KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Top 10 zna što i ja…kitu Marjanovu, uz to što se njihova naočigled smanjuje…
što oni tu mogu, nadati se, nadati, naoružati se strpljenjem, ili, još bolje , zaboraviti na sve na dulje vrijeme.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

slijedeća blokada bila bi na 72,25 ako se ne varam, problem je što i 15% sada je sve manje i manje…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Dok se trgovalo Diokijem prije stečaja bilo je i daleko više keša na ZSE-u pa se i kupovalo a i prodavalo. A danas jednostavno ni špekulanti više ništa nemogu napraviti u pogledu dizanja cijene. Jer i kada umjetno dignu cijenu jednostavno nema nikoga tko bi na toj višoj cijeni bio spreman kupovati. Nema se više kome skupo uvaliti dionice pa su i na špekulantskim dionicama valovi sve manji. Za koji tjedan će zavladati totalna bonaca bez daška vjetra na ZSE-u. Mi smo razvaljena burza jer prevara i otimačina je otjerala i najhrabrije ulagače.


slijedeća blokada bila bi na 72,25 ako se ne varam, problem je što i 15% sada je sve manje i manje…

Previše energije troše na malo stado.Uvijek se nađe pokoji padobranac kao jutros natašte.Ali na 100 20.000 tisuća dionica,od kojih je većina u čvrstim rukama.Ljudi kupovali na preko 1.000 i sada ne daju.Izgubili preko 90% i neće prodavati ni po koju cijenu..logično.A onih ne više od 5000 dionica koje se nalaze u rukama nas špekulanata,pa to je malo i za jednog malo ozbiljnijeg ulagača.
A kada dođe do promjene trenda,a doći će,kakav će to vatromet biti.Ali svi se neće moći ukrcati.
Nadam se da ste toga svjesni i zato ne ostavljajte nalog na prodaji ni iznad blokada jer vas može skupiti oluja.

Bit će opa,opa,opa,opa, i tako puno puta ili tropa.
Prije smo mi mali trejdali sa jednom dionicom kada su bile na 1000 i više.
Pa sa dvije na preko 500,sada barem 10 na 100,15 na 80.Dakle mali skupljaju ,a vama koji želite kupiti veću količinu papira biti neće.
Naravno mali skupljaju ali i ruše.I što je najgore ako dođe ta pozitivna vijest
blokada će biti već nakon prometa od dvadesetak dionica,a tada prodaja bježi.
A dionica nema.Ima ali tek na 50% iznad sadašnje cijene,ili možda 100%.
U ovom trenu kupknjs postaje nervozna,Iznad donje blokade traži se preko 300
kom,a ispod gornje samo 31.
Kuda idu divlje svinje???????

Ispod 200 kuna protrgovano 3000 dionica,ispod 120 1500 komada. Sve padobranci. Ja mislim da su pravi padobranci oni koji su ovo kupovali iznad 1000,pa iznad 800,pa iznad 500,pa 300, pa 200,a sada drzim da su pravi padobranci ipak oni koji ce tek kupovat po 80. To su po meni padobranci kamikaze bez padobrana. To su padobranci koji ce skocit sa 80 metara bez padobrana mada su vidili da ni jedan padobranac koji je skakao sa 1200 nije prezivio.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sada je valjda jasno Paladinu šta treba napraviti,

staviti dio zemljišta na prodaju.

ovo više nije igra, sada ostaju samo najjači igrači i ulaze najhrabriji, što znači da će ostati samo jako hrabri

nije dobro, ukupno se u ovu “staklenu ljepoticu” želi uložiti ukupno 46 248,26 kn , dok izlaganje iznosi nekoliko tisuća x više

iz stecajne mase ce se naplatit samo stecajni upravitelj i odvjetnici.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Sada je valjda jasno Paladinu šta treba napraviti,

staviti dio zemljišta na prodaju.

Nema on više ništa sa staklenicima, njegova uloga je završila.

Pa ili Vesna Malenica nije stecajna sutkinja???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ispod 200 kuna protrgovano 3000 dionica,ispod 120 1500 komada. Sve padobranci. Ja mislim da su pravi padobranci oni koji su ovo kupovali iznad 1000,pa iznad 800,pa iznad 500,pa 300, pa 200,a sada drzim da su pravi padobranci ipak oni koji ce tek kupovat po 80. To su po meni padobranci kamikaze bez padobrana. To su padobranci koji ce skocit sa 80 metara bez padobrana mada su vidili da ni jedan padobranac koji je skakao sa 1200 nije prezivio.

Ja sam skakao sa 300 m i preživio.
Kako me skok sa 300 nije ubija skupio san hrabrosti i skaka sa 250 pa sa 200 pa sa
150 pa sa 125 pa sa 100,nešto i sa 90.i normalno da će eventualni budući skok sa
80 predstavljati sve manju opasnost.
Ali pojaviti će se neki nove kamikaze koji će biti sve hrabriji što se bude
skakalo sa veće visine,naročito bi se mogli ohrabriti na 500 m i više.
kolo sreće se okreće,ja ću im nastojati dati padobran da ne stradaju!!!!!!

New Report

Close