KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da Luka Rajić sam kupuje KSST
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/agrokor-razmatramo-preuzimanje-mercatora,105629.html

Todorić sigurno nema snage za 2 ovakve akvizicije, znači da ostaje samo Rajić…a nije ni on blesav da plati 7000 kn kad je jedini kupac. Bit će ovdje drugi krug, što znači pad cijene na burzi na 3000-4000 kn

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

[thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Jel ide ovo na 7000?

OVO JE BILO STVARNO FANTASTIČNO DANAS – MOJE ISKRENE ČESTITKE SVIM IGRAČIMA KOJI SU RIJEŠAVALI SA 4000 NA 5000, ZNAM DA VAS IMA, i IMATE VRASKI DOBAR INTERNET…

Moj score je – 11 000, zadržao isti broj dionica, a dilao sam po 4600 do 4811…

Dakle, neki su digli i po 20 000…

A neki nazalost i izgubili..

Bice vise srece drugi put. S obzirom da je natjecaj pred vratima, a sve je manje slobodnih, ovo je zadnji prelazak u ruke jakih, jer vjerujem da neki koji su kupovali ispod 1000 ne brinu toliko o rusenju prosjeka.

KSST je specificna dionica, jer je kao BABUSKA – SVAKI PUT IZ NJE IZADJE JOS LJEPŠA NOVA DIONICA, JEDINA JE RAZLIKA ŠTO SUPROTNO ZAKONIMA FIZIKE I PRIRODI BABUŠKE – OVDJE JE SVAKA NOVA SVE VECA I VECA [wink]

Više nema nikakve sumnje, natječaj će biti raspisan na 7000 jer Država već ima kupca.

Ovo tvrdim sa 100 % sigurnosti.

Vidimo se na 5600 ekipo , a dotle DAYTRADING

I upamtite – DAYTRADE NA KSST JE NAJSKUPLJI TREJD

Primjer – danas sam uzeo oko 11 000, a na 20ak preprodanih ranijih dana izgubio mogucnost zarade skoro 40 000.

Eto, da ne mislite da Plejboj uvijek samo nosi, jer nazalost, cak i ja ponekad gubim [wink]

Kressho

Kol odavno sam pisaona ovoj dionici kad je bila u posebnom režimu i izjavio da je nedam ispod cca 7000kn međutim razmišljam ko bi je mogao preuzet i stim u vezi ide i cijena ,mnogi su vikali kako sam zakasnijo još jednom smo im dokazali da baš i nije tako pamet u glavu i i polako i smireno. [thumbsup]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

e, sad ste naučili kako se salata uzgaja, kako se bere i prodaje, koja je razlika između kristalke i puterice…a uskoro će te naučiti i kako se duhan oko pitomače uzgaja, kakve sve sorte u hrvatskoj rastu, kako se duhan bere, suši, melje i u cigare mota…čim dionica HRDH-R-A dođe na 300 kuna otvara se "mala škola hrvatskog duhana" [thumbsup]…vidjećete i kolko vrijedi zemlja oko pitomače i virovitice.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ako prođe natječaj po 7000 Kn osloboditi će se oko 20-30 milijuna Kn špekulativnog kapitala!
Do sada je oslobođeno oko 3 milijuna Kn špekulativnog kapitala!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

taman tolko treba za duhan [thumbsup]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Možda KSST u nekim segmentima ima od danas pa dalje nekih sličnosti s INA-R-A. Ne možda ,ja mislim sigurno. Netko nama nepoznat jedan ili više njih kupovat će polako ali sigurno cijelo vrijeme ovu dionicu.Povremene će je malo rušiti pa opet po asku sve dok bude bilo išta ispod 7000.Da ja recimo donesem odluku da kupim na natječaju već bi imao svoje krtice koji bi mojim novcem a u svoje ime polako kupovali a ja bi na kraju od njih, a u biti sam od sebe otkupio sve po 7000.Znači ti sad kupiš mojim novcem po 5000,ja to otkupim od tebe po 7000 jer kao moram.Tebi ostavim 500kn po komadu a 1500kn mi ti ljepo vratiš jer si u stvari kupovao mojim novcima…..Zato svi koji prodate makar jednu dionicu računajte da je vjerojatno otišla onome koji bi je inače od vas tak i tak nakon natječaja otkupio…ali po najmanje 7000kn. Je tak??

