KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…. E sad jel tu spada KSST sa svojih 12 hektara (pogon Knežine) ne znam ….

Ne spada. Ono ti spada pod lomljeno staklo i staro zeljezo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…. E sad jel tu spada KSST sa svojih 12 hektara (pogon Knežine) ne znam ….

Ne spada. Ono ti spada pod lomljeno staklo i staro zeljezo.
[/quote]
A LRH spada u zvijezdu padalicu.
Tamo treba dati podršku je kaome ćete tamo prodati dionice.

Na KSST-ma je jedina nepoznanica kad će izaći natječaj za prodaju ….. neki tvrde da će trajati godinama a ne navode konkretno zbog čega (osim onoga znam ja jednu firmu ) itd ……. imovina je 1/1 osim jednog manjeg dijela na Brniku …… osim toga pogon Knežine ( radi nastavka proizvodnje) a pogon Resnik (radi radova na proširenju putničkog terminala) trebali bi u prodaju u roku misec dva ….

A i sindikati bi trebali reagirati bude li se odugovlačilo (zbog zaostalih plaća i otpremnina )

DAJ PET !!!

Prati stranice http://www.sudacka-mreza.hr/stecaj-ponude.aspx i http://ovrha.hgk.hr/ocevidnik-web/#!pretrazivanje_nekretnina tu ce ti izac taj tvoj “oglas za prodaju”

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Stečajni sudac će spriječiti ovrhe ako se slučajno pokrenu ……. i to je razlog više da se ide u brzu prodaju

DAJ PET !!!

Stecajni sudac ce sprijecit ovrhe?! Mislis nesto kao i Milanovic “neprijateljsko” preuzimanje ADRISA.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bilo kakva prodaja imovine KSST mora imati odobrenje stečajnog sudca ……. a o ADRIS-u odlučuje Ante a ne Mile

DAJ PET !!!

Je,je sinko u pravu si. Puno ce se pitat stecajni sudac za nekretnine nad kojima je pokrenuta ovrha. A ondje di je fiducija u pitanju tu ce stecajni sudac jednog jutra samo konstatirat da je umjesto KSST-a kao vlasnik upisan odvjetnik Vinko Samardzic.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Normalno da sam u pravu ….Pa kakva je onda uloga stečajnog sudca

DAJ PET !!!

Pa kad si u pravu ne znam sto pitas,ali nije ni bitno naucit ces. Sve ide svojim tokom za sada. Prvo delistiranje 30.10. ,a onda polako sve u svoje vrijeme. S drugu stranu ovo ce ic jos za manju kesu ako ide po stecajnom nego ovrsnom zakonu. Po ovrsnom s obzirom da je pokrenuto 2014 mislim da ide na 2/3 pa onda na 3/5 ,a po toj lovi sigurno nitko nece kupit.Onda slijedi prodaja u stecaju koja moze ici sve do jedne kune teoretski. Vidija si kako je lipo islo dalmacijavino. Teklo je ka prosek. Prodano iz ja mislim 26. puta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


…A LRH spada u zvijezdu padalicu.
Tamo treba dati podršku je kaome ćete tamo prodati dionice.

Dokle god ne padne ispod 1000 kuna nema pushinga.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

RJEŠENJE
1. Prestaje uvrštenje dionica društva KAŠTELANSKI STAKLENICI d.d. u stečaju sa sjedištem u Kaštel
Štafiliću, Ivana Pavla II 404, oznake: KSST-R-A, ISIN: HRKSSTRA0006, na uređeno tržište Zagrebačke
burze d.d.
2. Prestanak uvrštenja dionica navedenih u točki 1. ovog Rješenja provest će se dana 30. listopada 2015.
godine.
3. Zadnji dan trgovine dionicama navedenim u točki 1. ovog Rješenja je 29. listopada 2015. godine.
4. Ovo Rješenje objavit će se na internetskoj stranici Zagrebačke burze.

Kad će taj ČETVRTAK ???? Pa još samo 4 dana pa na DIOKI platformu ( njuškalo ) ?

A kako će to pomoći dioničarima ???? Bojim se nikako…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close