KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači uskoro slijedi i odluka o delistiranju dionice KSST-R-A za burze

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Katastrofa! Još jedna firma nestaje sa ZSE-a.
Koliko je love ovdje spaljeno? Doista žalosno.
Znamo da u stečaju dioničari u 99% slučajeva nikada ništa ne dobiju. Rastegne se sa prodajom imovine do krajnjih granica i na kraju se sve to nekome proda za bagatelnu cijenu.

THE END


ovo znači , da kad se odblokira trgovanje , nastati će lupanje po bidu ispod 100 kn

Posalji im mail da je nikad vise ne odblokiraju.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Nisu ludi da glasaju za predstecajnu nagodbu, ako se kroz stecaj mogu u potpunosti naplatiti. Ta nagodba je samo produzetak agonije i daljnje urusavanje firme. Na kraju ne izvuces nista

Mislite da država čuva svoje interese.Malo morgen.
Ako dođe do stečaja dali će se zemljište prodavati u paketu ili po parcelama.
Ali u svakom slučaju radi se o pogodovanju ili velikom kupcu
ili manjim kupcima.S obzirom da je lokacija izuzetno atraktivna trebalo je eliminirati strance koji ne mogu kupovati zemljište,ali mogu dioinička društva.
Dakle,radi se eliminiranju potencijalnog stranog investitora i pogodovanju većem kupcu iz Hrvatske.
Ipak imamo jedan veliki problem.Ako kupac kupuje zemljište plača i PDV i to je 25% skuplje.A ako kupi cijeli paket od države s obzirom na ovu sadašnju cijenu
dionice ako plati samo 500 tretirati ćemo ga kao spasitelja,iako je imovina
po dionici 1.720 kn a neke lokacije nisu revalorizirane.
Ne treba ni zanemariti da i ostvareni gubici u poslovanju vrijede preko 20 mil.kn
jer budući kupac Staklenika,odnosno kupac poslovno,turističko zone i djlomično poljoprivrednee ako počne ostvarivati dobit iz poslovanja neće plaćati porez.
Tu potencijalno leži više od 20 mil kn poreznog odbitka.

Ćuvajte svoje papire,ne dajite ih lopinama po ovim cijenama.
Ako ovako nastavi zaista postajem većinski vlasnik.

Ipak prije nego se odlučite na prodaju dionica proučite slućaj Mirna.

Biti će ili opa,opa,opa,opa ili tropa!!!!!.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=56574

Ignore: KressoM, delux

jos ima i kupnje [emo_vrtimise] hrv. spekulanti (spalionicari love)

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Meni je žao.

Lijepo sam Vas upozoravao.

Nažalost, poslije iskustva s Diokijem, koji je imao puno više šanse da se spasi, shvatio sam jednu stvar.

Ovoj Vladi (i ne samo ovoj) nisu u interesu radna mjesta, ni radnici.

Modus operandi je potpuno isti.

Jedino je dobra stvar što je trgovanje dionicom blokirano.
To je na Diokiju trebalo biti napravljeno kada su ljudi se penjali na vrhove svojih dimnjaka, a Vladi zapravo nije bilo na kraj pameti da održi kemijsku industriju.

Sad Vam ide delisting, i godine rada stečajnog upravitelja.

Dok Vam imovina ne ispari.

Lp

ps. Naravno možete pravno djelovati protiv njih kao na diokiju.

Ipak smo u Europi, pa bar pljačka da se ne provede u tišini.

hasenfefer, nije potpuna blokada i nije delisting expres kako ti misliš. Biće ovdje još prašine. Možda i tamo dođe neki crni auto sa crnim gospodinom sa crnim naočalama i crnim koferima punim zalembaća. Biće i ovdje još sličnih scenarija kao i sa DIOKI prije nego dođe kraj. A možda neko kupi jeftino pa nastavi? Hmm

neće uvijek biti ovako.

@Megido
Da, ali kod Diokija je išlo malo drugačije. Prvo “investitori” s aktovkama, crnim limuzinama i brdima para, a tek onda hladan tuš (kad se izlazilo na 30-40kn).

Nije da se ovdje nije upozoravalo kad je cijena išla preko 400kn..(čak čini mi se i 500). Nije doduše bilo tolike pompe oko KSST, ali obrazac je dosta sličan.

Sve u svemu bit će veselo iza 12 sati….Sretno svima!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ma DUUDI će isplatiti dvi plaće radi se oko milion kuna … 80 radnika prosječna bruto plaća je oko 7 000 kuna …..a vjerojatno samo na Resniku ima više vridnosti u staklenicima kao straro željezo i staklo
Stečajni upravitelj nema šta raditi osim rasprodati imovinu a to će raditi DUUDI tj. Pejnović
Ako ćemo normalno ….. o zavjerama i urotama ne bi

DAJ PET !!!


Biti će ili opa,opa,opa,opa ili tropa!!!!!.

iste si nedoumice imao i na DKVS, DIOK… tako da je opet odgovor – tropa!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

U 12 do 12 i 15 min predtrgovanje.
Pa onda varijabilnih pet minuta.
Da li je takva procedura????

New Report

Close