KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dok ovo ode u privatizaciju nece im ostat ni zemlje za napunit dva pitara. Po meni najbolje bi bilo da s lovom koju dobiju od zemlje za aerodrom kupe zemlju u Sratoku (danasnji Bogdanovici),a to Vam isto spada pod opcinu Kastela.Inace Sratok je bio poznat po trgovackom terminalu, a ime je dobilo zbog golemog prometa konja i magaraca(tada nije bilo auta i kamiona) i onda su ti konji i magarci pod opterecenjem iduci uzbrdo vrsili veliku nuzdu i taj vodopad se slijevao nizbrdo.Medjutim kako se ovdje nije radilo o vodi vec o govnima tom "vodopadu" nisu mogli dat ime slapovi Nijagare pa su mu dali ime Sratok. Poanta je da se tu radi o zemlji koja je odmorna i idealna za ekoloski uzgoj,a ova firma trazi korjenite promjene u poslovanju. Valjda se uvidilo konacno da od tih "vrijednih nekretnina" nema kruva.

E da ste tili slusat. I da je firma i ovu soluciju naravila bolje bi prosla.Ovako pushing rođo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@mimo
meni je to isto sada čudno, tolike sam nade polagao da je Čo dobro ošacovao koliko to vrijedi,( pa rekoh, po 300 je ovo super cijena) jer je već imao iskustva s Planinskom, sada mi se čini da se i on malo precijenio

Ovdje je trebalo dati otpremnine radnicima od milijun kuna , a ostatak staviti na prodaju i budučem vlasniku uvjetovati da mora zadržati 2 uposlenika na poljoprivrednoj proizvodnji,a s ostalim da radi što hoće. KSST bi otišli za minimalno 2000 kuna po dionici i svi bi bili sretni i zadovoljni, ovako će zadovoljni biti samo odabrani iz dvadesete dražbe.

Malo sam pratio K7P i ipak je u điru izlazak na mala vrata na kapaljku, čini mi se.

neće uvijek biti ovako.


Zamisli koja ironija. Dionicu koju je vlada prodavala za 7.000 kn sada odjedanput vrijedi 0 (nula) kuna.

Postupak za pokretanje stečaja je pokrenula FINA-e po slovu zakona …… to ne znači da će se i provesti
Vlasnici i vjerovnici se još nisu oglasili
Po 7000 bi maheri prodali a po 0 neće dozvolit sud ……. sredina je realnost

DAJ PET !!!


Ovdje je trebalo dati otpremnine radnicima od milijun kuna , a ostatak staviti na prodaju i budučem vlasniku uvjetovati da mora zadržati 2 uposlenika na poljoprivrednoj proizvodnji,a s ostalim da radi što hoće. KSST bi otišli za minimalno 2000 kuna po dionici i svi bi bili sretni i zadovoljni, ovako će zadovoljni biti samo odabrani iz dvadesete dražbe.

Pa biti će dvadeseta dražba, ali uvjet će biti da se radnike mora zadržati bar još pet godina.

Da ne bude baš sve po špagici.

ode se u stecajnom postupku nece prodat nista osim mozda “branda”. Pa zasto je drzava pokrenila ovrhu nad svim onim parcelicama jos prije PSN?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie

Iz iskustva s Diokija, da radnici ne bi dobili ništa.


100% protiv plana pa to je rekord PSN-a

kolega, ide li već prije delistiranja isključenje dionice KSST iz sustava poravnanja i namire SKDD-a?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Malo sam se zagledao ovdje u gledalicu danas… pari da se neTko ipak iskrcava naveliko. Svoju sam znatiželju platio nešto sitno, ali sam makar jaaako smanjio prosjek 🙂
nego, jel morebitbidne da se i ovdje osnuje i ovdje neka udruga malijeh dijonićara?
rekao bih da je to potrebito

Samo budala kakav sam i sam može ovaj post držati savjetom za K/P [emo_cool]

tko će u jutro do 10 sati,od ovih što su danas kupovali prodati ispod 100 kn


nego, jel morebitbidne da se i ovdje osnuje i ovdje neka udruga malijeh dijonićara?
rekao bih da je to potrebito

kako je krenulo trebat ce osnovat udrugu lijecenih dionicara 😉

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

New Report

Close