KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Odakle si ti ispao da mi je znati [wink]

Koji pritok novajlija .. Hahahaa,,, gdje ste bili u decembru i Januaru kad su TOP 10 pisali i risali, a Plejboj brstio sve ispod hiljadarke …

500 % u 50 dana … Pa nije lose…

Kazem, ide ovo i na 5600 ali ljudi, jednom se živi .

AJ sretno ekipo – sad kad se prospem držte se, ici ce malo dole ali moja žrtva će vam poslije jos jace dici cijenu.

Plejboj je nasao novi zicer za 250 % a to je ovdje nemoguce [wink]

Kressho


Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Stalno se govori kako zemljište ima veliku vrijednost. Ali, kad će to doći do izražaja kad ne može odmah napraviti prenamjenu, otpustiti radnike i ugasiti osnovnu djelatnost.
IMHO ne vjerujem da će se staklenici prodati u prvom krugu.
P.S. Nemam dionice KSST-R_A.

mogloo bi ovdje jedno završno čišćenje do 5000 kn pred kraj dana, tako da pobere sve ove kokošare što trejdaju za bureke ili odojke [tongue]

ignorirao sam kolegu Plejboja ali i dalje vidim njegovu sliku [angry]

p.s. nije došlo vrijeme za 5000.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Odakle si ti ispao da mi je znati [wink]

Koji pritok novajlija .. Hahahaa,,, gdje ste bili u decembru i Januaru kad su TOP 10 pisali i risali, a Plejboj brstio sve ispod hiljadarke …

500 % u 50 dana … Pa nije lose…

Kazem, ide ovo i na 5600 ali ljudi, jednom se živi .

AJ sretno ekipo – sad kad se prospem držte se, ici ce malo dole ali moja žrtva će vam poslije jos jace dici cijenu.

Plejboj je nasao novi zicer za 250 % a to je ovdje nemoguce [wink]
[/quote]

Rekili su mi da sam ispao iz mame [wink]

u Januaru i Decembru sam bio na skijanju

a kad ste brstili sigurno nespadate u u znanost antropologije nego neke vulgaris pasmine

LEAVE THE WORLD BEHINED


ignorirao sam kolegu Plejboja ali i dalje vidim njegovu sliku [angry]

p.s. nije došlo vrijeme za 5000.

I upamti ju brate , jer kako stvari stoje uskoro ces mi dolaziti po savjet

[wink]

Ljudi ja vam savjetujem polaganu predaju , pa lako cete poslije dokupiti u periodu od 90 dana mučenja, čekanja, nagadjanja, bice popusta vjerujte mi ..

A vi kako želite, ali nemojte da poslije čujem kako sam vas pošišao na 4900 i prešao u SLDM, koja eto ide od danas dalje, sa puno ljepšim prostorom za rast od ovog sadašnjeg KSST.a [wink]

Kressho


ignorirao sam kolegu Plejboja ali i dalje vidim njegovu sliku [angry]

p.s. nije došlo vrijeme za 5000.

Isto, presmiješan [lol] [lol]


Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.
Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Znam da 2 milijarde zvuči jako puno, ali čovjek je to multiplicirao na stranim tržištima u protekle 2 godine! Trust me!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Stalno se govori kako zemljište ima veliku vrijednost. Ali, kad će to doći do izražaja kad ne može odmah napraviti prenamjenu, otpustiti radnike i ugasiti osnovnu djelatnost.
IMHO ne vjerujem da će se staklenici prodati u prvom krugu.
P.S. Nemam dionice KSST-R_A.
[/quote]

Sindikat PPDIV-a traži da sukladno preuzetim obvezama sa sastanka u HFP 14.01.2011.god. završe postupak izmjena GUP-a i PPUG-a grada Kaštela u predloženom roku do kraja ožujka 2011. [/b]

http://www.ppdiv.hr/vijesti/index.php?vijest=208

Nije još prekasno za ulazak [cool]




Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Stalno se govori kako zemljište ima veliku vrijednost. Ali, kad će to doći do izražaja kad ne može odmah napraviti prenamjenu, otpustiti radnike i ugasiti osnovnu djelatnost.
IMHO ne vjerujem da će se staklenici prodati u prvom krugu.
P.S. Nemam dionice KSST-R_A.
[/quote]

Sindikat PPDIV-a traži da sukladno preuzetim obvezama sa sastanka u HFP 14.01.2011.god. [/i]završe postupak izmjena GUP-a i PPUG-a grada Kaštela u predloženom roku do kraja ožujka 2011.

http://www.ppdiv.hr/vijesti/index.php?vijest=208

Nije još prekasno za ulazak [cool]
[/quote]

Bravo Matrix90:-)
Kolega Stoop još nije kužio sve tj. tzv. sitna obaveza ( u svezi radnika i djelatnosti) vrijedi max. samo godinu dana:
• preuzimanje obveze zadržavanja zatečenog broja radnika u roku od 1 (jedne)
godine od dana sklapanja Ugovora o prodaji i prijenosu dionica i/ili provođenja
programa zbrinjavanja eventualnog viška radnika sukladno Kolektivnom ugovoru
i/ili ponude otvaranja novih radnih mjesta ukoliko je to predviđeno "Poslovnim
planom",




Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

Stalno se govori kako zemljište ima veliku vrijednost. Ali, kad će to doći do izražaja kad ne može odmah napraviti prenamjenu, otpustiti radnike i ugasiti osnovnu djelatnost.
IMHO ne vjerujem da će se staklenici prodati u prvom krugu.
P.S. Nemam dionice KSST-R_A.
[/quote]

Sindikat PPDIV-a traži da sukladno preuzetim obvezama sa sastanka u HFP 14.01.2011.god. [/i]završe postupak izmjena GUP-a i PPUG-a grada Kaštela u predloženom roku do kraja ožujka 2011.

http://www.ppdiv.hr/vijesti/index.php?vijest=208

Nije još prekasno za ulazak [cool]
[/quote]

Ponvljamo

Olabavili kriterije

Tvrtka u posjedu ima više od 700 tisuća četvornih metara zemljišta na četiri lokacije, a za dvije je još lani zatražila prenamjenu iz poljoprivrednog u građevinsko. Postupak izmjene GUP-a i prostornog plana je u tijeku, što je i povećalo vrijednost nekretnine, a samim time i početne cijene u prvom krugu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/za-kastelanske-staklenike-otimaju-se-rajic-i-todoric-169941.aspx

danas važi ona "sell on news" …iskoristite danas priliku jer proboja 5000 kn neće biti dok se ne vidi ima li kupaca za KSST po 5000 kn ili nema, a to je još najmanje 60 dana.
ja sam danas uletio na 4000 i po malo sve rasprodao na oko 4700 prosjek
idući tjedan vidimo se opet na 4000 kn, čim splasne ova euforija [yawn]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

New Report

Close