KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[emo_ooooo] Ljudi moji provozajte se malo Kaštelima. Na djelu je nečje životno bogaćenje i udobno se smjestite uz kokice. Zemlja na onim pozicijama vrijedi najmanje milijardu kuna s obzirom na br kvadrata: 1 000 000 000/700 000m2=1428kn, cca 200 Eura, a zamislite recimo da se uzme realna cijena 800 Eura, to je cca 4 000 000 000kn ili oko 550 000 000 Eura , bez svega drugog. Jel vi stvarno mislite da danas nekog ko cilja na pola miljarde Eura može zaustaviti grupa dioničara?

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

realna cijena 800 eura/m2.Ne znam sto duvaš da izbacujes ovakve podatke.Za ovo se nece uvatit prosjecno 30 eura po kvadratu.I to sam puno reka.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

A sta su se svi misevu razbizali. Di su nestali hvalospjevi o ovome biseru iz Kastela.Mislim dionica je ucinila lijepi skok od skoro 30%,a to nije bas za bacit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie dali skupljaš. ?!?

Svaki pravi ulagac mora imat po jednu dionicu ovakvih kvalitetnih firmi kao sto su KSST,TNSA,DIOKI,VLDS…,ali skupljanje vece kolicine pojedine dionice iz segmenta CROBEX stecaj ipak prepustam kamikazama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako nisi kamikaza vec pametan ulagac, prebaci komentare na pametne dionice!

Svaki ulagac moze/treba imat 10% ovakve fine dionice. Ravnajuci se po prvih deset ne vidim bas guzve u topu! A do topa udjes sa 50K …znaci da vam vase pametne dionice sadrze onih 20-30K vrijednosti portofolia. Pametnom dosta.


Svaki pravi ulagac mora imat po jednu dionicu ovakvih kvalitetnih firmi kao sto su KSST,TNSA,DIOKI,VLDS…,ali skupljanje vece kolicine pojedine dionice iz segmenta CROBEX stecaj ipak prepustam kamikazama.

Dovoljno pametan za ne ulazit u ovakve kombinacije.Par puta usa i izasa sa 50tak kilo kuna za burek i to je to.Ali ne boj se ti za svoje ulaganje drzava ti drzi 90_% firme a i sam znas kako drzava drzi do svog vlasnistva.Ostatak ti isto nisu drhtave rucice tako da si ovdje sigurniji nego u sefu.A da ci ja pisat to prepusti meni.Pisat cu ondje gdje mi je čef,a ovdje mi je baš čef pisat.Je li jasno druze?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Vjerovnici mogu na ročištu 21.07 prekinuti stečajni postupak ali bi po meni incijativa za to trebala doći od vlasnika tj. CERP-a.
Mislim i da je vrime da se mali dioničari udruže i pokrenu inicijativu u vezi toga … treba zainteresirati medije i pokušati utjecati na sve strane da se prekine stečaj i da se imovina proda na "normalan način".

imovina će se kako ste i napisali prodati na “normalan način”

što je ovo? jel’ prodano zemljište? kažem ja , treba uvijek imati ovoga bisera ponešto za svaki slučaj, uvijek ima zainteresiranih[emo_smijesak]

naš kupac ponosno stoji i čeka one koji čekaju stečaj[emo_namigusa]

Gledam PSN ima li kakva obavijest, nema. Gledam ZSE ima li obavijesti, nema. Bit će narkomanija opet napucava cijenu. Golden shot.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

mogu li se jučerašnja i jutrošnja kupovina nazvati insajderskom, ili samo ALL-IN ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close