KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

topovsko meso…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Međutim, budući da sukladno čl. 30. st. 7. Zakona žalba ne odgađa izvršene rješenja, a sukladno čl.133. Zakona o općem upravnom postupku (Narodne novine broj 47/09) prvostupanjsko rješenje postaje izvršno s dostavom stranci ako žalba nema odgodni učinak te budući da postoje razlozi za otvaranje stečajnog postupka – nelikvidnost i insolventnost, Financijska agencija, odnosno Nagodbeno vijeće je dana 04.03. 2015. godine, sukladno čl. 27. st. 4. Zakona, podnijelo Prijedlog za pokretanje stečajnog postupka nad dužnikom.
Dužnik je dana 13.02. 2015. godine ponovno podnio Prijedlog za otvaranje postupka predstečajne nagodbe te Prijedlog za određivanje privremene mjere dana 20.02. 2015. godine.
Budući da je nad dužnikom pokrenut stečajni postupak, ovo je Vijeće sukladno čl. 49. st.1. toč.6.Zakona riješilo kao u izreci.

GOTOVO JE !!!!

Objava danas na stranicama PSN-a.

Sad malo treba pričekati da se dioničari uvjere što to znači. E sad idemo slijedećim koracima….prvo idemo ispod 100 kuna po skraćenom postupku…..a onda kad se ovo objavi na stranicama burze ispod 80 kuna….pa slijedi imenovanje stečajnog….tada smo ispod 50 kuna…..pa delisting….oko 10 kuna …i gotovo

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kad je osnivanje Udruge malih dionicara kastelanskih staklenika?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


topovsko meso…..

Ne ,ja sam građanin EU!!!!

Nemojte tako kolega MIro..a Transadrija?..Dioki?…one su vec odavnu tu gdje krecu staklenici pa dionicari jos cekaju razrjesenje stecaja…Vi jos uvijek o njima pisete…na zse nikad nije gotovo…cak ni delistiranje 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

S obzirom koliko pisete tu vi koji nemate dionice…zasto gubit marendu.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nestade jaki bid-dzija…..

Vrijeme za zauzimanje boljih strateskih pozicija ??

Vidite da je netko spreman za ulaz u top 10, i to na cijeni iznad vaše priželjkivane, ovo i u rasprodaji imovine ispod svake cijene, vrijedi bar 400-500 po dionici.

Evo ga opet u pojačanom izdanju…..

Tko je to tako raspolozen i voljan bacat novac u vjetar ?

Nema baš previše kandidata trenutno na ZSE.


ovo i u rasprodaji imovine ispod svake cijene, vrijedi bar 400-500 po dionici.

Ovo je onda best buy na ZSE.Ulupaj do zadnje kinte u ovo onda i trziste ce te sigurno nagradit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@ ingroman

Ulaz u top 10 je sprdačina, obzirom na cijenu i broj komada, a kupovina po 90 je rizik , i fora, prodavati po 95-100 ovima koji napinju na rast i tuku po asku s par komada a sve da bi uspjeli izać koloko toliko prije kraja.

Da, vrijedi li 500 kn u stečaju…možda i da, vjerojatno i da, ALI…kako to naplatiti ?
I KADA ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Sad se onaj Golubov potez o rasprodaji na 300 cini kao najbolja investicijska odluka. Kad dionica dodje do 20 kuna ili delisting danasnji izlazak na 100 kuna ce izgledat kao zarada od 400%.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close