KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prije nego što se postavite na bid samo se sjetite vlds i đakovštine…

Ja bi jos nadodao i pomolite se prije nego sto kliknete potvrdi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vise nego ocito rusenje cijene??? A ti si ocekivao sto?? Da nakon proglasenja stecaja cijena potegne do 1000 kuna. A kakvi likovi ovo sam mislio da postoji samo u bajkama. Eno ovima koji izgube svaku nadu ostaje mojih 1000 komada po razumnih 1 lipu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@franki, razmisli ipak da li je bolje uzeti paket orbita ili ovo.

who dares, wins

Ovo je kao na DIOKiju.Sada se sa 1 dionicom ide ovo zatuc u pozitivnu blokadu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

obustava trgovanja. bit će “veselo”
http://www.zse.hr/default.aspx?id=56571
http://www.zse.hr/default.aspx?id=56572

Ignore: KressoM, delux

Blokirano trgovanje. Sta je ovo sad?? Ovo je pljacka. Dok odblokiraju trgovanje ovi ce prodat po miljona tona salate i miljon tona poma i imat na racunu miljardu kuna casha. Di ce tad bit cijena. Ovo nije nagovor na kupnju,a kamoli na prodaju ovako kvalitetne dionice. A zamisli samo ako ovi iz Udbine odluce lansirat satelite iz Kastila. To je 2,7 miljardi dolara prihoda. Kolika je EBITDA onda?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ovo znači , da kad se odblokira trgovanje , nastati će lupanje po bidu ispod 100 kn

Katastrofa! Još jedna firma nestaje sa ZSE-a.
Koliko je love ovdje spaljeno? Doista žalosno.
Znamo da u stečaju dioničari u 99% slučajeva nikada ništa ne dobiju. Rastegne se sa prodajom imovine do krajnjih granica i na kraju se sve to nekome proda za bagatelnu cijenu.

@bananarama
Ne navlaci. Nitko ovdje nije izgubio pare po onome sto pisu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da nemaju atraktivni zemljišta 100% nebi išlo u stečaj.
Sramotno je da još ovakve stavri prolaze kod nas još uvijek[emo_bijesan]

Opet se netko bogati na ovaj način[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Vidi li ovo onaj sudac koji se zdušno borio protiv prevara u predstačaju. Što li bi sve ovdje našao…? Ljudi, žao mi vas je koji ste ovdje zapeli. No nada umire posljednja. Nije ni stečaj likvidacija, u nekim pametnim slučajevima.

neće uvijek biti ovako.

E sad ovdje nastupaju znalci. Ne znam sjeca li se netko da je drzava stavila blokadu nad svom imovinom.Nemam sad taj broj ovrhe ispred sebe pa ako netko od kolega ima molio bi da posta. Znaci islo se sa ovrsnim postupkom prije stecajnog. Po meni kako stvari stoje ranici nece ovdje vidit lipe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close