KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sada je valjda jasno Paladinu šta treba napraviti,

staviti dio zemljišta na prodaju.

Kolega sad to preuzima stecajni upravitelj I uprava nema nista vise sa tvrtkom. Ovisno o dogovoru vjerovnika i njihovoj volji kako ce se naplatit ovisit ce sljedeci postupci.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@lopina
vama je kolega, neusporedivo lakše doći do određenog broja “kvalitetnih dionica” , čim se vi pojavite, svi se razbježe i vi bezbrižno kupujete koliko želite

Možda da se izađe povoljnije ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@Lopina
Imam osjecaj da Vas je sada uhvatila panika!
To sto je netko trazio 7000 kuna prije je nebitno.Bitno je realno stanje sada!!!!

http://www.vtsrh.hr/index.php?page=code&index=1&article_id=199&act_id=306&lang=hr

Lopina citaj

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Bilo je jucer na galileu proizvodnja rajcica u nizozemskoj. Mi smo sto godina iza njih i ovi staklenici su morali propast.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Ma evo ja taman dosa na aerodrom pa svratija malo vidit. Kako skidaju staklenike predmjevam da ce ic na proizvodnju na otvorenom. Znaci sve eko. Ma Nizozemci su 100 svjetlosnih godina iza nasih Kastelana.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

4. program HTV sada, ako nekoga interesira povijest nastanka staklenika, oteto-prokleto.

Sve je u ovoj zemlji već otimano po nekoliko puta i sve je u ovoj zemlji prokleto.

1970. SKH počeo, a SDP i Labrador 2015. dovršavaju.
Kod Sanadera je bar bilo, pola sebi, pola šarcu (narodu) dajem. Mislim da već plačete za Čobijem.



@Lopina

Imam osjecaj da Vas je sada uhvatila panika!
To sto je netko trazio 7000 kuna prije je nebitno.Bitno je realno stanje sada!!!!

Bitno je da je realno stanje,tj.cjelokupna imovina veća sada nego prije kada je
bila ponuđena prodaja na 7.000 kn po dionici.
Ako ste pravnik sa m.dima skupite 500 kom po xxx i krenite u pravnu bitku sa
državom i imate priliku zaraditi barem desetak puta.
A možda vas hvata panika jer niste unutra.I tračak nade u dobar ishod će nas lansirati barem sto posto.

@Lopina
Ja jesam dipl.pravnik i “imam muda”,ali nisam ” svejedno blesav upustati se u beznadnu avanturu”koju mi nudite!!!

New Report

Close