KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedan zec izletija.Strah je u kostima.Stvarno ću postati većinski,ako ovako nastavi.

Evo ga cila firma vridi niti 3 miljona eura. Dionica ponovno ulazi u fokus za okrenit posljednju veceru ili makar pseci kolacic. Ne dozvolimo lopinama da objave ponudu za preuzimanje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

prilog na TV o staklenicima, Jakovina se uključuje u rješavanje, znači, mogli bi uskoro na 100, meni je ovoga dosta, postaje prevruće pod staklom, treba van na zrak

Problem kod ovog štrajka radnika je da se ne kuži kad štrajkaju, a kad ne.


Evo ga cila firma vridi niti 3 miljona eura. Dionica ponovno ulazi u fokus za okrenit posljednju veceru ili makar pseci kolacic. Ne dozvolimo lopinama da objave ponudu za preuzimanje.

tko eu te lopine koje bi trebale objaviti ponudu

evo Jakovina izjavljuje da se tvrtka godinama devastira i pljačka, još samo da objavi imena i nazove DORH, i evo rasta, tako malo nam nedostaje


evo Jakovina izjavljuje da se tvrtka godinama devastira i pljačka…

Evo ovaj klaun je upravo počinio kazneno djelo iz clanka 302. stavak 2. kaznenog zakona.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


evo Jakovina izjavljuje da se tvrtka godinama devastira i pljačka, još samo da objavi imena i nazove DORH, i evo rasta, tako malo nam nedostaje

Ako je znao za takvo kazneno djelo ,onda je to trebao prijaviti nadležnim institucijama, ovako je prekšio zakon kao ministar


…Ako je znao za takvo kazneno djelo ,onda je to trebao prijaviti nadležnim institucijama, ovako je prekšio zakon kao ministar

A ako izjavljuje da se tvrtka godinama devastira i pljačka onda ima saznanja ne o pljački nego o kontinuitetu. Ne vjerujem da ovakav znalac kapitalac štrapa bez veze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

točno, sada je red da istražitelji , dođu do ureda i ispitivanje, kriminal ,pljačka,ponavljanje kaznenog djela ,zataškavanje,pogodovanje , udržena kriminalna organizacija .

Je li ovo danas dobra cijena za kupnju ili prodaju? Mislim ako se ustanovi ovaj kriminal,vrate pare staklenicima,a odgovorni zatvore u przun.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Imate zanimljivosti u svezi KSST na Fina predstečajne nagodbe.

New Report

Close