KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma kakvo veselje. Ja im govorim vec 2 godine sto slijedi ovdje. Jedino mi je drago sta je drzava dobro popusila.
Vidi se da nisi drzavljan ove drzave jer da si platio samo jedan porez znao bis da i ti direktno pusis kao i brizni radnici ove firme



…Mislim da smo mi današnji kupci dobro prošli??????
Ipak kako se krajem dana trgovalo na povijesnom minimumu…

Sutra slijedi novi povijesni minimum.
[/quote]
što loptica padne sa veće visine više odskoći.
Naravno problem je što ne znamo da li je već dotaknuto dno.

Frankie!
A sa koliko komada ćeš tući po bidu???Valjda ne prijetiš čorcima ili možda nemaš
nikakve municije.
A ja uobičajeno stojim na suprotnoj strani od radio Mileve.Činjenica je da se danas nije rado kupovalo.Očekujete niže????
Možda ste pogriješili što se danas niste krcali.
Danas su izlazili paničari,a ne investitori,jer kada izlaze investitori uvijek je jaka podrška na bidu.Danas je nije bilo,Izlazilo se nerado jer svi imaju
visoki ulaz.Samo rijetki sretnici ispod 200 kn u prosjeku.
Ovdje igra tek počimlje!!!!!!
Toliko sam ispio pelina da postoji opasnost od trovanja!!!!!!


Ma kakvo veselje. Ja im govorim vec 2 godine sto slijedi ovdje. Jedino mi je drago sta je drzava dobro popusila.

Država nije ništa popušila.Dapače,zaradili su.Naplatit će cjelokupnu glavnicu,
naplatit će i lihvarske zatezne kamate kao vjerovnici.
A kao vlasnici preko 80% dionica isto mogu zaraditi.Imovina je toliko velika
da je dostatna za pokriće svih obveza i da ostane xxxx,xx kn po dionici.
I zato sam danas kupovao!!!!



…Mislim da smo mi današnji kupci dobro prošli??????
Ipak kako se krajem dana trgovalo na povijesnom minimumu…

Sutra slijedi novi povijesni minimum.
[/quote]

da ,na žalost-70 do 80 kn

Nema mi nista draze nego vidit da je drzava popusila.Sjetit ce se oni LRH bi slicnih utjecaja na sudstvo.Iduce sto se nadam da ce propast je čađara.Za brizne radnike mi se zivo hebe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Frenki
Koja čađara?

Ona u Kutini,

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Lopina trebao si ostati na onih 10% portfelja.

Pa i bio sam kada je dionica bila na 300.Ali kako je dionica pala sa 300 na 122
da nisam dokupljoivao udjel u KSST bi mi pao na cca 4%.Sada sam ponovno na deset posto jer sam dokupljivao u padu.Ako počne rasti,ako sam dosljedan moram kratiti.
I na taj način neštoi istrejdam što u konačnici smanjuje ukupan gubitak.
Za mene je uvijek relevantna zadnja cijena,ili prosječna.Kada dionica ovako pada
i ima jasan padajući trend mislim da je zadnja cijena bolji pokazatelj.
Što sam jučer dokupljivao ispod 130 ,ne probijajući 10% ukupne imovine u KSST ćini me jako zadovoljnim.
S obzirom da je cijena nisko,a limit trgovanja je cca 15% tj dvadeset kuna dole,odnosno 20 kn gore može se lijepo trejdati sa ciljem da uvijek imam 10% i tako nisam previše izložen.
Paošto sam iskusan stradalnik burzovne kataklizme 2008/2009 sebi dajem
pravo da u rizičnim investicijama imam maksimalno 30% imovine,ni u jednoj poziciji više od 10%.
Vama bih preporučio da to smanjite dva ili tri puta da vas eventualni potpuni gubitak ne ubije ,nego samo rani.
Moj target za potpuni izlaz je xxxx,xx

Nebih volio imati 100 komada, koji trenutno vrijede 10000 kn, i gledati kako lete kroz prozor, jer i 5000 kn je više od 0 .Puno više . Svakim padom cijene , proporcionalno se povećava prilika za povoljnu kupnju i nepovoljnu prodaju.

Stečaj, OK, ali tko će poslije gospodariti imovinom , na koji način mislite svoje udijele naplatiti ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ovdje ce biti uspjesan onaj koji izvuce kunu iz dionice. Kupnja se pametno povukla
ispod blokade i u slucaju da netko krene prosipat po bidu, povuci ce se i nize.

Nikad nisam razumio taktiku dokupa stecajuse. Mozda nesto i naucim, ali sigurno se ne bi osjecao ugodno u ovom

Bolje je dobiti i 100 kn nego da propanu kao mnoge do sada.(moje)

He-he, svi bi po 100, znači nema po toj cijeni, već smo na 0,05 booka, a to je i za ovaj slučaj premalo.

New Report

Close