge cijene, naravno da ne možeš, jer ne ide to tako kako si ti izmislio! Cijena od 7000 kn po dionici ima itekakvu šansu da prođe, a da znaš o čemu se radi i ti bi to potvrdio! Jako me ljuti kad ovako netko upadne na temu i piše stvari o kojima nema aspolutno nikakvog pojma! Naravno, potpuno bez ikakvih argumenata! Ja zaista nemam namjeru pumpati, nije me uopće briga hoće li netko kupovati dionice na burzi po 5000 kn ili će ih netko prodavati po 1500 kn! Samo nemojte lupeteti neargumentirane postove!
[/quote]

Navikni se, bit će sve više kako cijena bude rasla.
[/quote]

i tak…
kako cijena raste tako se tema pretvara iz argumentirane rasprave u [yawn]

svima koji će se u ovom prepoznati pa-pa
[bye]

Koliko je još ostalo dionica/ komada / za OTKUPITI OD DIONIČARA – ako velite na TOP 10- da je prvih top
10 kupio 92 %. ?
Pitanje broj 2- Zašto to ne kupuju jači fondovi ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close