KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije isključeno da i Čobi ovo pokupi, pa taj je “zaradio 1 000 000 kg krumpira” za oguliti, a dobio jedva 500 kg kazne, što mislite, zanima li njega uzgoj vinove loze pod staklenicima, nakon toga proizvodnja vina na mediteranu umjesto Iloku i to pod nazivom Stakleno vino, tada će dionica opet bliže 7000


u očekivanju delistiranja KSST sa burze treba biti okorjeli kockar ili teški mazohist da bi se danas bilo dioničar ove firme, a tu je i stečajni postupak koji ide prema svom kraju

Kolega ne poznajete materiju dovoljno. Jeste li vidili koliko poma i salate imaju na zalihama. Pa samo to je dovoljno za pokrit cijeli dug,kredite,zaloge,fiducije. Jos neka prodamo konstrukciju u staro zeljezo napravimo apartmane,hotele ili resorte sto je danas u modi bit ce para ko salate,ali ne ove zelene sta se jede. Neki su spominjali kockarnice uz aerodrom( ja bi udrija odma jedno 20-30 kockarnica po uzoru na Las Vegas) jer stvarno splitski aerodrom nema nikakvu ponudu za miljone okorjelih kockara punih zepova sto nam dolaze svakodnevno Ryan airom,Wiz airom,Easy jetom, German wingsom i ostalim svjeckim kompanijama. Recimo oni slete , mi ih očerupamo u kockarnici i platimo im kartu za kuci. Recimo napravimo reklamu vi samo dodjite mi cemo se pobrinuti da se sigurno vratite kuci.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Rasplet na staklenicima se bliži kraju:https://www.youtube.com/watch?v=eKCMRTv4oig

Ja npr. ne razumjem kako KSST ima toliko zemljišta i propada (dionica), a npr. LPLH ima manje zemljišta i njegova dionica napravila 500%. Ne mogu dokučiti zašto. I u poslovanju su negdje na istim razinama. Nikad ništa nisu zaradili. E sad bi molio nekoga da mi objasni o čemu se tu radi. Hvala

alias….losinjska ima i svog xy

pepe7

@ tomo
Ma znam ja to. Ali on kaže da on uopće ne pomiće dionicu svojim pisanjem. Da je on samo “otkrije” i onda se ona “otkljuca”. Zbilja zadivljujuće

Mene zanima da li CERP i dalje tu dijeli dionice ili ima nekih ograničenja kod lošeg poslovanja?

By the Way.

Vi ste tu dosta u zaostatku u odnosu na Dioki.

Mi napadamo 3.000 stranicu, a Vi niste još došli ni do tisućite.[emo_beztona]

@hasenfefer
Ne stavljaj mi sol na ranu. Na diokiju sam po pitanju strana dobio rucak i izgubio druga. Jadnicak se vise ne javlja od kad sam dobio opkladu. Ne bi zelio ovdje izgubit jos kojeg starog drugara.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ja npr. ne razumjem kako KSST ima toliko zemljišta i propada (dionica), a npr. LPLH ima manje zemljišta i njegova dionica napravila 500%. Ne mogu dokučiti zašto. I u poslovanju su negdje na istim razinama. Nikad ništa nisu zaradili. E sad bi molio nekoga da mi objasni o čemu se tu radi. Hvala

alias….

LPLH je brodar pa plovi, dok KSST je nasukan na obalu.

Mislim, što se poslovanja tiče, važnije je tko napravi manje zgubitke.

A što se tiče ovih 500%, mislim da je KSST napravila i više od ovih 500%, samo u krivom smjeru.[emo_palacd]

Gvozden pojacao i pretekao Mata. To Gvozdene svaka ti dala.

5.
BARIĆ GVOZDEN (85152839709)
1.091 0,96 Osnovni račun
6.
AJDUKOVIĆ MATO (36931547986)
1.039 0,91 Osnovni račun
7.
FURJAN MARIO (24894752469)
645 0,57 Osnovni račun

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ajde sad ozbiljno.

Zbog čega HANFA dozvoljava kupnju prodaju dionica ako se zna da će se povući s ZSE tržišta?

Kad se to desilo na DIOKIJU ja sam napisao da neću prodavati, ali da neću više i kupovati.

Kada se povlače?

New Report

Close