KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4500 ZADNJA

ovo je vec vatromet [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

4700 [shocked]

Rokaj mandoline

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovo je kao za kinesku novu godinu [lol]

bolje se maknut s aska dok neki rodjo ne pokupi par stotina do 6000. poslje vise nema smisla kupovat

Nije bolest sve što boli

4800

pet komada pet komada
to je nasa naaadaa [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega Golubv – sjećate se neki dan kako su nam trpali dionice po 3000 :-)? Ja sam u jednom danu bio skupio 32 kom:-),a još onih par klizanja:-). Doro, priznam da sam kupio nešto i po 3050-3200

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.




ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

Je.
[/quote]

pa onda i da se kupi po 5000 kn i proda po 7000, zarada je fantastičnih +40%… a da se kupi sad po 4500 i proda na 7000 onda je zarada još veća +55% …nice [smiley]
[/quote]

naravno, treba računati i na mogučnsot da se nitko ne javi jer cijena je dosta visoka…
ipak, mislim da se do 5000 kn ispalati riskirati s kupnjom, preko toga ne
a vidim i da je spread K-P sve veći, hmmmmm

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

I evo nas nadomak zamku nanizanog posudama sa rastaljenim olovom.

A što recimo ako se nitko ne javi na natječaj dal onda treba holdati i dalje ili ipak prodati.

Da li zna netko što će se dogoditi?

Mislite da će se cijena stabilizirati?

I onda kakve su prognoze hold ili ne biti pohlepan?

LEAVE THE WORLD BEHINED


A što recimo ako se nitko ne javi na natječaj dal onda treba holdati i dalje ili ipak prodati.

Da li zna netko što će se dogoditi?

Mislite da će se cijena stabilizirati?

I onda kakve su prognoze hold ili ne biti pohlepan?

Tko ne riskira taj i ne profitira…



ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

Je.
[/quote]

Ponuda može biti samo veća od 7.000 Kn tj. budući da će se izgledno Ivica i Luka – a možda i Danko Končar ubaciti u nadmetanjer, ponuda će biti min. po cijeni po kojoj će istu državi platiti. A koja će to biti pitaj boga… U svakom slučaju ako budu min. 2 ponude prema HFP – cijena bi mogla biti debelo iznad 7.000 Kn. , jer će želja za dokazivanjem jačeg i močnijeg isto odigrat ulogu u svezi ponudi… tako da bi dosad ne spominjani Končar (u Co. sa nekim rusima il sl.) mogao iznenadit sve…



A što recimo ako se nitko ne javi na natječaj dal onda treba holdati i dalje ili ipak prodati.

Da li zna netko što će se dogoditi?

Mislite da će se cijena stabilizirati?

I onda kakve su prognoze hold ili ne biti pohlepan?

Tko ne riskira taj i ne profitira…
[/quote]

Tako je kolega ako stari znalci uspješnici igraju na strong hold onda je sigurno to pravi izbor.

Jer trening duha i tjela ipak je na ovakvim dionicama.

Na dionicama svelikim rizikom se dobro zarađuje – uvijek

ali ponekad ostaje i na prosjačkom štapu!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close