KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ovo neka zajb..cija tu ili????

pepe7

Ne virujem da je insajderska informacija niti da je ovo neka kamikaza.Mislim da se ovaj koji je kupova planira istrest i mislija je da ce ga netko popratit pa da se moze istrest. A ovo je firma za pozelit.Koliko ovdje jos ima starog zeljeza za prodat na otpad to je cudo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

lopina još ne izlazi, on čeka 200 [emo_smijeh]

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/389936/Odgodeno-rociste-za-Kastelanske-staklenike.html

who dares, wins

nitko se ne usudi poslati ovaj biser u stečaj, sada znamo razlog ovoga današnjeg rasta

@ moller

odgoda ročišta jer nije stiglo rješenje s VTS-a?
dalmatinski sudovi, njihova azurnosti i rad. Mislim da stvarno bez obzira koji vam je najcudniji primjer slampovosti i nerada drzavne administracije, s necim ovakvim se niste nikad susreli.
jednom sam zvao opcinski sud u hvaru i trazio gospodu sudac xy povodm zamolbenog ročišta i nakon dva dana sto ista nije bila na radnom mjestu, njezina suradnica ili ti zapisnicarka mi je odrzala bukvicu s obrazloženjem, pa znam li ja da je vrijeme marende i da sutkinja kuha ručak i da slijedeci put zovem izmedu 9 i 10, jer gospodi valjda toliko traje radni dan.

Više je vjerojatno da će ga poslat u stečaj na jesen jer su svi već na GO…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@Mr.Wiseguy
možda je žena jednostavno morala taj dan ispeći hljeb, jer im nije na vrijeme stiglo sljedovanje[emo_smijeh]
nagledao sam se ja u životu njihovih natpisa o pauzama, marendama, radu sa strankama, internih pravila svih vrsta, po svim mogućim državnim službama i bolnicama


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/389936/Odgodeno-rociste-za-Kastelanske-staklenike.html

Ko se žalija

DAJ PET !!!

Zna li tko koliko ima tog zemljišta na brniku,
i koliko vrijedi kad ima tolike zabilježbe.

ima oko 2 Ha.A sa zabiljezbama jasno da vridi vise nego bez njih.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Zna li tko koliko ima tog zemljišta na brniku,
i koliko vrijedi kad ima tolike zabilježbe.

U Brniku ima 44.000 kvadrata i sve je pod zabilježbom. Odgovor na drugo pitanje je malo složenije onome tko ima zabilježbu vrijedi puno dioničarima KSST malo ili nimalo.

New Report

Close