Samo se bojim da mi Agata Kristi ne ukrade ideju
[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ako prođe natječaj po 7000 Kn osloboditi će se oko 20-30 milijuna Kn špekulativnog kapitala!
Do sada je oslobođeno oko 3 milijuna Kn špekulativnog kapitala!

Krivo zbrajaš, barem pola je samo prešlo iz ruke u ruku, i opet je u istoj igri ..

Evo ja sam danas petljao sa masom dionica, i dalje imam gotovo jednak broj, par vise, a napravio sam prometa barem 90 000 kn – a mislim da je bilo jos masu ovakvih poput mene.
DAkle, vecina nista nije oslobodila, nego je trejdala, i vracala kolicine s manjim prosjekom.
To je tako kad kupujes prekasno pa ne kupis dovoljno a zelis jos, i jos … i jos..

ETo , odatle toliki promet. A i cijena je veca, budimo realni – isti broj dionica na 5000 i na 2500 znaci i barem duplo veci promet

POZDRAV BRACO

Kressho


Jel ide ovo na 7000?

očito za sad ni preko 5000 kn neće ići dok se ne vidi hoće li se netko uopće javiti u 1. krugu. todorić je otpa jer ide na Mercator, a Rajić nije čovjek koji baca novce kako drugi požele (7000 kn)
idući tjedan odmah u ponedjeljak bit će rupa na prodaji i pad prema 4000 kn, pa tu treba polako opet početi kupovati, pa ako ode još niže, još bolje

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Možda KSST u nekim segmentima ima od danas pa dalje nekih sličnosti s INA-R-A. Ne možda ,ja mislim sigurno. Netko nama nepoznat jedan ili više njih kupovat će polako ali sigurno cijelo vrijeme ovu dionicu.Povremene će je malo rušiti pa opet po asku sve dok bude bilo išta ispod 7000.Da ja recimo donesem odluku da kupim na natječaju već bi imao svoje krtice koji bi mojim novcem a u svoje ime polako kupovali a ja bi na kraju od njih, a u biti sam od sebe otkupio sve po 7000.Znači ti sad kupiš mojim novcem po 5000,ja to otkupim od tebe po 7000 jer kao moram.Tebi ostavim 500kn po komadu a 1500kn mi ti ljepo vratiš jer si u stvari kupovao mojim novcima…..Zato svi koji prodate makar jednu dionicu računajte da je vjerojatno otišla onome koji bi je inače od vas tak i tak nakon natječaja otkupio…ali po najmanje 7000kn. Je tak??

Samo se bojim da mi Agata Kristi ne ukrade ideju
[proud]

Mudro zboriš brate GOLUBV, lako moguce da je tako vec danima, a od danas je ocito. Broker skida za krajnjeg kupca po nalogu, a dio je medjusobno preslagivanje na DaYtrEJDU!

I da, jos sam ljut sto si mi odnio onih 38 kom po 1000 [angry] [lol]

Izbio si mi 39 000 kn iz dzepa jer sam toliko poslije placao skuplje cca taj paketic. Svaka čast – igrač si i pol. Al vjeruj mi – da mi nije baš taj dan pao onaj pre preloš mobilni internet ne bi dobio gejm jer sam imao spremljen izmjenjeni nalog na 1102 kn..

Fkt si imao sreće – kad mi netko izbije tako 5000 jura iz džepa nemam ništa drugo za reći nego – SVAKA ČAST .. I PLATI PIĆE [wink]

Kressho

New Report

Close