KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije bitno tko sto radi u firmi.
Bitno je tko doprinosi razvoju firme.
Lako je nac 100 NKV radnika za rad u stakleniku, medjutim netko to mora organizirat na nacin da se posluje s dobitkom.

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

Situacija je po meni relativno jednostavna.
1. Moras bit iznimno sposoban da uspijes unistit ovakvu firmu.
2. Sposobni ljudi su dobro placeni od strane pravog gazde
3. Pitanje je samo tko je gazda, mada bi se i to dalo naslutit.

Uglavnom smatram da i pod uvijetom likvidacije firme, ona trenutno vrijedi minimum 300 – 350 kn po dionici

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

Tko ima volje nek poslusa..o staklenicima od minute 2:33

http://www.hrt.hr/enz/regionalni-dnevnik/273496/

A komentar novinarke..”Nakon toliko uspjesnih godina.. “…govori sve koliko se o toj firmi uopce ista zna.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

In spe da ce se naci kupac za atraktivno zemljiste demontiraju staklenike i prodaju ih u staro zeljezoro (ovo ukazuje na dobru poslovnu politiku). Lovu od zemljista ce sigurno znat oplodit ka i sve do sada. Mislim prestrasno. Ali kazu da su dotaknuli dno pa ako su mislili na cijenu dionice onda je sad prilika za kupovat.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sad na Novoj staklenici…

Krenuo štrajk. Vlada bi mogla popustiti da smiri narod jer im narušavaju rejting. Razmišljam o kupnji. Ask skoro šupalj do 350. Volio bi biti među prvima. Molim znalce bliže vatri da nas malo prosvijetle novim saznanjima ovih dana.

neće uvijek biti ovako.

Pa sto ne udres po asku.Imas 95 komada na 225.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo priloga …a i kolegi sa drugog foruma potvrda o istome. Bit ce da ima samo link na poslovni i taj svoj pa samo jedno s drugog prenosi.

“Strajkaju radnici Kaštelanskih staklenika koji traže dvije i pol neisplaćene plaće i hitno spašavanje nekad uspješne državne tvrtke. Tvrde da se tvrtka namjerno gura u propast zbog atraktivnog zemljišta. Posebno prozivaju ministre Borisa Lalovca i Tvrtka Jakovinu.

Tomislav Kiš iz Novog sindikata izjavio je kako je šansa da radnici dobiju plaću veoma mala jer je Ministarstvo financija blokiralo račun tvrtke.

Opširnije u prilogu Anite Markovine Radnić.
http://vijesti.hrt.hr/274587/radnici-kastelanskih-staklenika-u-strajku

Pozdrav .

svi smo mi Crobex

Na svaku losu vijest na ovoj dionici bid dodatno ojaca. Cudno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Na svaku losu vijest na ovoj dionici bid dodatno ojaca. Cudno.

Nisam shvatio koja je to loša vijest?

Čekaj kad dođu dobre vijesti, kako će ASK ojačati.

Ma to sto radnici gladuju je dobra vijest. Pa se onda cude kako je produktivnost pala. Neka im ne daju jos koju placu bice jos bolje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ma to sto radnici gladuju je dobra vijest. Pa se onda cude kako je produktivnost pala. Neka im ne daju jos koju placu bice jos bolje.

Ne to.

Kada budu tri neisplaćene plaće ovo ide u stečaj, pa će se zemljište prodati za 20 eura/m2, pa će se radnici namiriti….

Dobiti plaće i otpremnine.

to je po meni dobra vijest[emo_smijesak]

Naročito za radnike.

New Report

Close