KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Staklenici otišli u stečaj


Nažalost.

Lopina je još jednom pokazao da je nepogrešiv. Nakon što je još jednu firmu s niskim P/B-om poslao na vječna lovišta siguran sam da ima još nekoliko njih u rukavu koje će uskoro “otkriti”. Ovo je ionako stara priča i treba ju zaboraviti. Samo pazite da ne dođe na vašu temu.

Marijo Paladin, direktor Kaštelanskih staklenika, pak, sastavio je prijedlog da se staklenici i pogoni daju u najam, a predlaže da tvrtka koja se upusti u to, ima dužnost zaposliti radnike Staklenika koji to žele.

Pa za sto je preduzece ovome placalo seminare i doktorate kad predlaze da se staklenici i radnici daju u zakup. Tragedija

Frenki baci racunicu tko je koliko uhvatio na ksst.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/286455/Default.aspx
a ovo je novi upravitelj KSST
http://www.sudacka-mreza.hr/stecaj-upravitelji.aspx?Search=&ShowID=262

Ja to ne mogu nikako shvatiti ……. sudac koji je odlučiva o pokretanju stečaju je utvrdija da tvrtka ima vridnost od 280 mil kuna a dugove od 90 …… zar nije normalno da je obavjestio CERP koji je 75 %-stotni vlasnik da se isplati radnicima zaostale plaće i podijeli otkaze a s vjerovnicima da se postigne dogovor i ide u hitnu privatizaciju i prodaju imovine
Ima li tko kakav pametan prijedlog da se ovo sramotna odluka izmjeni … ….
…….inače

Odo ja u Njemačku …..Anđela nam otvara granice 01.07.

DAJ PET !!!

http://www.dugirat.com/novosti/103-kronika92/14959-steajni-upravitelj-dalmacije-dugi-rat-prijavljen-zbog-izvlaenja-novca-iz-tvrtki-v15-14959

Još malo o našem novom upravitelju

DAJ PET !!!

@kanabis
Po meni Vlado je zaradija -600 tisuca kuna, Mato za sada jedno -70 iljada,ali treba vidit koliko ce jos zaradit na preostaloj kolicini sto nije zanemariva. Onda ANto onako odokativno -110 iljada kuna, Dragica Spika cista zarada od -120 iljada kuna. Lopina i Doktor ce se valjda sami javit i napisat tocno koliko su zaradili. Po meni ovo je najbolja dionica na ZSE. Kako za dionicare tako i za potencijalne investitore. Kad vidis koliki gubitak namlate u kvartalu i kako se to kasnije odbija od poreza ovo je zlatna koka ZSEa i primjer svim onim nevjernicima kako bas u ovakve firme treba ulagat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Golub je diga lovu na hmst. Za njega se ne sekiram. Jedino ne znam kako golubica stoji?

Izgleda su opet uzeli top menagera i sada samo treba brzo reagirati. Posto je top10 jos uvijek zapaljen, treba provesti ekspresni dokap. I sa prikupljenom lovom novi kadar doskolovat, primjerice na farskim otocima, tunisu, jamajci..


Lopina je još jednom pokazao da je nepogrešiv. Nakon što je još jednu firmu s niskim P/B-om poslao na vječna lovišta siguran sam da ima još nekoliko njih u rukavu koje će uskoro "otkriti". Ovo je ionako stara priča i treba ju zaboraviti. Samo pazite da ne dođe na vašu temu.

Slažem se sa Aliasom.
Država kao apsolutni vjerovnik vjerovnik i vlasnik
uvijek može poslati društvo u stećaj radi dugovanja,ali moguć i otpis dugovanja i nastavak poslovanja uz popravljanje fundamenata.Ovdje je vriojedna imovna bila glavni razlog za stečaj.
Ipak s obzirom na ukupnu imovinu nastavit ću sa dokupom,ali za početak ne preko 60.Naravno da slijedi sudski spor.

Najprije čaša pelina,a potom bure meda i mlijeka ili možda bure pelina!!!!!



@kanabis

Po meni Vlado je zaradija -600 tisuca kuna, Mato za sada jedno -70 iljada,ali treba vidit koliko ce jos zaradit na preostaloj kolicini sto nije zanemariva. Onda ANto onako odokativno -110 iljada kuna, Dragica Spika cista zarada od -120 iljada kuna. Lopina i Doktor ce se valjda sami javit i napisat tocno koliko su zaradili. Po meni ovo je najbolja dionica na ZSE. Kako za dionicare tako i za potencijalne investitore. Kad vidis koliki gubitak namlate u kvartalu i kako se to kasnije odbija od poreza ovo je zlatna koka ZSEa i primjer svim onim nevjernicima kako bas u ovakve firme treba ulagat.

Ovdje smo svi spušili.Mi koji smo ulazili na 400 i niže uz povremene odbijance smo relativno dobro prošli.Ipak,činenica da je kupac sa 8 kom po 3000 kn više izgubio
od mene koji imam 200 kom.A eventulni odbijana mi dvadeset pet puta veću zaradu.
Vjerovali ili ne najveću štetu sam imao kaka sam kratio KSST radi ulaska u JDPL
i AMDN.KSST je napravi val prema gore,a u JDPL sam pobjega prije tsunamija naravno sa gubitkom-Činjenica je da smo svi koji smo igrali na državni porfelj
HIMR,HMSZ.JDPL,AMDN.LKRI,DDJH …nastavi niz, došli na prosjački štap.

Suša,ni meda ni mlijeka na vidiku!!!!!

I za koliko je sada onaj prošlogodišnji prinos spušten Lopina?

Sad kad je stecaj otvoren krece postupak za prestankom uvrstenja na zse. Ako bude po dosadasnjim primjerima I zahtjev dodje pocetkom lipnja..vrlo vjerojatno dionica odlazi sa zse pocetkom rujna 2015 .

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sad kad je stecaj otvoren krece postupak za prestankom uvrstenja na zse. Ako bude po dosadasnjim primjerima I zahtjev dodje pocetkom lipnja..vrlo vjerojatno dionica odlazi sa zse pocetkom rujna 2015 .

Pozdrav

Kud si navro????
Bilo bi bolje da je srečaj pokrenut prijke PSN jer:
1.Radnici više nisu trošak.. što prije stečaj to bolje
2.Proizvodnje nema….gubici se smanjuju,bilo bi bolje da nisu ništa radili
Da li nas ćekaju povijesno najmanji gubici????
Najprije treba utvrditi potraživanja srtečajnog dužnika.
Pa nakon toga stečajnu imovinu.
To će potrajati barem do rujna.
Razna iznenađenja moguća,zemlja još nije isparila.
Bitno:novi zakon o ovršnom postupku ne dozvoljava da se ovršewna imovina proda
ispod 50% procijenjene vrijednosti.Kupnja iz zasjede za bagatelu onemogućena kroz ovršni postupak.Ali u stećajnom postupku može sve po 1 kn.
Dakle,u ovom trenu nam odgovara da je država kao najveći vjerovnik sjela na zemljište.
Što raditi pitanje je sada?Odgovor je jednostavan:u rastu prodajem u padu kupujem!!!!!!

Oprez:ne izlagati se previše,dionica može i na nula/0/ kn.

New Report

Close