KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

do 1000 kuna svega 155 kuna. Ovo pokazuje da na ZSE trguju samo Buffeti. Bice ovdje para ko salate. Na zalihama jos par tisuca tona starog zeljeza koje se ne vodi u knjigama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ispricavam se 155 komada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

očekujem uskoro članak, ročište, crni auto, ljude u crnom, rusku podmornicu, ma bilo što [emo_smijesak]

i ja isto.Ove ce biti ako se ne varam Man in black 3. dio.Ja sam se postavio na kupnju po 0,01 kn 1650 komada samo onako da i ja budem vlasnik ovog blue chipa. Likvidnost se povecala,sad kad najave isplatu dividende ovo po meni postaje vrhunski blue chip za ZSE pojmove.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ma Milanović se dolje motao po obali, da nije nafta krenula iz bunara za navodnjavanje

200 preskupo
1000 jeftino
more me slatke brige,da li je vrijewme za kračenje,rekao sam dvjesto a sada mi to malo,e što je pohlepa!!!!!!!

Uf ako se Mileni motao dole to je super jer on se u poljoprivredu razumi ko i ministar poljoprivrede sto je otprilike ko i Mare u krivi qrac. Ja bi medjutim vise volio da je tu bio ministar gospodarstva jer onda ce tu sigurno biti naftni izvori vrlo brzo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Što je Predsjednica posjetila i Kaštelanske staklenike, kad imamo ovakav napad optimizma.

Uopće ne sumnjam da će predsjednica riješiti problem, pa će ovo opet na 5-6000 inĆuna.

Ma to je jednostavno genijalna firma, a i dionica.

Skupiš 100+ komada po asku na 195, a onda ako to isto zelis prodati – mozes, ali po 67……[emo_smijesak]

@hasenfefer
Predsjednica je uzorala sve staklenike i pognojila stajskim gonejm tako da je sve spremno za jesensku sjetvu. Jos ako ovo blagoslovi mons. Juraj Jezerinac ja vidim dionicu na 1000 kuna u jako kratkom roku.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

u očekivanju delistiranja KSST sa burze treba biti okorjeli kockar ili teški mazohist da bi se danas bilo dioničar ove firme, a tu je i stečajni postupak koji ide prema svom kraju

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Boga mi evo dva nova u TOP10. Ovi Gvozden mi ima ime koje baca na otkupljivaca starog zeljeza pa bi ovo mogli komodno nazvat insajdersko trgovanje na neki nacin kad znas koliko u staklenicima ima starog zeljeza. Ovaj ce zaradit uduplo. Prvo otkupom pa onda isplatom izvanredne dividende. Ovaj zna sta radi.

6.
BARIĆ GVOZDEN (85152839709)
866 0,76 Osnovni račun
7.
FURJAN MARIO (24894752469)
645 0,57 Osnovni račun

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close