KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma bravo. Inace Vi valjda imate te internacionalne fondove u malom žepu(ako moze samo ime jednoga). Govorim Vam od 1200 kuna kako ce ovo zavrsit i upravo je tako i zavrsilo(nisam vidio bas da je bio happy end),medjutim Vi ste i dalje jako pametni,a ja bezuman. 200 eura kvadrat!!! Evo ako se uvati 200 eura po kvadratu za ovo ja cu ga osic skupa s jajima. Ako treba mogu ovo ovjerit i u javnog biljeznika. Znaci po Vama ako ima 500 tisuca kvadrata netko ce dati 100 miljuna eura u stecajnom postupku,a ako ima 700 onda 140 miljuna. S kojeg ste vi planeta sišli na zemlju i kako se planirate vratit???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ma bravo. Inace Vi valjda imate te internacionalne fondove u malom žepu(ako moze samo ime jednoga). Govorim Vam od 1200 kuna kako ce ovo zavrsit i upravo je tako i zavrsilo(nisam vidio bas da je bio happy end),medjutim Vi ste i dalje jako pametni,a ja bezuman. 200 eura kvadrat!!! Evo ako se uvati 200 eura po kvadratu za ovo ja cu ga osic skupa s jajima. Ako treba mogu ovo ovjerit i u javnog biljeznika. Znaci po Vama ako ima 500 tisuca kvadrata netko ce dati 100 miljuna eura u stecajnom postupku,a ako ima 700 onda 140 miljuna. S kojeg ste vi planeta sišli na zemlju i kako se planirate vratit???

Gdje treba uplatiti?


Frankie ja ne znam kako ti pristojno odgovoriti ali brza cesta Split Trogir, most Trogir Čiovo, premještaj zračne luke u Dugopolje, i prostor zračne luke sa KSST bi doveo do najveće parcele za građenje u Hrvatskoj ako ne i u regiji.

Takva parcela ne bi bila zanimljiva par lokalnih tvrtki nego internacionalnim fondovima, grupacijama a samo nebo je granica što bi se moglo i trebalo na tolikoj povrsini izgraditi.

Govoriti da kvadrat zemlje ne vrijedi minimalno 200 Eura na današnji dan je blago rečeno bezumno.

Vau, premještate zračnu luku koja sada ulaže stotine miliona u proširenje.

@hasenfefer
Moci ces uplatit na racun kod trgovackog suda u Splitu kad donesu zaljucak o prodaji. Poslovni broj predmeta je St-19/2015. Ne bojim se ja za tebe ti si te pare ionako okrenija na DIOKiju. Evo par cestitki za Bozic u privitcima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/309117/Default.aspx

Ovima bi moglo biti zanimljivo zemljište Kaštela (između piste i brze ceste TG-ST ) …… oni plaćaju zemljišta max. 100€ ( to sam pročita u jednom članku )

DAJ PET !!!

http://sudovi.pravosudje.hr/tssp/index.php?linkID=3

Info od gos. stečajnog sudca Paške Bačića
Čeka se procijena imovine od stečajnog upravitelja pa će se odlučiti o načinu prodaje …… pojedinaćno po lokacijama ili cjelokupno.
Ako bude kakvih postupaka radi tradžbina pred VTS Zagreb ….. to neće utjecati na raspisivanje natječaja za prodaju
Natječaj-i za prodaju mogu se očekivati u prvom-drugom mjesecu

DAJ PET !!!

Evo jedna Paškina prigodna božićna. Ajde Paško budi drug pa okreni jedan krug.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jel kupuje/prodaje tko i po kojoj cijeni!!!

DAJ PET !!!


…Natječaj-i za prodaju mogu se očekivati u prvom-drugom mjesecu

Je li mozes napisat koje godine molim te???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kakvo je izvjesce?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A što je s ovime ……. ni a ni b

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/302165/u-travnju-ce-biti-godina-dana-od-stecaja-kastelanskih-staklenika-a-prodaje-i-dalje-nema-na-vidiku

….60 000 kuna mjesečno od najma staklenika “pokriva troškove” stečajnog postupka

A koliko uzima stečajni upravitelj sebi ? Uz ovoliku lovu gos. šeparović će učiniti SVE sa postupak potraje što dulje . Jedini koji ga nadzire je stečanji sudac ….. a Slobodna dalmacija žali za dobrim starim partijskom vrimenima.
Jel može novi DUUDI i ministar finacija prekinuti stečaj….

New Report

Close