KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valjda žele , kako je to u svijetu na aerodromima…. ako ne poletiš, zbog vjetra, magle, nervoze pilota,
šta ja znam…. smjeste te negdje…daju ti neku večeru- ručak, dok čekaš…
A tamo bi mogli složiti te HOTELE, PA MARINU…. neke sadržaje , dok čekaš da malo potrošiš..
nije to bedasto… ali, ovo sa paradajzima.. ne ide.. ljudi, nikak..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Velika je razlika između špekulacije i objave natječaja po 280 posto iznad nominalne cijene!

Tko je kupovao ispod 1000 Kn na velikom je dobitku, nitko ne očekuje da cijena ode na 7000 Kn, na burzi je realno da maximalna cijena do potvrde bude oko 5600 Kn ne više……….

Država je konačno skužila da je samo prenamjenom zemljišta moguć extreman profit, imaju u portfelju jako puno dionica gdje isto mogu napraviti!!!

A svi koji ulažu rekla kazala, najbolje je da zaobiđu ovakvu dionicu, bolje je ništa ne pisati nego drukati na pad …….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Daj navedi jedan primjer gdje je netko platio više od 10.000 eura za 10.000 kvadrata poljoprivrednog zemljišta?

evo imam ja primjer od 13000m2 za 40.000€ u srcu hrvatskog zagorja.
vidi Vaš link
naravno da ta cijena nije regularna i zbog toga je cijela transakcija prijavljena nadležnim organima. riječ je o pogodovanju tvrtke ARIS2000 od strane NAVA banke, a više o cijelom slucaju mozete citati na http://www.poslovni.hr/forum/nvba-nava-banka-dd-2012-pg2.aspx

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Stvarno nema više smisla pisati na temi KSST! Sretno svim dioničarima KSST i pozdrav!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Tema zakrčena. Čekam 4 minute da se spojim na KSST. Samo još jedno pitanje Matrix90.
Reci nam , tko su ostali investitori TOP10, 8-mi- 9-ti. i 10-ti, i što znači ovo…grupa investitora
sa upisanim istim brojem……hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Stvarno nema više smisla pisati na temi KSST! Sretno svim dioničarima KSST i pozdrav!

Hvala Smart što si nas uključio na vrijeme , i posebno hvala james1 koji je prvi dao link na sjednicu Vlade RH.


@miami

Bolje obrati pozornost na ovih 8% izvan prvih 10 , od njih ti je 5% već u rukama koje čekaju 7000kn najmanje , znači imaš još oko 3% free floata , jako malo dionica je još izloženo u prodaji i svakim danom sve manje. Do kraja ovog mjeseca neće biti ni jedne dionice u prodaji ispod 5500-6000 kn , odatle i tolika nervoza ovih što bi sada bez rizika kupovali po cijenama u koje je bio ugrađen rizik , ali ne ide , nije ovo Ingra sa 15 milijuna dionica. Još jedan tjedan i free float je popapan , tik-tak , tik-tak [bye].

Ma, ne dolazi o obzir kupovanje ove dionice sada.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ma, ne dolazi o obzir kupovanje ove dionice sada.

To je pošteno.
A evo ni ja ne prodajem svoje na ovim cijenama , čekam još 60 %.

Bolje bi volio prodat ovo nekom našem čovjeku ili firmi ,ako nebudu htjeli ,moračemo prodat po 2000eura po dionici strancima.Pozdrav ekipi iz prvi 10. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode




Ja naprosto ne mogu da verujem da vi fakat mislite da će netko kupiti ovo smeće za 600 milijuna kuna… [shocked]

normalno da se neće prodati u 1. krugu, nitko u to ne vjeruje jer bi već jučer cijena probila 5000 kn. svima je jasno da će biti drugog, možda i trećeg kruga, a u svakom će cijena po 20% dolje.kad je HFP nešto prodao po početnoj cijeni!?!?
za ove koji su kupovali po 500-1000 kn nema problema, ali svi koji kupuju iznad 4000 kn mogli bi na kraju biti jako neugodno iznenađeni! [sad]
[/quote]
…a ako se nitko ne javi na natječaj nakon trečeg kruga,bit će đabe…donoljno će biti nazvati HFP i reči "ja preuzimam staklenike"

[/quote]

ne kažem da će biti džabe, po nekoj cijeni uvijek će se naći kupac, npr. Todorić će kupiti samo što on nikad ne plaća skupo, on je cijelo Belje kupio za 1 kn!!!!…a vi sad vjerujete da će iskeširati 600 milijuna kuna za nekakve Kaštelanske staklenike!??! [lol]

ljudi, pa čak i da svo to zemljište prenamjene u građevinsko (što nema šanse), i da kupac krene tamo graditi 10.000 stanova, KOME će on te stanove prodati?! tko je lud tamo ići živjeti!? pa pogledajte kolika se masa stanova prodaje (neuspješno) u oklici na odličnim pozicijama!

gradite čardake na nebu s tim bajkama o 7000 kn po dionici, a to je samo procjena maksimalne cijene koju država može dobiti!!… kad se nitko ne javi, ide skidanje početne cijene od -20%…pa ako se opet nitko ne javi, opet se skida cijena dok ne dođe kupac.

ja sam uvjeren da kupca za 7000 kn (!!!!!) po dionici neće biti, a vi slobodno kupujte u ponedjeljak po 4500-5000 ako vjerujete da hoće!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

opet drukanje na dolje
nebi drzava bez razloga stavila tako visoku pocetnu cijenu da ne preocijenjuju da toliko vrijedi i da nema zainteresiranih
da nitko nije zainteresiran stavili bi cijenu 1kuna vec na pocetku

neki su zakasnili sa ulaskom u ovu dionicu…
oni koji su usli na vrijeme cestitam [thumbsup]

pozdrav

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


e, sad ste naučili kako se salata uzgaja, kako se bere i prodaje, koja je razlika između kristalke i puterice…a uskoro će te naučiti i kako se duhan oko pitomače uzgaja, kakve sve sorte u hrvatskoj rastu, kako se duhan bere, suši, melje i u cigare mota…čim dionica HRDH-R-A dođe na 300 kuna otvara se "mala škola hrvatskog duhana" [thumbsup]…vidjećete i kolko vrijedi zemlja oko pitomače i virovitice.

ma ajte molim Vas…….kakav sad duvan pobog moj doktore…….kakve veze ima hrvatski duvan sa kastelanskim staklenicima?????? ajte mi to molim Vas objasnite………ma ja cak imam dojam da Vi nemate ni jednu dionicu ni jedne hrcatske tvrtke………vidim po Vasim tekstovima da dobro baratate materijom i vidim da ste budni u cudno doba noci…….Vi ko bog trejdate vani i onda se tu samo pojavite i zabavite u pauzama dok brojite lovu kaj ste vani zaradili
molim misljenje da li je sad kasno za kastelanske…..molim misljenje za taj hrvatski duvan i molim misljenje kako bi mogao ulagati i preko koje brokerske tvrke u srpske dionice jer imam dojam da na crobexu forumasi jedni drugima prodaju dionice i preljevaju iz supljeg u prazno
unaprijed hvala
pofuk
p.s. molim misljenje da li da prodam i kad da prodam tep i da li ima smisla za te novce kupiti kastelanse staklenike ili taj hrvatski duvan??

New Report

Close