KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Miro

Ova dionica je poznata po tome da ima svoje zaljubljenike na svim mogucim razinama. Imali smo Goluba od 1500 i ljubav je trajala sve do 1000, a gorki pelin se ispio na 300. Onda smo imali Mata koje se zaljubio od 900 pa sve dole do 400,a pelin je poceo ispijat na 220. Sada imamo Anta. Ja sam vec zaljubljen do usiju i ne krijem to i jasno sam dao do znanja koliko sam tu ljubav spreman platit. Bilo bi mi veliko razocaranje da ovo ostane neuzvracena ljubav.

Ma to je pucanj u prazno ….nema iz toga ništa. Ako je želio nešto pokrenit treba se obratit pravim “institucijama”
DUDI je najavio privatizaciju po okončanju PSN (nije navedeno pozitivno ili negativno) tako da bi tom logikom trebalo očekivati natječaj za prodaju.
Ako neće DUUDI onda će stečajni upravitelj rasprodavati ….
Ovdje je za male dioničare pušiona samo ako vjerovnici mogu ovrhom za male pare uzimati 10-ak puta veću imovinu…….. ne vjerujem da će DUUDI to dozvolit

DAJ PET !!!

Fino je bid ojacao. Na kupnji 113744 komada. Ili pratiš ili ne pratiš.Miro ja sam ovdje stabilizator cijene. Drzim ledja dionici da ne potone.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!




@Miro

Ova dionica je poznata po tome da ima svoje zaljubljenike na svim mogucim razinama. Imali smo Goluba od 1500 i ljubav je trajala sve do 1000, a gorki pelin se ispio na 300. Onda smo imali Mata koje se zaljubio od 900 pa sve dole do 400,a pelin je poceo ispijat na 220. Sada imamo Anta. Ja sam vec zaljubljen do usiju i ne krijem to i jasno sam dao do znanja koliko sam tu ljubav spreman platit. Bilo bi mi veliko razocaranje da ovo ostane neuzvracena ljubav.

Ma to je pucanj u prazno ….nema iz toga ništa. Ako je želio nešto pokrenit treba se obratit pravim "institucijama"
DUDI je najavio privatizaciju po okončanju PSN (nije navedeno pozitivno ili negativno) tako da bi tom logikom trebalo očekivati natječaj za prodaju.
Ako neće DUUDI onda će stečajni upravitelj rasprodavati ….
Ovdje je za male dioničare pušiona samo ako vjerovnici mogu ovrhom za male pare uzimati 10-ak puta veću imovinu…….. ne vjerujem da će DUUDI to dozvolit
[/quote]
Ovaj komentar je bio na na konstataciju korisnika @lucijan …. o žalbi na PSN objavljen na stranicama FINA-e
A kako je upa ovaj …ko će ga znat

DAJ PET !!!

Kako znaš da su iz Dubrovnika? 😉

0,2 kn po dionici, nije beg cicija.
Preuzima obveze i otvara gradilište u rekordnom roku….ponuda 22 600kn i može premija još 11 300

KRESSHO jesi li ovo ti 😀

ali šta je je pome i kukumari imaju predivan pogled ,miris mora zato su i tražena roba – jer odišu pozitivnom energijom i nirvanom, Ko jednom kuša ove pome od njih se ne rastaje

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/276003/Default.aspx

Ova je dobra o broju zaposlenika u proizvodnji i kancelarijama …… pa o broju staklenika u najmu i ono što sami obrađuju
A najbolje je o novoj PSN
I na kraju je to autoru članka sve normalno ….

DAJ PET !!!

Zeljezo iz Kastila je zeljezo najvece kvaltete(nisam krivo napisao. Znat ce oni iz Dalmacije sta je prava kvalteta). To je zeljezo visoko obogaceno ugljikom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Meni je zanimljivo kako je svakome od nas nešto drugo upalo u oči. Na svu sreću nije željezna ili nekakva druga prašina. Meni je zanimljiv dio rečenice u kojem se kaže da se u Resniku čiste čestice zemlje radi prodaje. Ako je istina podatak da to zemljište nikada nije bilo revalorizirano ispada da je ono najvredniji dio Kaštelanskih staklenika. S druge strane pitanje je način prodaje tog zemljišta. Kada je riječ o državnom vlasništvu treba biti jako oprezan – kao što je već naglašeno na ovom forumu.

Ovo razmišljanje nema za cilj da se nekoga potakne na burzovno trgovanje prije dobrog i studioznog promišljanja u svezi sa cjelokupnom situacijom navedene firme. Cilj mi je da čujem i druga razmišljanja jer onda čovjek lakše stvori objektivniju sliku. Autor posjeduje dionice Kaštelanskih staklenika.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/276003/Default.aspx

“…potvrdio je podatke iz pisma povjerenik Klarić, koji potvrđuje i podatak da je od 82 zaposlena samo njih 35 u neposrednoj proizvodnji (vrtlari), dok su svi ostali u administraciji.

Jel ovo podložno kaznenoj prijavi za nemar i poslovno uništavanje državnog poduzeća!? U 2-3 godine koliko je taj nesposobnjaković šef Staklenika, njemu u administraciji radi preko 40 ljudi, dok istovremeno tek njih 35 radi “pravi posao” i zarađuje novac za firmu. A troškovi osoblja veći su od ukupnih prihoda!! Rekao sam i ranije, taj čovjek zaslužuje Nobela za najveću ekonomsku glupost u godini.

@fender00
Ovo sto pises jednostavno nije istina. Salatu bere i sam direktor kad zatriba. Ovo je direktor koji se ne srami sporkat ruke i uzest motiku u ruke s obzirom da im je jedini traktor u kvaru. Kamo srice da je vise ovakvih Paladina u Rvackoj. Da je bar ovoga klionirat. On je kad je tribalo u sjladgradnji i tunele piturava na rodul.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/203825/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

U županijskoj panorami Split objavljen prilog o KSST ….stanje očajno , radnici bez plaće 2 miseca , štrajk u ponedjeljak …….

i na kraju … citat- “Očekuje se kupac atraktivnog zemljišta uz zračnu luku”
Pitanje je …. jeli informacija dobivena “iz službenog izvora” [emo_ooooo][emo_smijesak]ili je nagađanje novinara[emo_vrtimise][emo_cool]

DAJ PET !!!

New Report

Close