KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kome nije jasno što i kako ovdje slijedi neka si pogleda topik Dioki-a i sve će mu biti jasno

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


…Za one koji ne shvaćaju dobro laički ću pojasniti. GOTOVO JE !!!

Da li to znaci da je slijedeca faza brojanje para sad kad je konacno sve gotovo?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

To znači upravo to.

Nego jeli dioničari u stečaju vide ovih 47 golupćiča na kupnji u dometu ????

Da li znaju da kade one odlete….a oće….grane će biti prazne ?

Laički treba se spašavati pa makar to bilo i sa 3.500 kuna…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kad ide promjena vrste namjere zna se da je to predzadnji korak.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje su ostali najhrabriji sa velikim cojonesima poput Williama Wallace iz Hrabrog srca.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Srebrna medalja odlazi u Kastela.Zlato nam je pobjeglo za dlaku. http://duznici.porezna-uprava.hr/po/3017/1.html

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ovakav rasplet situacije je upravo ono šta je lopina htio. Sad će moći još jeftinije kupiti dionice ove prekrasne kompanije. Svi mu možete na pp poslati koliko komada imate i po kojoj cijeni, a on će u slučaju velikog broja narudžbi podignuti još jedan kredit. I ako se dionica izlista ništa ne morate brinuti jer je imovina toliko velika da će se vrlo jednostavno svi namiriti i to u vrlo kratkom roku jer su sudovi i politika vrlo ažurni u Hrvatskoj po tom pitanju. Prava vlasništva i dioničara zašticena su najvišim HALAL standardima, tako da bi ste do 2045. godine sigurno mogli dobiti između 6 do 8kn po dionici. Za ovu dionicu, a kao i za mnoge druge, vrijedi ona: “Tko se mača lača od mača će i poginut

Baš gledam. Ask se “malo” povukao pet komada na 99,99 i potom ništa do 119,97 da ne slijedi preokret [emo_zloban] Moram priznat falit će mi ovaj topic [emo_smijeh]

Laku noc dame i gospodo
eto i ova predstava je zavrsena
nadam se da ste uzivali u njoj
bilo je zadovoljstvo glupirati se
za vas sve ove godine

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/288277/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bog,
ako sam dobro razumio,stečajni upravitelj rasprodaje imovinu,od te love se namire dužnici a ostatak se (ako što ostane)zbog prava na kapital proporcionalno udjelima djeli dioničarima.
Zanima me da li ovaj dio vezan za dioničare ide automatski ili će svaki dioničar morati podnijeti posebno nekakav zahtjev za eventualnu isplatu ?

Nema isplate za dioničare. Jeste li vi kad čuli da su dioničari ikad u stečaju dobili pare.

Laički….kmica….nema para….

Kako bi Spajić rekao: PUŠING ROĐO !!!!

E pa Đuro ima tešku ruku.


Bog,
ako sam dobro razumio,stečajni upravitelj rasprodaje imovinu,od te love se namire dužnici a ostatak se (ako što ostane)zbog prava na kapital proporcionalno udjelima djeli dioničarima.
Zanima me da li ovaj dio vezan za dioničare ide automatski ili će svaki dioničar morati podnijeti posebno nekakav zahtjev za eventualnu isplatu ?

Ovaj, ja se ne bi brinul.

Ima dosta vremena, a u stečaju obično se prvo pokušava obnoviti proizvodnja.

Bar je smisao stečaja u zakonu takav.

A tu bar nema neke velike love za pokrenuti proizvodnju, a i poticaji se mogu dobiti (vidi pod Todorić).[emo_smijesak]

New Report

Close