KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Papira neće biti dovoljno,već u petak se nije baš rado prodavalo,a na kraju
smo se zakrvili za ovaj paket od 137 komada izloženik na 105 kn.

Bit će opa,opa,opa,opa,opa ili tropa!!!!!!

Ja mislim da papira ima i previse,ali da fali naivaca. Mada je i jedan naivac dovoljan ako ima kesu.Ajoj ona moja ponuda od 250 kuna od prije dvije godine kako nedostizno zvuci sada. Kazes nerado se prodavalo.Pa zakljucna cijena je najniza toga dana. Istovareno 352 komada. Ovo tezi nuli.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frankie,zašto si kupovao dionice,ako misliš da ne vrijede ničemu.

Ma mislio sam da ce sa 193 potegnit malo gore pa sam uzeo nesto na 193 i na 177.Sreca iskipao sam se cim sam cuo da ide stecaj. Izgubiojednu losiju marendu. Ali bolje i to nego izgubit jednu dobru spavacu sobu na mojih 50 komada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

svima bi bilo najbolje da se povuku na bid 50 kn, kad se nakrca ekipa ,onda vucite do 200 kn.

ovako je sve smješno trguje se 10 posto dnevnih dionica po asku , a onda 90 % stresu po bidu.

dosadno za gledati


svima bi bilo najbolje da se povuku na bid 50 kn, kad se nakrca ekipa ,onda vucite do 200 kn.

kakvih crnih 200 kn!?
tebi još uvijek nije jasno da je otvoren stečaj nad KSST?
da će dionica biti isključena iz sustava SKDD-a?
da će uskoro biti delistirana sa burze?!?
[emo_zacudjen]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



svima bi bilo najbolje da se povuku na bid 50 kn, kad se nakrca ekipa ,onda vucite do 200 kn.

kakvih crnih 200 kn!?
tebi još uvijek nije jasno da je otvoren stečaj nad KSST?
da će dionica biti isključena iz sustava SKDD-a?
da će uskoro biti delistirana sa burze?!?
[emo_zacudjen]
[/quote]

Kud si navro?
Imamo prijedlog za pokretanje stečajnog postupka,koji će možda biti i odbijen.Ali to i nije najbitnije.Da li će se naći neki kupac koji
će ovo blago kupiti za bagatelu,sada ili eventualnom stečaju i to je ono što me jako zanima.
Denominacijom na 1000 i dokapitalizacijom po toj cijeni kupac bi vrlo lako udvostručio svoj ulog.
A s obzirom na stvorenu očajno lošu sliku o Staklenicima možda bi to moglo i niže u dokapitalizaciji,možda i po 500.I nije li to plan.Meni izgleda da će se iznenada pojaviti spasitelj i ponuditi mrvice i odlično zaraditi.
Možda se ovo namješta velikom kupcu.Problem je što je tržište nekretnina netržišno i neefikasno jer nema ozbiljne konkurencije nekretninskih fondova pa većih kupaca nema,tako da veliki podobnjak ne bi imao ozbiljne konkurencije na
natječaju.
Velika imovina,koju treba brzo rasprodati,da bi se podobni obogatili?Imaju li dovoljno vremena.Izbori su na pragu.
Da li znate da sud može donijeti odluku da se predmet vrati u predhodno stanje,kao npr.u MIRNI.Podravka i država ponovno pregovaraju.U KSST čak i ne moraju pregovarati.Država treba naći rješenje i to mogu napraviti u nekoliko dana.Nartavno,ako žele,a ako ne žele treba ih pritisnuti da to požele.

Ipak s obzirom na beznačajni postotak dionica koje imamo mi mali špekulanti
biti ćemo kolateralni gubitnci ili srećkovići.
Da li je vjerovatnije da ću imovinu koja vrijedi preko 1700 kn prodati ispod
108 kn,ili da će se neko smilovati pa će mi za to dati barem 500.I da li se isplati takav rizik.Mislim da je koeficijent izuzetno povoljan.Meni je rizik bio privlačan kada je dionica bila 300 a ja počeo ozbiljnije kupovati.
Ništa bitno se u KSST zadnjih mjesec dana nije dogodilo ništa neočekivano ati,a dionica je sklizla na 100 bez racionalčnog razloga.Sa 470 na 300 zbog neprihvačanja PSN j logičam i razumljiv pad,a sa 300 na 100,Previše je to!!!
Ne dajte svoje papire koje ste plativi višestruko skuplje od sadašnje cijene!!!

U stečajnom postupku da će netko dati 500 Kn po dionici? Pa u PSN DIOKI-ja imali smo Čermaka kao strateškog partnera i sve je završilo fijaskom. Ovdje nema zainteresiranih ni blizu.


U stečajnom postupku da će netko dati 500 Kn po dionici?…

Mozda bas nece 500,ali dat ce koju kunu prije delistiranja. Eto i DIOKI se sad stabilizirao na 2,07 kuna. I nitko ne da ispod te cijene.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dal se netko sjeća Transadrije?

vrijeme je bitan faktor.

Ode firma u stečaj, stečajni lijepo otpusti radnike, počne legitimno rasprodavati poželjnije parcele da se namire vjerovnici, upisani prepišu na sebe, podobni eventualno dobiju pogone u podnajam, a on lijepo s par pomoćnika do kraja života isplaćuje plaću sebi a sve u ” traženju najpovoljnijeg kupca”.
I sve po zakonu, a mi s naših 16000 čekamo.
Primjer je traženje strateškog od strane Paladina, oglasom u Modroj Lasti..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Sjećam se TNSA kao da je bilo jučer…greškom sam dao nalog na prodaju umjesto na kupnju, nekih 15ak komada, cijena je bila oko 1300 – 1700, pojeo sam si mudo , ali do kraja dana pala je na 1000….imao sam sreće.

Sjećam se i VLDS… Skipao 13000 komada od 11 do 7… Gubitak, nekih 30k kn… U ovoj situaciji to je sada dobitak od skoro 90k kn… Dionica više nema vrijednost…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

A na koji rok ste zacrtali ovo Vase ulaganje u staklenike. Da li dugorocno ili kratkorocno?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close