KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba malo okrenuti trend, onda ce se mato aktivirati i uzeti 200-300komada.

zna li netko točno kada će:
1. isključenje KSST-R-A iz sustava namire SKDD-a?
2. delistiranje dionice KSST sa burze?

ide li to već idući tjedan ili do kraja ovog mjeseca?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Firma nije trebala ovako završiti jer ima imovinu koja više vrijedi od dugova. To je prednost koja se nažalost pokazala kao mana. Znaju to i ptice grabljivice. Znate ono, kada skikne i otegne papke, nama je lešina a njima slastan obrok. Mana je postala prednost a prednost mana. Nema poštenja na ovom svijetu i to je jedini problem svjetskih problema.

neće uvijek biti ovako.

Nestašica dionica na ovoj cijeni, tko je mislio skratit, skratio je, sada kreću investitori u crnim odijelima i limuzinama.
Na ovoj zadnjoj cijeni book je 0,07.


zna li netko točno kada će:
1. isključenje KSST-R-A iz sustava namire SKDD-a?
2. delistiranje dionice KSST sa burze?

ide li to već idući tjedan ili do kraja ovog mjeseca?

Znaš ti dobro kada je. Nisi ti naivac kao što želiš neke naivčine pitati. Joj joj belupo. Pozdrav-ništa osobno.

neće uvijek biti ovako.

Sve su dionice sada u cvrstim rukama. Jedino je pitanje kako nac naivce za uvaljat im ovu stečajušu. Ako nista drugo bar smo je dobro izreklamirali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dioki…ceba…tnsa…sve su one u cvrstim rukama kolega ali sta vrijedi..ima vlasnika koji su ove dionice dobili kao naknadu za oduzeto zemljiste..sta oni da sad rade ?…vodovod je vlasnik 1000 i koju na ime racuna za vodu od par miliona…koga on da tuzi ?.. Nema tog drustva poput naseg koje svoju imovinu tako zna unistit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A Lucijane sad mogu kupit u stecajnom ili ovrsnom postupku tu zemlju natrag pogotvo ako su izlazili van na cijeni od 5000 i vise.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Dioki…ceba…tnsa…sve su one u cvrstim rukama kolega ali sta vrijedi..ima vlasnika koji su ove dionice dobili kao naknadu za oduzeto zemljiste..sta oni da sad rade ?…vodovod je vlasnik 1000 i koju na ime racuna za vodu od par miliona…koga on da tuzi ?.. Nema tog drustva poput naseg koje svoju imovinu tako zna unistit.

Pozdrav

Poptpuno krivo, sva imovina je tu, pitanje je samo za koliko će biti unovčena.
Book je 1750 kuna po dionici, ima tu prostora za pokrit ono malo duga i još mnogo preko toga.

Reklama čini čuda !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Njemu je glavni problem to sto sam sebe uvjeri u besmislice koje prica

čestitke svim imaocima, lijepo smo se danas održali, bit će idući tjedan još bolje

New Report

Close