KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/default.aspx?id=57373

Neznam skoro nista o ovoj firmi ali komentari su na temi odlicni. Dodjem se opustiti:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sindikat-najavio-kaznenu-prijavu-protiv-lalovca-zbog-kastelanskih-staklenika-i-finvesta/810708.aspx

Damir Klarić, izvijestio je da radnici cijelo vrijeme štrajka obavljaju minimalne nužne poslove zalijevanja biljki i tehničko održavanja radi spriječavanja nastanka štete.

Zalivajte,nemojte da nam pome usahnu slucajno. Ako treba uvest i radnu obavezu. Pome ne smiju past.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


rasprava u saboru je običan jeftini predizborni populizam tj. pokušaj skupljanja predizbornih poena.
ovo ide dalje svojim tokom tj. stečajnim postupkom u kojem su dioničari zadnji u redu namirenja, tj. ostaju na listi želja

Je li rasprava u Saboru samo jeftini predizborni populizam ili nije nemam dovoljno činjenica da bih o tome zaključivao. U svakom slučaju mislim da je dobro i korisno da je netko tko ima određeni autoritet skrenuo pozornost na određene probleme, drugo je kada mi forumaši nešto pišemo na forumu a drugo je kada predstavnik naroda istupi u javnosti. Trebalo je puno vremena i napora dok se javnost nije senzibilizirala glede problema u Imunološkom zavodu.

Dobro, netko će reći da proizvodnja hrane nije strateška grana u Hrvatskoj, odnosno da je jeftinije uvoziti hranu izvana a ne stvarati gubitke u državnoj tvrtki. No kao što je slučaj Imunološkog zavoda pokazao nije stvar samo u novcu već i u našem zdravlju. A tko zna kako će se trend glede hrane dalje odvijati. 2007. ili 2008. prije svjetske krize bilo je rečeno da će cijene hrane vrtoglavo rasti. No znamo kako se trend preko noći brzo promijeni, npr. cijene nafte, zlata, dionica… Sada je hrana relativno jeftina, naročito neka (ulje, šećer) No mi obično doživljavamo određene cijene zdravo za gotovo. I cijene hrane mogu se vrlo brzo promijeniti, a tek cijena zdrave hrane (genetski nemodificirane). U svakom slučaju kao što je jedan kolega napisao – pratit ćemo razvoj situacije i pozdraviti i podržati svaki napor da se nešto konstruktivno poduzme.

Daj se uozbiljite. To što je jedan “reformirani” baja, čija stranka ima podršku manju od broja ljudi na ovoj temi na forumu, a bivša stranka još manju podršku, digao šapu u Saboru i rekao da je imovina Staklenika 3x veća od dugova, ne da neće doprinijeti 0,0001% preokretu u ovom slučaju, nego je uopće nevjerojatno da vi o tome raspravljate.

Hoće li ili neće u stečaj odlučit će sudac. Moguće na pritisak ovog ili onog, ali sigurno ne nekakvog saborskog zastupnika.

Gdje je taj bio sve ove mjesece kad je njegova bivša uhljebnička partija s drugom partijom u kolaboraciji, pardon – koaliciji, pratila uništavanje Staklenika u 3 kruga PSN-a?

P.S. http://www.poslovni.hr/hrvatska/hpb-treba-pola-milijarde-kuna-spreman-plan-restrukturiranja-293353
Evo, država nema 500 milijuna kuna za dokap HPB-a, a do prije koju godinu današnju stečajušu iz Kaštela pokušavala je prodati za punih 800 milijuna kuna. Da je pameti u partiji, ne bi se partijska administracija brukala žalopojkama kako novca nema. Kad ga ne znaju stvoriti !?!?

Nova tv , tetext str . 115.
Ks definitivno idu u stecaj.
Pozdrav

svi smo mi Crobex

idu

Sada igra najbrzi prst. Danas uplatite misu da ovi zaborave povuc naloge sa kupnje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo i nasa Dragica Spika vidila da je odnija vrag salu pa skratila za 200 komada. Ima bit da se usricila sa ovom investicijom. ULaz prosjek 200,izlaz prosjek na 70 ako bude srece. Zarada -70% u 2 miseca ako bude srece. Nije lose. Reka sam ja nije se rodio onaj tko je izgubio na ovoj dionici.A jos kad odluka o stecaju postane pravomocna. Bice ovdje para ko salate.Stecaj se ovdje godinama prizivao i sada samo jos taj jedan mali korak za sudstvo,a velik za ulagatelje fali za slag na kraju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Prvo stecajno rociste zakazano za 30.04.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jel`to opet nešto laprdaju u Saboru što se neizravno tiče staklenika ili netko hoće zavrtiti još jedan krug 5 do 12 ? [emo_zacudjen]

ako misliš izaći, definitvno treba potegnuti 150-200 komada po asku, i nadati se sljedbenicima, pa onda prosuti….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close