KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet biseri maria ….on bi još jednu PSN
Za očekivati je dogovor s vjerovnicima i prodaja …. zašto bi DUUDi dao stečajnom upravitelju da mu raspačava imovinu

DAJ PET !!!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlada-ce-tjerati-u-stecaj-sve-firme-koje-s-isplatom-placa-kasne-30-do-60-dana/801342.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

da mi je vidjeti kako će to uskladiti s opcijom PSN…a uostalom prije će se ovo prodati ili dobiti novu pozajmicu od države ili nova runda PSN ili će jednostavno otići u stečaj nego ovi donesu takav ili sličan zakon [emo_smijeh]

bio je prošli čet ili pet sastanak Cerp – Duudi i jedna od tema je navodno bila i Staklenici…možda se smiluju i objave nešto o sastanku…


bio je prošli čet ili pet sastanak Cerp – Duudi i jedna od tema je navodno bila i Staklenici…možda se smiluju i objave nešto o sastanku…

Boga mi nitko vise ne trza na ili, mozda i navodno. A koliko se ribe prije dalo uvatit na ove brume.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlada-ce-tjerati-u-stecaj-sve-firme-koje-s-isplatom-placa-kasne-30-do-60-dana/801342.aspx

Nikad kraja glupostima ove vlade! A što će napraviti s onim kompanijama gdje je država vlasnik i ne poštuje zakon koji donosi?

Ajmo malo vedrije, kakvo izvješće očekujete? [emo_smijeh]

Talentirani menađer i direktor, postavljen zahvaljujući svom iskustvu u spašavanju mnogih tvrtki od ekonomskog bezdana, tri je godine čelnik državnog poduzeća koje ima omjer prihoda od prodaje i troškova osoblja 5:7, odnosno 0,71.

Čestitamo, ja bih njega u HEP, pa ako to uspije zviznut, onda je kandidat za Nobela. Treba to moći.

pa da je bar svaki puta tako…i to u obadva smjera, kad nešto službeno objave…
a što se izvještaja tiče, kakav može biti nego “zelje” [emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

Boga mi nitko vise ne trza na ili, mozda i navodno. A koliko se ribe prije dalo uvatit na ove brume.
[/quote]


Talentirani menađer i direktor, postavljen zahvaljujući svom iskustvu u spašavanju mnogih tvrtki od ekonomskog bezdana, tri je godine čelnik državnog poduzeća koje ima omjer prihoda od prodaje i troškova osoblja 5:7, odnosno 0,71.

Čestitamo, ja bih njega u HEP, pa ako to uspije zviznut, onda je kandidat za Nobela. Treba to moći.

Ispravak: prema zadnjem izvješću omjer prihoda od prodaje i troškova osoblja jednak je 0,59.

Također, gubitak veći za 22%, a kratkoročne obveze povećane za 13% iako je kratkotrajna imovina smanjena za čak 28%.
(Dugoročne obveze nisu se mijenjale (pa tko bi njih zadužio!)

Bravo za upravu!

Kako de sa žalbama…
Di si kressho…ima li kakvih rezultata?

A BALVANA!!! :) :) :)

Kaštelanski Staklenici : Predstečajna nagodba je model za restrukturiranje i konsolidaciju ove tvrtke !!!

New Report

Close