KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E hebi ga,ode baba s kolačima. Mogli su čekati do 13h da rasprodam neke moje bedake [angry] Ako sad rasprodam bedake sminusom (i to poštenim) a cijena nakon blokade ksst skoči onda sam v riti [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ekipa recite vi meni, dolazite li na skupštinu da malo proslavimo!? [smiley]

Pozdrav od sindikaliste iz Londona [thumbsup]

DELUX
nisam ti ja savjetovao da kupuješ kaštelanske staklenike do 400, niti sam ja kupovao do 400…
ja sam kupovao do 350, a tako sam i vama savjetovao na svakom našem sastanku, usput sam vam znao spomenuti i tep i hrvatske duhane i finvest i janaf….sjetićete se vi i toga kad dođe vrijeme, k’o što je danas sad došlo vrijeme staklenika
2011. godina biti će upamćena kao godina staklenika

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


DELUX
nisam ti ja savjetovao da kupuješ kaštelanske staklenike do 400, niti sam ja kupovao do 400…
ja sam kupovao do 350, a tako sam i vama savjetovao na svakom našem sastanku, usput sam vam znao spomenuti i tep i hrvatske duhane i finvest i janaf….sjetićete se vi i toga kad dođe vrijeme, k’o što je danas sad došlo vrijeme staklenika
2011. godina biti će upamćena kao godina staklenika

isti vrag, 350 ili 400
meni se u to vrijeme vise svidjala ina i neke druge dionice
Oboje zaradili [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

čestitke dioničarima KSST-a i poseban pozdrav kolegi smartu [thumbsup]


ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

Je.


čestitke dioničarima KSST-a i poseban pozdrav kolegi smartu [thumbsup]

To znaci svima onda, jer meni se pari da su sad svi dioničari Staklenika.

Kolega Smart svaka čast………ovo je bio ubod epskih razmjera a do kud će ići vidit ćemo……
[shocked]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Očitovanje:

Vaš link



ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

Je.
[/quote]

pa onda i da se kupi po 5000 kn i proda po 7000, zarada je fantastičnih +40%… a da se kupi sad po 4500 i proda na 7000 onda je zarada još veća +55% …nice [smiley]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

JA mislim da će obzirom na početnu cijenu ovo otići u javnoj ponudi oko 10.000 kuna. Što meni koji sam kupovao na cca 700 nije zanemarivo. [thumbsup]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

loši su vam drukovi. čestitam svima koji su ušli(ja sam se previše predomišljao). sad je kasno. ušlo je previše špekulanata i zarada je sve nesigurnija.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close