KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Lopina prvo da čestitam na zaradi [emo_novac].
a sad da sam sebi skočim u usta [emo_cool]
problem sa ovom dionicom što cjenovni limes KSST teži nuli[emo_smijeh] i na kraju netko mora izgubiti.

A na cemu mu cestitas?? Kupovao od 300 u padu vjerojatno do 150. Na 150 prestao kupovat od straha i dionica dosla na 80 i sad narasla na 160. To je jos uvijek negativna zarada??? Za sada jedno -40%-50%. A od puste kupovine nema ni 350 komada za uc u prvih 10. Sad da ima 350 komada i da je sve kupio po 80 i sad sve prodao po 160 to je zarada od 28000 kuna. Stvarno hebena zarada.Moze ic odma uplatit novoga ficu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Studio 4 …tema ksst …gosti Baranović iz reformista i sindikalista
Niste niš propustili osim bisera Baranovića koji je na kraju izjavija "ne treba isključiti niti radničko dioničarstvo" ….. i sad se ti misli

Izmedju ostalog receno je da je upucen pismeni zahtjev Lalovcu na ocitovanje , a saborski zastupnik ce valjda to ocitivanje i dobit pa ga i objavit ili u saboru ili svojim biracima, Sindikatlija optuzuje Upravu da nije napravila dobar plan kojim bi uvjerila vjerovnike..spominje i HPB ..Baranovic ne ulazi u rad uprave ali ih brani s obzirom kakvu su situaciju zatekli da i nije moglo bit bolje nego li je..U svakom slucaju istice se kapacitet i vrijednost a i sama voditeljica je dosla do zakljucka da se tvrtka zeli unistit..netko je jeftino kupit i onda poljoprivredno zemljiste prenamjenit u gradjevinsko…Baranovic istice da rijesenje je privatizacija ali tvrtku najprije treba spasit i osnazit pa tek onda prodat…Svaka mu cast da je netko od politicara iz tog kraja potegnuo pitanje staklenika. Sto puta sam se pitao i vas “juznjake” ..gdje vam je zupan..imate li vi ikog takvog…Ovdje n asjeveru imamo Dioki koji je privatn afirma pa Komadina opet tu i tamo nesto prica ..spomene radnike …Vama je dole valjda jedino Hajduk bitan…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


,… a i sama voditeljica je dosla do zakljucka da se tvrtka zeli unistit..netko je jeftino kupit i onda poljoprivredno zemljiste prenamjenit u gradjevinsko…Baranovic istice da rijesenje je privatizacija ali tvrtku najprije treba spasit i osnazit pa tek onda prodat…

Lucijane ovo ne ide Vama osobno,ali cijelo vrijeme ovdje pricate da se radi o gradjevinskom zemljistu cak i kad sam Vam postao plan gdje se vidi da od gradjevinskog nema ni g u to vrijeme odma drvlje i kamenje. Rjesenje je privatizacija ali prije treba spasit i osnazit tvrku.A evo dobro je osnazuju zadnjih 15 godina. Nastave li ovako za 2 godine nece ostat zemlje za posadit zrno fazola u casici od jogurta kao domaci rad iz predmeta priroda za 4. razred osnovne skole.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sud trazio ..Fina dostavila..Da vidimo koja je sljedeca odluka.?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

i šta sad?
kako se ovo može riješit?

A BALVANA!!! :) :) :)

misli jel ide ponovo psn ili šta?
Ne pratim pa pitam?

A BALVANA!!! :) :) :)

Po Fini..ne ..dostavili su Rjesenje o obustavi postupka sa klauzulom izvrsnosti…Sad hoce li politika bit jaca od suda..ili je sud odradio ono sto je politika htjela…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A tko će ga znati…a da je politika kod nas jača od sudstva to i vrapci već znaju..
Politika je u nas vrh…barem ja tako mislim..
sudstvo je teška parodija i sve što radi radi u sprezi sa politikom..
ništa..pratit ćemo..

A BALVANA!!! :) :) :)

Kako je rečeno u Saboru, imovina je mnogostruko veća od duga, i to duga samom vlasniku.


Kako je rečeno u Saboru, imovina je mnogostruko veća od duga, i to duga samom vlasniku.

Prema FI 2013. dug je 122 mil kn imovina 318 mil kn,
BV 1720,73
Međutim s obzirom da razlučni vjerovnici imaju višestruko veće hipoteke od svojih potraživanja i da su razlučni vjerovnici izvan stečajne mase, ta imovina će se istopiti,tako da stvarno postaje upitno da se u potpunosti namire i prioritetne
tražbine,vjerovnici bez razlučnih prava,a kako su dioničari u zadnjem isplatnom redu njima može pripasti ništa.
I tu je Frankie potpuno u pravu.
Nama koji smo unutra odgovara da je ušlo u saborsku proceduru i da dobijamo na medijskoj pozornosti.
Međutim,korupciona hobotnica vreba,Cilj je bio da se razlučni vjerovnici namire iz parcijalne prodaje,naravno po puno nižim cijenama od uobićajenih.Transparentnost ili ti ga otvoreni dijalog su najbolji lijek da je
hobotnica potjera u rupa.Bilo bi najbolje da joj se otkine glava. Ali ona vreba.U igri je veliki zalogaj i ne vjerujem
da će ići glatko u našu korist.
Ali naravno da šansa postoji da se djelomično namire i mali dionićari.Garancije
nema pa ne bi bilo mudro imati više od 5% kapitala u KSST.

Mali invstitori koji imaju cca 100 tis kn u KSST ne više od 5.000 kn.

Bit će opa,opa opa,opa….ili tropa!!!!

Jadran Crikvenica je bio u stećaju.Nije više,normalno posluje.
MIRNA Rovinje je bila u blokadi računa nekoliko godina,pokrenut stećajni postupak nakon neuspješne PSN,jučer stećajni postupak obustavljen.Da,ali oni su imali biznis.
KSST to nema iako se može stvarati medijski pritisak radi pedeset radnika u proizvodnji salate i poma.A što će se dogoditi sa administracijom.Gdje će oni
raditi i gdje????Oni su naši saveznici i radnici i administracija!!!

rasprava u saboru je običan jeftini predizborni populizam tj. pokušaj skupljanja predizbornih poena.
ovo ide dalje svojim tokom tj. stečajnim postupkom u kojem su dioničari zadnji u redu namirenja, tj. ostaju na listi želja

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close