KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Game over lopina!!!
Ne troši energiju..
Prebaci fokus na poljoprivredu i brodare…

A BALVANA!!! :) :) :)

Kako bi se ode trebao postaviti DUUDI ….formalni vlasnici su oni. Zašto bi stečajni upravitelj bio bolji prodavač od njih. Za usporedbu ako imaš tri stana vrijedna 300 000 a dug 100 000 i sad tražiš od suda osobni bankrot i da neko treći umjesto tebe ide u prodaju dijela imovine…… svi bi rekli da je dudala nad dudalama a obitelj bi tražila od suda da ga proglase neuračunljivim.
Ko god prodava KSST prva ponuda će biti po procijenjenoj vrijednosti od sudskog vještaka tj. po tržišnoj …… a tržišne cijene su oko 200 € m/2

Imam osjećaj da je namjerno isprovociran postupak pokretanja stečaja samo da se riješe Jakovine i Paladina.

DAJ PET !!!


Min fin je zatrazilo stecaj tvrtke ..to su vam kolega novosti. Objavljeno u reg dnevniku

ista priča kakva je bila na DKVS, DIOK sad ide i ovdje. sutra će se mahnito rasprodavati da se proda što se uspije iznad 100 kn.
uskoro očekujte delistiranje pa game over,

Ignore: KressoM, delux

tko misli da će ovdje nešto ostati za dioničare nakon stečajne rasprodaje imovine i namirenja vjerovnika neka pogleda topik DKVS-a
http://www.poslovni.hr/forum/tema/dkvs-akovstina-dd-573?page=204#post_1513882

kad pogledate malo bolje, čak su isti ulagači u obje ove dionice, tj. lopina & co [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nemojte pretjerivat s likovanjem ….. još je moguć dogovor DUUDI i MF… uvjet je da se popriča …može i telefonijom
Nije ovo ni tvornica i hotel …. ovo je ledina ali građevinska

Pa u Trogiru i Kaštelima i okolici nema građevinskog ispod 50 € a kamoli prvi red do mora tj. plaže

DAJ PET !!!

@ Frankie

Nemoj zaboraviti ujutro maknuti onih tisucu komada s kupnje, moglo bi te lupit po djepu 😉

Uskoro ce Uskrs, a direktor je do tada obecao kapulicu uz janjetinu.
120 dana kasnije, stecaj je najavljen, a do Uskrsa bi mogao biti i potpisan.

T. Jakovina govori o unistavanju firme. Dugogodisnjem unistavanju. A “njegov” direktor vec dvije godine vodi firmu koja uprihodjuje sve manje i manje, kojoj su troskovi osoblja veci od ukupnih prihoda, u kojoj vise ljudi radi u administraciji nego u proizvodnji, koja je dva puta trazila odgodu rocista za PSN i da bi na kraju PSN pala bez ispaljenog metka.

Jel Jakovina toga svjestan? Nije. Njemu je propala poljoapoteka. Zna on kako je kad firma propada, ali ne zna kako izgleda uspjeh.

Ja i dalje mislim da postoji mogucnost kaznenog postupanja radi neodgovornog postupanja javnom imovinom. Da si pravi i da vidis da se stvari ne daju srediti, dao bi ostavku pa cista obraza gledao kako drugi (ne)rjesava situaciju. Ovako si ti odgovoran ako dodje do problema jer si primao placu, a ucinio nisi nista. Stovise.

Ma kakvi maknit.Sutra cu pojacat bid.Ja tek pocinjem kupovat. Ako je drugima ovo vrdilo na 1200,800,500,300 meni vridi po 100.Zasto ne.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako će biti poštene rasprodaje, bilo bi super.

Od Top-10 se u najboljem slučaju moze skupiti ispod 3000 dionica.

Ako svi hoće dat za 100kn – izvrsno.

To nije ni 300000kn.

Ja sam to pokupim. [emo_smijeh]

kolega kvart99
Molim vas stanite u red.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vidim ja da neće bit tako lako prikupit pristojnu količinu.

Izgleda da nisam jedini kome ovo i u stečaju vrijedi stotinjak kunića…..[emo_smijeh]

Kupuješ ti ksst već neko vrijeme,samo se malo praviš lud. 😉

Prvih 10 kupio jucer. Preostalih 40 danas. Sad cemo vidit tko stvarno ima muda i zivaca i koliko je spreman ukrcat na ovu kladionu. Ako od stecaja ne bude nista koliko ovo vrijedi. Ako se stecaj dogodi i sve rasproda koliko ce nam ostat. Ajmo kockari da vas vidim sutra.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close