KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj link da ocidimo zadnju kap pelina

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Link te neće odvesti direktno, uguglaj si fina psn, pa dalje pješke

Ništa posebno, FINA dala prijedlog za pokretanje stečaja.

Min fin je zatrazilo stecaj tvrtke ..to su vam kolega novosti. Objavljeno u reg dnevniku

svi smo mi Crobex

PRIJEDLOG ZA POKRETANJE STEČAJNOG POSTUPKA
I. Financijska agencija, odnosno Nagodbeno vijeće sukladno čl. 27. st. 4. Zakona o financijskom
poslovanju i predstečajnoj nagodbi („Narodne novine“, broj 108/12, 114/12 i 81/13 u daljnjem tekstu
Zakon) podnosi prijedlog za pokretanje stečajnog postupka nad dužnikom KAŠTELANSKI
STAKLENICI dioničko društvo za poljoprivrednu proizvodnju, usluge i promet roba, OIB 47079015776,
Kaštel štafilić, Ivana Pavla II 404, Kaštel Štafilić.

na stranicama FINE …..

GOTOVO JE ( ni afrička šljiva ne pomaže )

E pa Đuro ima tešku ruku.

26 komada platio 30 kn skuplje nego je ovaj zakucao u blokadu.. dakle netko je bio voljan žrtvovati svojih 1000 kn za dobrobit KSST.a svaka čast i slava.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu
to su očajnici, kao što sam i sam, koji pokušavaju spasiti što se da spasiti

dobro je da će se trgovanje malo produžiti, možda se malo smiri



@PoAskuBidu

to su očajnici, kao što sam i sam, koji pokušavaju spasiti što se da spasiti

Žao mi je to čuti. Nikome ne želim loše… samo se pitam zašto to rade. Sorry.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ni ovaj na 165 izgleda nije kod kuće, ne možeš cijeli dan buljiti u komp

dobro je prošlo, smirilo se

Prijedlog stečaja po službenoj dužnosti.Drugaćije ne može ni biti.
Međutim.visina imovine od 319 mil kn,uz obveze od 122 mil kn može biti razlog da se stećaj i ne provede.O tome će odlučiti sud.Kaštelanci su solventni,a nisu likvidni i to je dostatan razlog za prekid stečajnog postupka.
Mislim da bi stečaj bio jedino pravo rješenje,naravno kada bi se prodaja imovine obavila transparentno.
Ovo je prilika za Frankija,možda i za Jadrankapital ako imovina ide na bubanj u
stečajnom postupku.
1.Radnici će dobiti otkaz.Što I to je dobro.Manji troškovi.
2..Utvrđivanje stečajne imovine
3.Trtažbine su utvrđene u PSN
Nakon utvrđivanka stečajne imovine,a koja bi trebala biti veća od ovih 319 mil kn.jer neka zemljišta nisu revalorizirana.Misli da će projena biti veća od
tih 319 mi kn.
Ipak.s obzirom da se nekretnine ne mogu prodavati ispod polovine procijenjene vrijednosti utržiti bi se moralo barem 160 mil kn pa bi dioničarima trebalo pripasti barem 40 mil kn a to je cca 350 kn po dionici,nakon podmirivanja svih vjerovnika.Jasno je da sam danas dokupljivao na granici donje blokade.

Možda i prerano išao u dokup jer bi ujutro moglo biti i niže.

New Report

Close