KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakav je ovaj novi forum pa ovo je za probit na mozak. Onoga koji je ovo “kreira” trebalo bi obisit za jaja.Nepregledno,lose,losa komplicirana rjesenja pod krinkom kreativnosti. Jednom rjecju sr.anje.

Kreće rasprodaja Kaštelanskih staklenika

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako ovo nije prilika Danku Končaru ……onda ga hebi

DAJ PET !!!

U Hrvatskoj nitko više ništa ne lektorira, svi mediji su spali na razinu dječjeg vrtića. Samo se prepisuje sa puno grešaka.

“KSST imaju 600 tisuća hektara”

A vidi je Miro. Ova dionica je poput ptice umiru pjevajuci. jos 200 minuta trgovanja,a cijena narasla 18%.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Poštovani,

na ovoj temi , više nikad nećemo vidjeti komentare našeg prijatelja GolubV.

Golub Vlado,/ 57 g /preminuo je nakon kratke i teške bolesti Danas je pokopan u 14.00 sati
na čakovečkom groblju..

Bez, obzira na sve- dragi Vlado, KAŠTELANSKI STAKLENICI, bili su tvoja opsesija.
Vjerujam duboko, da će se cijena oporaviti i da će poslovati onako kako bi i ti htio.
Svaki poduzetnik ima svoj put…… ostat ćeš nam u dubokom sjećanju..kao uspješan čovjek,
dioničar i prijatelj. miami

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A hebote ne mozes virovat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Daj me nemoj hebat…
U 90% slucajeva se nisam slagao s njima, ali bas mi zao covjeka…
Počivao u miru!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pocivao u miru kolega. Saucesce obitelji.

svi smo mi Crobex

Otkud pravo novinarki HRT-a da danas 2.12.2015 bez imalo ustručavanja napravi članak u dnevniku kao konstrukciju di je firma KSST prikazana kao firma slučaj sa citiram “golemih 100 miliona kuna duga” i bez imalo obzira konstatira kako će se teško pronaći kupac za 200 miliona kuna.

200 000 000 kuna / 700 000 m2 uknjiženih na KSST = 285kuna po m2 ili po tečaju 7,6 = 37,59 EURA???

Da li itko zna da se u Kaštelima po OVOJ CIJENI prodaje zemljište???

Dokaz: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/gradevinsko-zemljiste-kastel-stafilic-resnik-povr-750-m2-oglas-9230864

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Otkud pravo …………………… pa vjerojatno je zaposlena za stalno

Kolega javi se redakciji dnevnika i uputi oštar prosvjed zbog ……………… ma zaboravi
Ovo je TVZagreb …………. a mi smo u 80-tima

DAJ PET !!!


Otkud pravo novinarki HRT-a da danas 2.12.2015 bez imalo ustručavanja napravi članak u dnevniku kao konstrukciju di je firma KSST prikazana kao firma slučaj sa citiram "golemih 100 miliona kuna duga" i bez imalo obzira konstatira kako će se teško pronaći kupac za 200 miliona kuna.

200 000 000 kuna / 700 000 m2 uknjiženih na KSST = 285kuna po m2 ili po tečaju 7,6 = 37,59 EURA???

Da li itko zna da se u Kaštelima po OVOJ CIJENI prodaje zemljište???

Dokaz: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/gradevinsko-zemljiste-kastel-stafilic-resnik-povr-750-m2-oglas-9230864

Kad bi toliko uvatili to bi bila puna saka brade. I ja se pitam odakle pravo nounarki da pise da ce se prodat za te pare. Jedino da se sve raskupusa i prodaje po parcelama mozda bi i dobili te djenge. Rado bi kupija jednu parcelicu od 2 Ha samo da mogu gledat avione kako slecu i uzlecu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie ja ne znam kako ti pristojno odgovoriti ali brza cesta Split Trogir, most Trogir Čiovo, premještaj zračne luke u Dugopolje, i prostor zračne luke sa KSST bi doveo do najveće parcele za građenje u Hrvatskoj ako ne i u regiji.

Takva parcela ne bi bila zanimljiva par lokalnih tvrtki nego internacionalnim fondovima, grupacijama a samo nebo je granica što bi se moglo i trebalo na tolikoj povrsini izgraditi.

Govoriti da kvadrat zemlje ne vrijedi minimalno 200 Eura na današnji dan je blago rečeno bezumno.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

New Report

Close