KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici

Da da platit će dugove onome tko ima zalaožno pravo na te čestice a ostalima ćorak. Kad si zadnji put provjerio ZK uloške zemljišta u blizini ZL Split ?


ovo rušenje treba prekinuti, to je izvan regularnog vremena

Čemu zabrinutost za cijenu ? Kad si kupovao bio si svijestan kuda ti "papirići" idu. Što cijena prije padnu na nulu bolje za tebe zar ne?
[/quote]
ne brinem ja ništa za cijenu, ona ovdje nije uopće relevantna, pitanje je samo hoće li stečajni uspjeti riješiti imovinu, da nama ostane 500, 600 ili 700 kn po dionici

evo vidite, kolega već ide po svojih 830-1230 kn[emo_smijeh]


ne brinem ja ništa za cijenu, ona ovdje nije uopće relevantna, pitanje je samo hoće li stečajni uspjeti riješiti imovinu, da nama ostane 500, 600 ili 700 kn po dionici

iskreno, stvarno bih volio da vam se isplati ulaganje u KSST jer treba biti ludo hrabar da se tako nešto dogodi ali..

Cijena poljoprivrednoga zemljišta u blizini KSST

Vaš link …

Više na tu temu

http://www.gohome.hr/nekretnine.aspx?q=zemljista%20parcele%20KA%A9TEL%20%A9TAFILI%C6

Evo nekidan sam razgovara sa ljudima iz Credo banke u stecaju. Po njima stecaj ce trajati iducih 17-18 godina. Naime toliki je rok otprilike za isplatu posljednjeg kredita sto je Credo banka udijelila ako se ovdje ne izrodi jos miljun parnica ovo je optimistican rok. Kad vidis stecaj staklenika sa ovim pustim ovrhama,zalozima,potrazivanjima radnika to me podsjeca najvise na stecaj Pomgrada koji je otvoren 2000.,a kraja mu se jos uvik ne vidi.Mada sam siguran da ce dionicari ovog bisera i ovu informaciju predstavit kao nesto izvrsno jer vjerujem da ce pored onih 700 kuna sto ce dobit za dionicu iz stecajne mase jos obracunat i zatezne kamate.
http://slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/168025/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frankie

da. ali to je samo s tim drugim slučajevima. ovdje su papiri čisti kao suza. čim se otvori postupak potrebno je još negdje oko tjedan dana da se proda sva imovina i 30 dana da novci sjednu na racun. Znaci ukupna namira dioničara je ovdje za nekih 45 do 60 dana. Max


Znaci ukupna namira dioničara je ovdje za nekih 45 do 60 dana. Max

Ivan Basić, koji je četvrti stečajni sudac “Pomgrada”, kaže također da treba unovčiti i svu imovinu – jako vrijedno zemljište u Dubrovniku, zemljišta na Čiovu i u Splitu, objekt u Pločama i dva stana u Splitu

Ako treba 15 godina za unovčiti zemljište u Dubrovniku koliko će trebati u Kaštelama ?

članak iz Slobodne je iz 2012 a ovaj oglas iz 2015

Vaš link …

Našao sam još jedan link jel netko primjećuju koliko je cijena pala između dvije dražbe

Vaš link …

Vjerovnici mogu na ročištu 21.07 prekinuti stečajni postupak ali bi po meni incijativa za to trebala doći od vlasnika tj. CERP-a.
Mislim i da je vrime da se mali dioničari udruže i pokrenu inicijativu u vezi toga … treba zainteresirati medije i pokušati utjecati na sve strane da se prekine stečaj i da se imovina proda na “normalan način”.

DAJ PET !!!

@Mikro
“Malo” ste zakasnili,kolega.
Stecaj je “tu ” I sve ide zakonitim slijedom!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/290257/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close