KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Srećom nisam imao love ovo kupiti po 230 kako sam si zacrtao, tako da sam ovdje u super plusu


Bog,
ako sam dobro razumio,stečajni upravitelj rasprodaje imovinu,od te love se namire dužnici a ostatak se (ako što ostane)zbog prava na kapital proporcionalno udjelima djeli dioničarima.
Zanima me da li ovaj dio vezan za dioničare ide automatski ili će svaki dioničar morati podnijeti posebno nekakav zahtjev za eventualnu isplatu ?

Za tebe kao dionicara/pusionicara je najbitnije da na vrime javis banci kod koje imas racun da dogradi jos jednu sobu jer da ocekujes ozbiljnu lovu od Staklenika. Za ostalo ce se pobrinit stecajni upravitelj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Nema isplate za dioničare. Jeste li vi kad čuli da su dioničari ikad u stečaju dobili pare.

Laički….kmica….nema para….

Kako bi Spajić rekao: PUŠING ROĐO !!!!

Ajde ako može jedno suvislo objašnjenje,zašto ne bi bilo isplate dioničarima ako se proda imovina firme koja višestruko premašuje dug ?

kolega axeman vidim da ste novi ovdje pa bih vam htio skrenuti pažnju da kolega
Frankie ponekad ima osebujan stil izražavanja ali vjerujte mi u njemu nema nikakve zlobe

A što se tiče odgovora na vaše pitanje mnogi su ovdje izgubili novce u stečajnim postupcima i nitko ništa do sada nije naplatio (koliko je meni poznato) – što hoću reći da ovu proceduru naplate od imovine iz stečajne mase još nitko nije prošao možda jedino kolega – Lopina [emo_smijeh]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/288799/Default.aspx
Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici ….. “a prijatelji” savetuju spasi bar mudantine da ne budeš skros gol

DAJ PET !!!

Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici ….. "a prijatelji" savetuju spasi bar mudantine da ne budeš skros gol

Prodajom u stečaju nitko neće dobit ni približno realnu cijenu. Stečajnom bi na prvom mjestu trebali biti radnici pa ostali vjerovnici. On će gledat da namiri radnike i vjerovnike, a da li će šta ostat njega ne zanima. Ujedno će on sa javnim bilježnicima i odvjetnicima pobrat masnu paru, ne mislim da će krast, nego su tu raznorazne naknade.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/288799/Default.aspx
Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici ….. "a prijatelji" savetuju spasi bar mudantine da ne budeš skros gol

znači, ipak ćemo nešto dobiti za naše papiriće, a kolege zavidne [emo_smijesak]

Pa zavide samo oni sta nemaju bar 1000 komada ovoga bisera. Bice ode para ko salate.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici ….. "a prijatelji" savetuju spasi bar mudantine da ne budeš skros gol

Prodajom u stečaju nitko neće dobit ni približno realnu cijenu. Stečajnom bi na prvom mjestu trebali biti radnici pa ostali vjerovnici. On će gledat da namiri radnike i vjerovnike, a da li će šta ostat njega ne zanima. Ujedno će on sa javnim bilježnicima i odvjetnicima pobrat masnu paru, ne mislim da će krast, nego su tu raznorazne naknade.
[/quote]
Treba i pricekati 62 kruga prodaje dok se cijena ne spusti na taman pokrivanje drzavnih potrazivanja. Uglavnom taj proces traje neko vrijeme. Oni koji imaju sad te dionice teško da će dočekati tu realizaciju. Možda njihovi unuci

ovo rušenje treba prekinuti, to je izvan regularnog vremena[emo_zacudjen]


Ovo zemljište na koje se ZL širi je plaćeno KSST_u 1000 k/m2 ….. da je bilo privatno išlo za najmanje duplo ….a toga ima još oko 180 000 m/2
Znači sam Resnik plaća sve dugove i oko 700 po dionici

Da da platit će dugove onome tko ima zalaožno pravo na te čestice a ostalima ćorak. Kad si zadnji put provjerio ZK uloške zemljišta u blizini ZL Split ?


ovo rušenje treba prekinuti, to je izvan regularnog vremena

Čemu zabrinutost za cijenu ? Kad si kupovao bio si svijestan kuda ti “papirići” idu. Što cijena prije padnu na nulu bolje za tebe zar ne?

Mato je ovdje stukao love i love. Cinilo se da covjek nesto zna, a ne da igra rulet

New Report

Close