KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka čast ekipi koja je od početka ludila unutra, krajičkom oka sam promatrao što se dešava, ali previše drukera ima na forumu i nisam 100% vjerovao u ovakav rasplet (na moju žalost)
danas sam upao s par komada na 4400, nadam se da neću požaliti….

ma kakav cash-r-a, 100% in

slušaj plej nisam ti ja mala. tako se ženi obraćaj. ti si svo svoje neznanje pokazao na više dionica. pogotovo me čudi što si se ti osjetio prozvanima jer ti sigurno nisi kupovao do 700kn.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Očito će KSST kupiti Luka Rajić jer Todorić planira kupiti merkator!
http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/1042425179
planiraju 2,9 milijardi eura prihoda od prodaje ove 2011.

***zadnji put kad je htio preuzet Mercator su u Slovenskom parlamentu stopirali preuzimanje, isto će biti i sad

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



Očito će KSST kupiti Luka Rajić jer Todorić planira kupiti merkator!
http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/1042425179
planiraju 2,9 milijardi eura prihoda od prodaje ove 2011.

S tim da EBRD pomaže
[/quote]

I ovako i onako korekcija cijena prema gore od Todorića, ako bi preuzeo Merkator, to je dodatno oko 20 milijardi Kn prihoda……Što bi onda bilo s dionicama od Konzuma, Belja, VPIK-a, PIK-a, JMNC, LEDA, ZVIJEZDE………..

A Luka Rajić bi napravio uslugu državi ako bi kupio plastenike……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ovo je ljepo gledati ali sam pomalo i razočaran razmišljanjem naših igrača na burzi. Nije problem bio da hg-spot odleti 150% u jednom danu ali sad su oprezni do boli. A svi znamo da je i 10% zaraditina burzi veliki uspjeh.Očekivao sam da će brže ksst na 6500kn….i ovako će ali sporije nek što sam mislio. Da ja imam love već bi bili na 6600 [angry]

Samo polako, ne ide to baš tako!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Očito će KSST kupiti Luka Rajić jer Todorić planira kupiti merkator!
http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/1042425179
planiraju 2,9 milijardi eura prihoda od prodaje ove 2011.

***zadnji put kad je htio preuzet Mercator su u Slovenskom parlamentu stopirali preuzimanje, isto će biti i sad
[/quote]

Neće jer su Pivovaran u govnima, a zalog imaju od NLB koje je govno na 2.

Neda mi se trnatat ovdje, ali izgledno je da Toda ovo rokne

Neće jer su Pivovaran u govnima, a zalog imaju od NLB koje je govno na 2.

Neda mi se trnatat ovdje, ali izgledno je da Toda ovo rokne

***da, ali već sad optužuju Laško da je kao fol nezakonito išla na ruku preuzimateljima, gledao sam neki dan na POP TV bila cijela svadja oko toga… ne tvrdim da neće kupit, ali ako uzmemo u obzir da su mu zadnji put stopirali u parlamentu, a u medjuvremenu je Tedeshi preuzeo slovenski ponos, mislim da će ovog Mercatora braniti do zadnje kapi krvi… uostalom ima ovdje jakog protivnika Rajiću su ovi staklenici san, pa da vidim sad Todu kak će ovo preuzet

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


slušaj plej nisam ti ja mala. tako se ženi obraćaj. ti si svo svoje neznanje pokazao na više dionica. pogotovo me čudi što si se ti osjetio prozvanima jer ti sigurno nisi kupovao do 700kn.

A onda si mala vala bilo … Nisam , ja sam kupovao isto kad i moj stari [wink]

Kressho



Ovo je ljepo gledati ali sam pomalo i razočaran razmišljanjem naših igrača na burzi. Nije problem bio da hg-spot odleti 150% u jednom danu ali sad su oprezni do boli. A svi znamo da je i 10% zaraditina burzi veliki uspjeh.Očekivao sam da će brže ksst na 6500kn….i ovako će ali sporije nek što sam mislio. Da ja imam love već bi bili na 6600 [angry]

Samo polako, ne ide to baš tako!
[/quote]

Ma ide, ide, bice 5600 danas , sutra najkasnije [wink]

Kressho

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

ovdje ce cijena eksplodirati poslije 15:00
ka bum

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Ako je Raić dobio za dukat 2 milijardice.

Pa 600 milijuna je ipak samo nešto više od 1/4.

Sigurno će on to kupiti.

Pa to je ipak zemlja a ona je najvrijednija.

Možda čovjek igra na preprodaju a ipak u natječaju stoji da se nemože prenamjeniti jer treba zadržati radnike i osnovnu djelatnost.

600 milijuna koliko je samo to jabuka i salate???

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close