KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jel ide ovo na 7000?

očito za sad ni preko 5000 kn neće ići dok se ne vidi hoće li se netko uopće javiti u 1. krugu. todorić je otpa jer ide na Mercator, a Rajić nije čovjek koji baca novce kako drugi požele (7000 kn)
idući tjedan odmah u ponedjeljak bit će rupa na prodaji i pad prema 4000 kn, pa tu treba polako opet početi kupovati, pa ako ode još niže, još bolje
[/quote]

eHEee HEJ !

Jesi li svjestan da ti u istom post-u drukaš pad i širiš neizvjesnost, a zatim predlažeš dokup.. Pa brate ako vec igraš GOOD COP BAD COP igru, bar odijeli post-ove, ovako te nitko ne uzima za ozbiljno..

Vidiš ja sam drukao pad na 1000 i to uspjesno, pokapalo je ok, ali poslije sam svoj grijeh priznao i dozivio katarzu..

Ali na 5000 ne mozes vise nikoga uplasiti, jer oni koji su prešli trnovit dvogodišnji put u ovoj dionici ne padaju ti na takve fore , posebno kad ne padam ni ja koji sam manji i puno kasniji igrač od njih.

Kakve veze ima što TOdorić kupuje još neku drugu kompaniju osim Kaštelanaca ?

S tim argumentom neceš ovdje nikoga uplašiti vjeruj mi, samo se obrukaš pa te poslije nitko nece dozivljavat kad svoje KSST 4900 kn budes htio nadrukati na 7000 prije vremena

Pa kapitalisti tome i služe na ovome svijetu – da pokupuju sve oko sebe, i to plate posteno [wink]

Kressho

Javni poziv ( str Vlade RH)

Najbitnije

III.
Zadužuju se državni imatelji dionica iz točke II ove Odluke da s Hrvatskim fondom
za privatizaciju reguliraju odnose putem ugovora ili punomoći, u cilju provođenja prodaje
dionica Društva, sukladno ovoj Odluci.

IV.

Rok za podnošenje ponuda je 60 (šezdeset) dana od dana objave javnog poziva.

Ovlašćuje se Hrvatski fond za privatizaciju da u slučaju zahtjeva potencijalnih ponuditelja
u postupku javnog prikupljanja ponuda, ukoliko to ocijeni opravdanim, odobri produžetak
roka trajanja javnog poziva.

[cool]

Hvala kol.na informacijama,A ovim nevjernim Tomama nek uzmu digitron u ruke i počmu računat,(a da baš nevrijedi zemljište toliko) što se toga tiče vrjedi ono i više ,čak bi se i James Bond mogo spustit hidro avionom….nadam se da čete me razumit ako ne sačekajte par godina. [pray]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

joj do sad nisam gledala ove plastenike, tek sam sad vidla da se to trži na pustim penezima a da nitko ne zna kaj je to i dal bu se u ovoj krizi našel majmun kaj bi državi dal te puste peneze
znam da sad ovi kaj su kupovali po 350 trljaju ručice al ne izlaze jer misliju da buju nasadili pohlepne naifce
a ko bu dal te bijesne nofce uvoj krizi ak smem pitati

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

ovdje je vecinski vlasnik naša država i ako to bu išlo u jpp zakaj bi netko kupoval od xy po 7200 kad državica ima 82% i žnjom se budući dogovori da mu se prodao po bv sa diskontom a to je 2.349 kn minus 20% + provizija ispod stola

i samo mi nemojte o vrijednim kvadratima to se ne smije prenamijeniti iz poljoprivrednog u građevinsko tak da se nemre prodati za puste miljone i podijeliti nama?
to vrijedi sa kao poljoprivreda a ak je tak onda je bolje kupovati bzjk koja ima bukić 2500 nek ovo precjenjeno do boli

budali je i jedan nick preveliko opterećenje

Kol.drž te se vi hidro elektr.mož kupit i na baterije,mi vjerujemo u 7000kn i to možete tražit na stranicama vlade.Za vas je i novac bijesan a kam li nešto drugo. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

ako je istina a je da se zemljište ne može prenamijeniti onda je ono gotovo bezvrijedno jer se tam povrće uzgaja hidoponski a to možeš raditi i na sto drugih povoljnijih i jetinijih mjesta od ksst

zemljište koje se ne moze prenamijeniti u građevinsko je gotovo bezvvrijedno
zemljište na kojem se uzgaja povrće hidroponski je jako jeftino gotovo bezvrijedno
najvrednije zemljište su već prodali 44000 kvadrata izraelcima za 2,5 mil eura
koliko je to po kvadratu = 420 kuna
ne izgleda mi baš bajno miceki

budali je i jedan nick preveliko opterećenje


joj do sad nisam gledala ove plastenike, tek sam sad vidla da se to trži na pustim penezima a da nitko ne zna kaj je to i dal bu se u ovoj krizi našel majmun kaj bi državi dal te puste peneze
znam da sad ovi kaj su kupovali po 350 trljaju ručice al ne izlaze jer misliju da buju nasadili pohlepne naifce
a ko bu dal te bijesne nofce uvoj krizi ak smem pitati

Onaj tko zna gdje se zemljište nalazi , zna da je ovo diskontirano do bezobrazluka , a uključi li se netko iz inozemstva , vidit ćete da ovo može i za duplo. Prenamjena je u tijeku u općini Kaštela , treba samo malo prolistati.

Pozdrav iz susjednog Solina.

Čitam zadnjih dana ovu raspravu i nitko se ne pita što će novom partneru Vlade vaših sto ili dvjesto dionica?
Država ima 83%, zemljište će promijeniti vlasnika a ne prodati prodati da bi vama isplatila lova, pa je zbrajanje zarade po tom osnovu besmisleno, RDG je na niovou malo jače seoske zadruge.
Ne vjerujem da to ikoga od njih zanima.
ROE ROA negativni.
Tuča svako pet godina firmu vrati na početak akumulacije kapitala.
Budimo realni spekulacija kao takva je vrlo riskantna na ovim razinama i tu će biti fenjeraša da je to čudo jedno.

No Face, No Name, No Number


Prenamjena je u tijeku u općini Kaštela , treba samo malo prolistati.

Imaš dokaz za prenamjenu

No Face, No Name, No Number

ovo je bio čisti orgazam,……..
Ali savjetujem pametno jer daleko je još preuzimanje……..

cmokač [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Hvala prijatelju nemoš se riješit ,,,,ali šta češ ipak je suprotnog spola,ali da je bezobrazna je istina samo nedajte da vas isprovocira ,nisu svi ljudi isti i zbog kukolja netriba blatit druge,evo i kol.Ivano 7 na Zvjezdi joj pametno odgovorio.Vidim da su ljudi sretni i zadovoljni i to je nama imaocima dioničarima naj bitnije,i ja ode uživat uz blato kad nemogu uz more. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close