KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se cini da su se ovi sto su jucer kupili 598 komada uvatili ka musica na g.ovno na ove “dobre” vijesti i tumacenja nasih vrlih pravnih savjetnika sa poslovnog.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

moguće, ali im ih još podosta na bidu, koji se žele uhvatiti, a sad na što to prepuštam vama koji znate[emo_smijeh]


Meni se cini da su se ovi sto su jucer kupili 598 komada uvatili ka musica na g.ovno na ove "dobre" vijesti i tumacenja nasih vrlih pravnih savjetnika sa poslovnog.

Kupnja jača a prodaja se povlači… da nije netko nešto saznao… telefoni rade?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Nestao jači bid netragom iznad negativne blokade……

ćorak…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovi iz Dubrovnika stvarno vole kastelansku pomu. Doduse Mato nesto manje u zadnje vrime,ali Anto se sva sreca zaljubio do usiju. On ce prodavat ovo na 90-100 po uzoru na Mata.

5.
AJDUKOVIĆ MATO (36931547986)
1.194 1,05 Osnovni račun
6.
KAURINOVIĆ ANTO (89878701268)
600 0,53 Osnovni račun

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Na stranicam Fine je objavljena zalba na psn upucena od strane kolege Krese. Svaka cast kolega na trudu i snazi volje koju ulazete u ovoj situaciji. Iza vas bar stoji nekakav pokusaj pozitivnog rjesenja u korist vecine dok ovakvi poput kolege frenkia misle samo na svoju kozu i kako druge sto vise unistit.
Hvala na trudu.
Inace evo upravo i dalmacijavino kao primjer kako se naplate drustveni novci u stecaju. Drzava je bila vjerovnik sa preko milijardu kuna potrazivanja a prodano je sve za 70 mil !!. Bravo

svi smo mi Crobex

Neka samo vi uzivajte. Samo da nebi opet netko minirao maslinicu…drugi put vam je nebi sagradili.

svi smo mi Crobex

Pa ne znam kako bi Vi zaljubljenici u staklenike onda dosli na stecajno rociste ako se to dogodi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Forumašu Frankie koliko znam Vi ste još uvijek na kupnji tj. najveći kupac trenutno….ali što ćete uraditi kad cijena drastično padne povući se ili ojačati nalog ????

E pa Đuro ima tešku ruku.

@Miro
Ova dionica je poznata po tome da ima svoje zaljubljenike na svim mogucim razinama. Imali smo Goluba od 1500 i ljubav je trajala sve do 1000, a gorki pelin se ispio na 300. Onda smo imali Mata koje se zaljubio od 900 pa sve dole do 400,a pelin je poceo ispijat na 220. Sada imamo Anta. Ja sam vec zaljubljen do usiju i ne krijem to i jasno sam dao do znanja koliko sam tu ljubav spreman platit. Bilo bi mi veliko razocaranje da ovo ostane neuzvracena ljubav.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Uh pa ako ovaj nalog prođe trebala bi ići javna ponuda……

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close