KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako shvatit će…mlad si još…[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Nisam pratio, znači li ovo obnovu PSN-a ili što, nisu mi jasna zbivanja ???

Da..tako kažu..vdi na moj novac

A BALVANA!!! :) :) :)


Nisam pratio, znači li ovo obnovu PSN-a ili što, nisu mi jasna zbivanja ???

NE!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Najbolje su ovakve osobne interpretacije činjeničnog stanja, koja je poprilično jasno.

Na tome se uvijek najbolje da zaraditi neka sića. [emo_smijesak]

Bit će ovdje još vatrometa… Bar se nadam . 🙂

ja krenuo na spektakl s punim košarama zrelih poma po 300 kn, ono ništa

Regionalni centar Zagreb
Klasa: UP – I/110/07/14-01/6344 Zagreb, dana 19.02.2015.
Ur. br: 04-06-15-6344-142
Nagodbeno vijeće HR01
Zagreb, Koturaška 43
Nagodbeno vijeće HR01 u sastavu Zvonimira Orešić Jaguljnjak kao predsjednik vijeća te Lidija Bosak i
Anica Bujanić Djaković kao članovi vijeća, u postupku predstečajne nagodbe nad dužnikom
KAŠTELANSKI STAKLENICI dioničko društvo za poljoprivrednu proizvodnju, usluge i promet
roba, OIB 47079015776, Ivana Pavla II 404, Kaštel Štafilić, temeljem članka 29. Zakona o
financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi (“Narodne novine”, broj 108/12, 144/12, 81/13, 112/13
u daljnjem tekstu Zakon) i temeljem članka 104. Zakona o općem upravnom postupku (NN broj 47/09)
donosi sljedeće
RJEŠENJE
I. Mijenja se očita pogreška u Rješenju o obustavi postupka nad dužnikom Kaštelanski
staklenici d.d., Klasa UP-I/110/07/14-01/6344, Ur.br:04-06-15-6344-137 od 2. siječnja 2015.
godine, koja se odnosi na datum donošenja akta. Datum 2. siječnja 2015. godine mijenja se
u datum 2. veljače 2015. godine.
Obrazloženje
Dana 30. siječnja 2015. godine održano je ročište za glasovanje o Planu financijskog restrukturiranja
dužnika. O istome je donijeto Rješenje o obustavi postupka, Klasa UP-I/110/07/14-01/6344, Ur.br:04-
06-15-6344-137, u kojem je napravljena pogreška u navođenju datuma akta. Upisano je 2. siječnja
2015. godine, umjesto 2. veljače 2015. godine, što je ovim Rješenjem ispravljeno.
Slijedom navedenoga odlučeno je kao u izreci.
Uputa o pravnom lijeku
Protiv ovog Rješenja može se podnijeti žalba. Rok za žalbu je osam dana od dana dostave Rješenja.
Žalba se podnosi Financijskoj agenciji. O žalbi odlučuje Ministarstvo financija, Samostalni sektor za
drugostupanjski upravni postupak. Žalba protiv Rješenja ne odgađa izvršenje rješenja prema čl. 30. st.
7. Zakona.
Predsjednik Nagodbenog vijeća
Zvonimira Orešić Jaguljnjak
http://www.fina.hr/Default.aspx

Sad kolega zz postajte i prijedlog uprave o prijedlogu dostave izmjenjene psn. Dostavljen je Fini u Splitu 11.02, a Fini u Zagrebu 16.02. Samo potpune informiranosti radi.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo ovo piše na Fina predstečajne nagodbe pod Kaštelanskim staklenicima s datumom 16.02.


Evo ovo piše na Fina predstečajne nagodbe pod Kaštelanskim staklenicima s datumom 16.02.

poslali su prijedlog, FINA će ga odbiti kao nesnovan i gotova priča

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

To Fedore, ovo je dokument poslan 12. veljače, a protokoliran 16. veljače, znači novi pokušaj, vjerojatno kao rezultat sastanka u ministarstvu prošlog ponedjeljka.

New Report

Close