KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima bit da je istražitelj stvarno napravio posao…pa tko bi rekao..
A ja zakasnio ..jesam li…
Ovo će sad bit spektakl..

A BALVANA!!! :) :) :)

@bearg
ništa tu neće biti, najmanje spektakl. 2-3 burekđije skinule neku siću s prodaje ne bi li navukli ostale da naprave isto. igraju se igraju dok ih stečaj ne opali po prstima i odnese sve pare iz novčanika [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Dogovorila ekipa na sastanku nastavak razgovora oko oprosta duga državi u sklopu sveukupnih otpisa potraživanja.

neće uvijek biti ovako.

A neznam vidjet čemo..poznavajući ovu dionicu sve je moguće..ali ako psn ide ponovo onda će svakako biti zanimljivo pratiti..

A BALVANA!!! :) :) :)

ma nema tu stečaja ljudi, barem ne u ovoj situaciji, za stečaj bi prvo netko trebao blokirati račune, a to se nije dogodilo od odbacivanja PSN, a sad se i pojavio zahtjev za rokom za novi plan restrukturiranja…

da ne bi ispalo kako nemam interesa….imam naravno kao i više manje svi koji pišu na bilo kojoj dionici (bilo afirmativno ili ne)…nakon propasti zadnje verzije PSN sam kupio par desetaka komada jer sam nekako vjerovao da će tui još biti svega…za sada izgleda da sam bio u pravu, ali ima još vremena i za zaj..

Meni ovo izgleda prije neki zaj….
Pogledajte bid što je nisko!

Nitko više nije nasjeo na njihovu igru[emo_smijeh]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

@over25
odakle ti da su račun opet blokirani?

Ignore: KressoM, delux

Bilo na regionalnom dnevniku…netko je postao link prije neki dan…vrati se unazad par stranica ,pa provjeri

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



@over25

odakle ti da su račun opet blokirani?

Račun se blokira čim se obustavi nagodba, automatizmom. MOžeš besplatno provjerit na transparentno.hr

ja sad provjerio, jesu od danas su blokirani…sad imaju 60 dana ako ih opet ne odblokiraju zbog novog kruga PSN

Nekužim! Čemu kupnja dinoce?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close