KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još malo i nema više trgovanja iznad 100 kn…ne razumijem ove kupce na 140-150 kn, što vam je? dobili ste pare na kocki pa ovdje nastavljate isto? [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Malo mi je ovdje čudno. Samo 320 komada do 300kn. Zašto nema rasprodaje???

Misliš, čudno ti je da se ta razina uopće i vidi u “gledalici”? Saseci do 200kn pa se bude vidlo i 400kn!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Malo mi je ovdje čudno. Samo 320 komada do 300kn. Zašto nema rasprodaje???

Dionice su u cvrstim rukama zato nema rasprodaje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zaista čudno. Kupuju se veće količine blizu 150kn. Nisu tu čista posla. Nevjerujem da neko na takav način pokušava dignuti cijenu radi iskrcaja. I Dioki je još nekoliko puta podivljao i spuštao se nakon objave.

neće uvijek biti ovako.

Hrabar sam al ovo mi nije jasno od kud ovako “jak”bid?
Znam da je cijena mizerna na osnovu prethodnih mjeseci al ovo ipak ide u stečaj!!!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25

Svaki pravi ulagac koji drzi do sebe ovo jednostavno treba imat u svom portfelju. Zato je bid toliko jak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Oj dioničari jel vam žao…..delisting se primakao……

E sad fino za tjedan dana imamo stečajnog znači krajem mjeseca ide delisting zaključno sa cca 05.04.2015.

Zdravo….ajmo DIKJEVCI u novu dionicu.

E pa Đuro ima tešku ruku.

nisam dugo ovo gledao samo me zanima ako ode u st.
mislim da duudi i peki najviše puše

kakvi ulagači taka i država prodavali za 4000 i bacit je u stečaj

žalasno

i za vranu alajvera kak si pogodio

PRIJEDLOG ZA POKRETANJE STEČAJNOG POSTUPKA
I. Financijska agencija, odnosno Nagodbeno vijeće sukladno čl. 27. st. 4. Zakona o financijskom
poslovanju i predstečajnoj nagodbi („Narodne novine“, broj 108/12, 114/12 i 81/13 u daljnjem tekstu
Zakon) podnosi prijedlog za pokretanje stečajnog postupka nad dužnikom KAŠTELANSKI
STAKLENICI dioničko društvo za poljoprivrednu proizvodnju, usluge i promet roba, OIB 47079015776,
Kaštel štafilić, Ivana Pavla II 404, Kaštel Štafilić.
II. Dužnik je dana 05.03. 2014. godine podnio Prijedlog za otvaranje postupka predstečajne nagodbe
te Prijedlog za određivanje privremene mjere dana 12.03. 2014. godine.
Nagodbeno vijeće donijelo je dana 13.03. 2014. godine Rješenje o privremenoj mjeri, Zaključak o
imenovanju povjerenika predstečajne nagdobe, Zaključak kojim se poziva dužnik na dostavu
nedostajuće dokumentacije te Rješenje o troškovima postupka.
Nagodbeno vijeće je dana 04.07. 2014. godine donijelo Rješenje o otvaranju postupka predstečajne
nagodbe Klasa: Klasa: UP – I/110/07/14-01/6344, Ur. br: 04-06-14-6344-27.
Dana 05. rujna 2014. godine održano je ročište za utvrđivanje tražbina u postupku predstečajne
nagodbe te je dana 12.09.2014. godine doneseno Rješenje o utvrđenju tražbina Klasa: UP –
I/110/07/14-01/6344, Ur. br: 04-06-14-6344-107.
Na zahtjev dužnika, Savjetodavno vijeće Ministarstva financija donijelo je dana 04.11. 2014. Odluku o
produženju roka za vođenje postupka predstečajne nagodbe za dodatnih 60 dana te dana 23.12.2014.
godine za narednih 30 dana.
Dana 30. siječnja 2015. godine održano je ročište za glasovanje o Izmijenjenom Planu financijskog
restrukturiranja objavljenom dana 21. siječnja 2015. godine na Web stranici FINE pod Ur. br:04- 06-
15-6344-126 s korekcijama objavljenim 22.1.2015. godine pod Ur.br:04-06-15-6344-127 i 27.1.2015.
pod Ur.br:04- 06-15-6344-133.
Nagodbeno vijeće je na ročištu konstatiralo da u Pisarnicu predstečajnih nagodbi do početka ročišta
za glasovanje nije zaprimljen niti jedan formatizirani obrazac, a također niti na samom ročištu, što
znači da je 100% vjerovnika s pravom glasa glasovalo protiv Plana. S obzirom na odredbu čl. 63.
st. 3. Zakona prema kojoj se smatra da su vjerovnici koji imaju pravo glasa, a nisu glasovali, protiv
Plana

E pa Đuro ima tešku ruku.

100% protiv plana pa to je rekord PSN-a

E pa Đuro ima tešku ruku.

A meni govorili daje tesko skupit vecu kolicinu ispod 500 pa ispod 400 pa ispod 300,a vidi prave kolicine tek pocele ispod 200,a ispod 100 ce biti jos vise. Da mi je znat sta Mato i Anto sada misle(oni jos ne viruju. Bice govore da je ovo pljacka). Ili DRagica Spika vlasnica konobe na Drveniku. Ovi nikad burzi vise nece primirisat. Steta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Zamisli koja ironija. Dionicu koju je vlada prodavala za 7.000 kn sada odjedanput vrijedi 0 (nula) kuna.

New Report

Close