KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fora je sto iznad 4 k ima kupnje ko u prici..
Mozda je netko nesto doznao, jer ovog na 4 k ubiše u sekundi [rolleyes]

Normalno da je – doznao je isto što i mi svi prije dvije i po godine … Jedino se cijena u medjuvremenu izmijenila – umjesto 2500, pa 5500 biti ce 7000.

Eto, ma big deal .. zaradila raja a stanove, par njih za vile i to je to … Idemo dalje , treba poceti kolektivno razmišljati o novom "KSST"-u ovih mjeseci do prodaje…

Mozda Pounje hi hi hi …

Ili .. recimo – ne znam. Ma nema toga vise, ovo jednom bilo i nikad više…

KSST – THE BIGGEST FUN ON ZSE EVER .. AND WHERE IS FUN THERE IS PLEJBOJ AS WELL…

Just passed my first 1/2 million … Hey, millioners from TOP 10 – I gonna pass you in 5 years like fu—in flies … Cause my progress is 300 % per month

[lol] [lol]

Kressho


fora je sto iznad 4 k ima kupnje ko u prici..
Mozda je netko nesto doznao, jer ovog na 4 k ubiše u sekundi [rolleyes]

nije OVOG nego OVE
puno je tu špekulanata bilo
neki su se prije otvaranja i makli, jer je danima stajalo preko 250 komada
isto tako su se neki makli i sa 5000

ja ne znam niti jednu firmu u državi koja je do sada kupljena i privatizirana po tržišnoj cijeni, a ne znam nit jednu firmu koja je kupljena u prvom krugu natječaja po početnoj cijeni a da je ta bila iole približna tržišnoj. dakle ako ksst odu po 7000 kn bit će unikatni pioniri.


Plejboj platim ti da ne pišeš…OK?

Plati pice radje [wink]

KOSTOLANY KAZE KADA JE NESTO SIGURNO TREBA SE KLADITI NA VELIKE NOVCE …

A PRODAJE DO 5000 SVE MANJE …

Eto, ja napisao svoje, odnosno Kostolanyevo, a sad , valjda covjek nesto zna …

Ja nažalost nemam više prebite kune slobodne, svu sam INDG istresao u ovo čudo proteklih tjedana [wink]

Gale – vrati ljudima nalog na 520, sto si ljubomoran sto je ovdje tako dobra zabava, a zaboravili te pozvati, mislili "ma piše čoek javnu ponudu, ne valja ga sad smetati" … [lol] [wink] [proud]

Kressho

ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Pa mogao si odlično zaraditi ali i odlično popušiti ko na TNSA i KMBJ, HOMSu, VISu, JTMN……..

Ali na Pounje još stigneš [thumbsup]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


ako netko kupi na natječaju KSST po tih 7000 kn po dionici, je li u obvezi javne ponude po toj cijeni za sve ostale dioničare?

Naravno , da.

jel se to netko igra da ne ode u blokadu pa da danas skupi sto se moze ili stvarno ima toliko trejdera zadovoljnih burekom?

Nije bolest sve što boli

Ekipa recite vi meni, dolazite li na skupštinu da malo proslavimo!? [smiley]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ekipa recite vi meni, dolazite li na skupštinu da malo proslavimo!? [smiley]

Di i kada , ovo zaslužuje janjetinu na Boraji.

Evo nam i pauze do 13 sati.

Ovo cepa li ga cepa..

ATH ATH

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

taman si stignem otići do Peveca po novu veš mašinu [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close