KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako bude novog PSN-a? Što onda? I može li to uopće?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

U kroejša je sve moguće

A BALVANA!!! :) :) :)

konačno je netko shvatio da kroejšom ide ekipa i uništava, a onda dolaze spasioci u formi dobrotvora naših, kakav je interes da ovakva tvrtka nestane

smiješno je da je cijena dionice firme koja ide u stečaj danas prešla 100 kn, a kamo li da je netko plaća nebuloznih 160 kn!?? dobro vam je netko rekao, čuvajte se navlakača jer ćete ostati bez gaća

Ignore: KressoM, delux

avax10
ovdje samo može bit neka povlaštena informacija….koju mi dionicari ne znamo….al sumnjam

@joka14
nema ovdje povlaštene informacije, klasična ZSE navlakuša – par postova na forumu pa napucaj cijenu i uvali naivcima dionice

Ignore: KressoM, delux

neki su uvalili naivcima i na 80-90, jer su mislili kupovati po 50,xx, možda drugi puta, Sabor je ipak najviše zakonodavno tijelo u RH, znači Sabor je zakon

Studio 4 …tema ksst …gosti Baranović iz reformista i sindikalista
Niste niš propustili osim bisera Baranovića koji je na kraju izjavija “ne treba isključiti niti radničko dioničarstvo” ….. i sad se ti misli

DAJ PET !!!



@joka14

nema ovdje povlaštene informacije, klasična ZSE navlakuša – par postova na forumu pa napucaj cijenu i uvali naivcima dionice

Ma bitno je da svi zarade.Netko vise netko manje. Ovdje se godinama prizivao stecaj jer bi nakon svega iz stecajne mase ostalo cca 2500 kuna kako su govorili neki bivsi dionicari sta su se na ovome dobro opernatili. I onda je dosla ta informacija o mogucem proglasenju stecaja i ja ocekivao da ce dionica potegnit makar do 1500(mada sam tada isti cas prodao svoje pome i otplovio u zavjetrinu kastelanskog zaljeva). I sta sad ako ne ide u stecaj?? Sad dionica raste jer ce ovo sutra izbacivat miljarde tona poma i konacno pocet dionicarima radit pare.Kako da ne?! Ajmo dalje. Ovrhe su pokrenute prije otvaranja stecaja.Ovdje domaci Buffeti i vrli pravni strucnjaci jednostavno ne razumiju pravnu regulativu ili mislim da se prave grbavi,ali nebitno. Dug drzave 100 miljona kuna ovrha pokrenuta krajem prosle godine. U stecajnu masu ce se KSST kao vlasniku vratit neka kinta ako se nekretnine prodaju iznad vrijednosti duga( za ovo preporucam pogledati film Prohujalo s vihorom). Stecaj ili ne ovo je pusiona. Ako se da zaradit za marendu na jos na kojem valu zasto ne.Ali od poma ovdje nema nista.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


neki su uvalili naivcima i na 80-90, jer su mislili kupovati po 50,xx, možda drugi puta, Sabor je ipak najviše zakonodavno tijelo u RH, znači Sabor je zakon

Sabor poništi i stečaj i dug porezni u pet minuta , to ti je Sabor. Pa to svi znaju, samo se neki koji bi još kupili po 80 prave grbavi malo [emo_smijeh]

@Frankie u ovakvim papirima da bi netko zaradio netko mora izbugiti[emo_namigusa]

Arijes.naravno da to nije istina.
Ako je netko kupio u petak po 150 od nekoga tko je kupio po 100,prodavač je zaradio 50%.Ako kupac po 150 u ponedjeljak proda po po većoj cijeni valjda će i on zaraditi.A možda kupac na toj najvišoj cijeni zaradi najviše kupac iznad 150.

Kupnja dionica tipa KSST je rizik ako ide prema stečaju,ali prodaja je još veći rizik radi neostvarene dobiti,a KSST nastavi i dalje proizvoditi strateško_ekološke pome i ostalu salatu!!!!!!!

New Report

Close