KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ludnica, uletio na 4000, za par minuta prodao na 4300 [thumbsup]

Hahah! Svaka čast, majstore! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ekipa ne zna kako se kupuje – ništa, ajmo im onda prodati sad pa poslije od njih kupovati nazad jeftinije [wink] [lol]

Uspio ! Znam, znam, drmam na sitno a prolazi mi krupno . A sta ces, jos sam mlad, naucit cu valjda [wink]
Nego ekipico koja sada prodajete – ali sad za ozbiljno –
STA AKO SE I U HFP-u VELIKI BUDU OVAKO NABIDAVALI ZA KASTELANCE KAO MI SADA OVDJE ? [wink]

7000 nije stavljeno u natjecaj bez vraga – može se lako desiti da dogura na 10 na kraju , a barem 8300 [lol] [lol]

Ajme, pogubljen sam , sta da radim, da kupim ? da prodam ? Pomagajte ljudi, gdje da krenem…

Kidam nalijevo [wink] .. jer od 4000 do 8000 je mnogo vise nego razlika izmedju 1500 i sadasnjih 4000 , if you get me …

Kressho

još 5 minuta ovako a onda leti , momci ja kupio i cekam isplatu !!!!!!!!!!!
Hvala doviđenja !!!!!!!!!!!

fora je sto iznad 4 k ima kupnje ko u prici..
Mozda je netko nesto doznao, jer ovog na 4 k ubiše u sekundi [rolleyes]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Istina Delux, ali ima i prodaje, što je dokaz da ljudi jednostavno ne vole novac! [lol]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Istina Delux, ali ima i prodaje, što je dokaz da ljudi jednostavno ne vole novac! [lol]

pono je i rasla
ali jos prije tjedan dana se moglo kupiti po 3 k kolko god hoces
a to je vec skoro 40 % plusa..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


evo da javim,unutra sam 100%
love više nemam,fali mi na računu 900 kn za još jednu,ali neču više uplačivati i kupovati
od danas gasim gledalicu na burzi i čekam natječaj…
pozdrav

[lol] [lol]


Ovo je zaista bilo najlakše zaradjenih 10% ikad……. [thumbsup]

Tako sam ja gledao na 10 % pa sam masu ovih dionica kupljenih po 2800 i 2900 pustio na 3170 prosjek (3300 prema dole) …

Greška ?

Da, kobna, početnička , glupa greška…
Ljudi, evo sad ću vam iskreno reći – Čim vas ova vješta ekipa s brokerskim nalozima (vidi se po brzini izmjene jer ja sam na 40 mbit/sec a brzi su) – istisne, cijena ce ici dalje.
Dokle , ne znam, ali barem do 5000.
Jer kupac ce odmah dati javnu ponudu, s obzirom da nece ostati mnogo slobodnih.

Mozda netko i sada vec kupuje za buduceg vlasnika. Lako moguce [cool]

Eto, nemojte ponavljati Plejbojev-u grešku, jer Plejboj je mlad i neiskusan [wink] …

Zao mi je ko psu za one DAytrejdane, a da ironija bude veca sam sam pisao ovdje da KSST nije dionica za daytrade nekima na private ..
SKakanje samome sebi u usta – najskuplji je skok.

Držte se – pomest će vas sve Toda još mnogo prije isteka natječaja. Rok je 60 dana, ali sudeci po tome kako se ova situacija odvija, svim i najsitnijim detaljima, peglanja liste TOP 10, brzine kojom je natjecaj stavljen na odluku Vlade od sjednice HFP-a , mislim da ce vec do 1.5. ova kompanija biti preuzeta [wink]

Kressho

Heheh, ma bitno je da smo mi jutros likvidniji čak i od HT-a! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Istina Delux, ali ima i prodaje, što je dokaz da ljudi jednostavno ne vole novac! [lol]

pono je i rasla
ali jos prije tjedan dana se moglo kupiti po 3 k kolko god hoces
a to je vec skoro 40 % plusa..
[/quote]

A prije dvije godine po 300 [wink]

Pitam se , pitam … TKo je taj maher koji je kupovao ovo čudo tamo krajem 2008, i spavao dvije godine , poput mirnog lavića …

Ili još bolje – pa ko mu je to prodao ?

[lol] [lol] [lol]

Kressho

Smart, minutu nakon tebe upravo sam ja htio to napisati!
Ajde ekipa mozemo mi to i bolje!

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Heheh, ma bitno je da smo mi jutros likvidniji čak i od HT-a! [wink]

Jeli mislite na forum ili na samo trgovanje.

New Report

Close